18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frustracja Maturzystów

csnigga • 2015-03-25, 08:57
Maturzyści miesiąc przed maturą




jehehej

2015-03-27, 00:34
@poranekk
Dzieciaki myślą, że jak zaliczyli sesje w jakiejś podrzędnej uczelni to są nowymi Einsteinami. Śmiech na sali. :mrgreen:

oc...........an

2015-03-27, 00:47
A tam, o ile zdać maturę na podstawie problemu nie ma, to zdać na poziomie rozszerzonym z dobrym wynikiem wcale tak łatwo nie jest.

Szczególnie, że na moją uczelnię w Edi trzeba było mieć 3 przedmioty na poziomie rozszerzonym napisane na 80% i średnią z całej matury (rozsz. + podstawa) na 80%. Więc nawet ta śmiesznie łatwa matura wymagała, żebym nad nią przysiadł i poduczył się.

anqus

2015-03-27, 13:46
poranekk widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Pierwsza sesja na gównianych studiach dowodzi tylko, że miernota sie na gówniane studia nadaje, a pierwsza sesja na normalnych studiach eliminuje takie miernoty (matura niekoniecznie). Studia trzeciego stopnia to pic na wode fotomontaż. Ida tylko idioci, którzy nie mają pomysłu na siebie.
Z uwagi na wykonywanie wolnego zawodu mam pracodawców wszelkich w dupie. Cycków nie pokażę, wiec chowaj te swoje 1,5cm.

poranekk

2015-03-27, 15:00
anqus napisał/a:

poranekk widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.



Wiesz, generalnie miałem ochotę na dyskusję, ale po tym zdaniu, odechciało mi się. :-)

anqus napisał/a:

Studia trzeciego stopnia to pic na wode fotomontaż. Ida tylko idioci, którzy nie mają pomysłu na siebie.



Jesteś popie**olona i mówiłem już wczoraj, żebyś zmykała do kuchni. Jeżeli masz magistra i jesteś z niego dumna, to pewnie pracujesz w odzieżowym, w którejś z galerii handlowych (wolny zawód, bo nie trzeba za szybko biegać). Mam u siebie na uczelni doktora, który jest milionerem. I wybacz, ale co byś nie powiedziała, to nie przekonasz mnie, bo kobiety nigdy nie mają racji. :doggy:

dzordz1993

2015-03-27, 15:09
Angus poliglota od siedmiu boleści. "HAOS", weź lepiej nie wypisuj takich długich elaboratów bo, za dużo błędów ortograficznych porobisz. Nawiązując do dopasowania się w klucz odpowiedzi z matematyki to chyba sobie żartujesz. Na matematyce trzeba coś umieć, żeby zdać. Zdecydowanie przeciwnie do języka polskiego, gdzie trzeba trafić w klucz, bo za kreatywność można zostać uj***nym.

poranekk

2015-03-27, 15:33
dzordz1993 napisał/a:

Zdecydowanie przeciwnie do języka polskiego, gdzie trzeba trafić w klucz, bo za kreatywność można zostać uj***nym.

To jest dopiero paradoks. Jak jesteś za mądry, to na każdym kroku chcą Cię ogłupić. :emo: