18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Listopad 2014
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Grudzień 2014
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Styczeń 2015
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


Wyciskanie królika

Shock • 2014-12-08, 13:12
2028
Film instruktażowy jak wypatroszyc krolika.
Tomikchomik1 • 2014-12-08, 13:29  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (101 piw)
Zdaje mi się, że widziałem to tutaj rano. Nie trafiło pewnie na główną, co jest dziwne, więc pewnie zostało usunięte, bo ktoś tutaj nie ma jaj...Więc i tej wstawce nie wróżę zbyt długiej żywotności, na "sadKWEJKistic"...

Cheerleaderka

Michael_Myers • 2014-12-08, 17:54
1523
Skoczna dziewczyna :zielonakula:

Ciemnoskóra, przypadek? Nie sondze.
kaktus83 • 2014-12-08, 18:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (124 piw)
Co się dziwić jak dopiero niedawno z drzewa zeszła

Troskliwa mama

CrazyEdek • 2014-12-08, 14:58
1335
Ruszaj dupę.

UkrytaPodNickiem • 2014-12-08, 19:11  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (22 piw)
Bardziej na babkę wygląda, tak czy siak ch*j jej w serce

To mu pomógł

emdoka3 • 2014-12-08, 17:15
1102
Nie ma to jak pomocna dłoń :idzwch*j:
ZRYJ_GRUZ_CYGANIE_ • 2014-12-08, 18:06  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (99 piw)
Bo już k***a tyle p*zdeczek jest w tym sporcie, że nie wiadomo czy rzeczywiście doznali kontuzji czy okresu

Już było kilka filmików jak jeden z drugim się zwijał z bólu a jak go postawili na nogi od razu ból minął

Albo jak z tym cyganem na wózku bez nóg, facet podszedł wyj***ł cygana i nagle cyganowi nogi odrosły

Drwal

Mercury001 • 2014-12-08, 21:04
1074
Pokłócił się facio z żoną i postanowił rzucić dotychczasowe życie w p*zdiec. Wsiadł w pociąg i pojechał w głęboką tajgę. Najął się jako drwal i powoli - na łonie dzikiej natury - odzyskiwał równowagę psychiczną. Minął miesiąc, dwa, pół roku. Po roku zatęsknił jednak za kobietą. Udał się w weekend do najbliższej osady, wchodzi do miejscowego baru, zamawia setę i zagaduje mimochodem:
- Wiesz, pracuję już tu cały rok. Kobiety potrzebuję! Jak tu u was z babami?
- Chyba nie możesz za siebie, drwalu - odpowiada barman. - Tu, w głębokiej tajdze kobiety? Nic z tego.. Ale mamy Walentina Pietrowicza...
- A na co mi Walentin Pietrowicz? Czy ja wyglądam na pedała? - zdenerwaował się drwal, dopił wódkę i wrócił niezadowolony w tajgę.
Rąbał tam las jeszcze przez pół roku, ale hormony buzowały coraz bardziej. W końcu udał się ponownie do osady. Zaszedł do baru i mówi:
- No dobra. dawaj mi tego Walentina Pietrowicza, ale żeby o tym wiedziały tylko trzy osoby! Ja, Ty i Walentin Pietrowicz - prosi.
- Nie da rady. Musi o tym wiedzieć co najmniej 7 osób - rozkłada ręce barman.
- A po co jeszcze czterech?
- No, ktoś musi trzymać Walentina Pietrowicza... On nie za bardzo to lubi... :lol:
pinkie222 • 2014-12-08, 21:09  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (78 piw)
Trzymaj piwo, Mercury Pietrowiczu :amused:

Idealnie przejrzysty lód

GoldRoger777 • 2014-12-08, 22:49
913
Każdy chyba chciałby się przejść po czymś takim. Wygląda niesamowicie :-D

clubber • 2014-12-08, 23:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (56 piw)
Luqas95 napisał/a:

ciekaw co powoduje że lód jest tak przejrzysty?



Niskie ciśnienie :ok:

Cycuszki w samochodzie

maszwirusa • 2014-12-08, 23:04
907
Pomiętosiłbym :doggy:
TB303 • 2014-12-08, 23:15  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (129 piw)
@up
Dla mnie tam akcja jest do 15 sekundy :amused:

Modlitwa

lysout • 2014-12-08, 16:08
778
Panie Boże, dałeś mi beztroskie dzieciństwo, które zabrałeś.
Dałeś mi wspaniałą młodość, którą zabrałeś.
Dałeś mi żonę







…lata mijają… tylko przypominam.

Poweselny

Mercury001 • 2014-12-08, 19:12
711
Daaawno temu z wesela zostało trochę weselnej wódy, więc poprosiłem teścia aby zaniósł trochę butelek do pracy, by pracownicy wypili zdrowie za młodą parę. Poranek przed pracą, typowe polskie bloki, godz. 6:30 teściu się zbiera do roboty, wychodzi, idzie do auta i nagle z okna słychać doniosły krzyk teściowej:

-Wojtuś, a wódkę do pracy ty wziąłeś ? :mrgreen:

Bułgaria: Pogotowie nie przyjedzie do romskich dzielnic.

aKiwiKiwiKiwi • 2014-12-08, 15:19
694
rom/cygan = :kupa:

Bułgarski minister zdrowia Petyr Moskow wprowadził od poniedziałku zakaz wyjeżdżania karetek pogotowia na wezwania do :kupa: dzielnic, jeżeli nie będzie porozumień z miejscowymi liderami lub ochrony policji. Decyzja ta spotkała się z ostrą krytyką.

„Jestem wściekły” – powiedział minister po napadzie na lekarkę pogotowia w :kupa: dzielnicy we Wracy na południowym zachodzie kraju pięć dni temu i po dwóch kolejnych takich napadach w ostatniej dobie. „Nierówność społeczna nie daje im ( :kupa: ) specjalnych praw” – mówił.

Minister wskazał, że od początku roku w Bułgarii dokonano 227 napadów na ekipy pogotowia ratunkowego, w tym 174 w :kupa: dzielnicach.

Niektórzy lekarze odnieśli bardzo ciężkie obrażenia. Napady :kupa: na lekarzy zdarzają się i w szpitalach.

„Miejscowe władze i liderzy :kupa: powinni ustosunkować się do szerzącej się przemocy i podjąć działania, które zagwarantują bezpieczeństwo ekip medycznych w romskich dzielnicach” – podkreślił Moskow.

„Koniec z gadaniem, kto jakie prawa ma i z apelami, by dalej tak nie postępować.

:metalhead: :metalhead: :metalhead: :metalhead:

Jeśli ktoś woli żyć jak bydlę, będzie traktowany w odpowiedni sposób. Nawet dzikie zwierzęta rozumieją, kiedy otaczane są opiekę i wtedy nie napadają[b]

:metalhead: :metalhead: :metalhead: :metalhead:

– napisał minister na swojej stronie na Facebooku. Przypomniał, że większość :kupa: nie ma ubezpieczeń zdrowotnych.

"To sprzeczne z konstytucją"
Stanowisko ministra, poparte przez środowisko lekarskie, wywołało ostrą reakcję społeczną, szczególnie w środowisku :kupa: . Minister spraw wewnętrznych Weselin Wuczkow powiedział, że ochrony policyjnej dla ekip karetek nie można zagwarantować bez dodatkowych środków i zwiększenia liczby etatów dla policjantów.

Lider :kupa: partii Euroroma, Cwetelin Kynczew, zarzucił ministrowi stosowanie zasady odpowiedzialności zbiorowej, zarzucił pogotowiu celowe zaniedbywanie pracy w :kupa: dzielnicach i opóźnianie wyjazdów na wezwania :kupa: .

Według Ilii Ilijewa, lidera partii DROM, decyzja Moskowa jest „sprzeczna z konstytucją, dyskryminująca i sprzeczna z przysięgą Hipokratesa”. Ilijew wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że Moskowowi chodzi o odwrócenie uwagi od opłakanego stanu systemu ochrony zdrowia w Bułgarii i wmówienie ludziom, że winę za to ponoszą Romowie.


Do tego gówna powinien jeżdzic ten co w bakutilu robił, jeździł po wiochch zbierając truchło i ku naszej uciesze robił zdjęcia :-D