18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agnieszka Radwańska o telewizji TVN

Dz...........ak • 2013-04-23, 21:52
Stacji TVN oberwało się za stworzenie materiału tuż po porażce tenisistki na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

Cytat:

Moje wypowiedzi po meczach zostały wyrwane z kontekstu, szczególnie przez jedną z telewizji. Ja po prostu po porażce nie rozpaczałam jak inni, nie mówiłam, że to koniec świata, że nie wiem jak mam dalej żyć. Skupiałam się na kolejnych wyzwaniach - komentuje sytuację w wywiadzie z Gazetą Wyborczą. Trzeba umieć wygrywać i przegrywać. Nie pójdę się powiesić dlatego, że odpadłam w I rundzie.

Przykro mi, że mamy takie media, że moje nazwisko wykorzystuje się do tego, aby zrobić efektowny, negatywny i nieprawdziwy materiał w telewizji, na dodatek szczuje się przeciwko mnie innych sportowców. Ale jakoś nikt nie wpadł na pomysł, aby mnie spytać o zdanie przed kamerą.

Ten materiał był skandaliczny. Ta telewizja ma ode mnie dożywotnią czerwoną kartkę, nie na rok, miesiąc, ale na zawsze. Jej dziennikarze nie są wpuszczani na konferencje prasowe z moim udziałem.



Radwańska postanowiła ukarać dziennikarzy z TVN-u i zabroniła im wchodzenia na swoje konferencje prasowe. Na zawsze.


Vof

2013-04-24, 01:16
Macie odpowiedź jednego dziennikarza na słowa Radwańskiej źródło:pudelek.pl

W weekendowym wywiadzie z Gazetą Wyborczą Agnieszka Radwańska ogłosiła, że daje krytykującemu ją TVN-owi "dożywotnią czerwoną kartkę". Tenisistce nie podoba się, że stacja regularnie wycina jej wypowiedzi z kontekstu i "szczuje innych sportowców przeciwko niej".

Rozmowę Radwańskiej ze Sport Extra, w której opowiedziała o niekompetentnych dziennikarzach zadających jej w kółko te same pytania, skomentował ostro dziennikarz i publicysta Andrzej Bober. Na blogu wzywa wszystkich kolegów po fachu do... bojkotu polskiej tenisistki:

Nie kocham szczególnie TVN, ale oglądam - deklaruje. Gdyby w środowisku dziennikarskim była solidarność, wszystkie inne media powinny zrezygnować z udziału w konferencjach prasowych A. Radwańskiej. Więcej: powinny ją bagatelizować przy każdej okazji. I nie interesować się więcej jej paznokciami, którym poświęcony jest w większości wywiad. A także jej głową, w której wszystko się powywracało. Jeśli oczywiście jeszcze coś tam pozostało.

Czy naprawdę media powinny bojkotować jedną z najlepszych polskich zawodniczek tylko dlatego, że "śmiała" zaatakować jedną ze stacji telewizyjnych? Czy TVN potrzebuje aż takiego wsparcia w konflikcie z Radwańską?


Oj prawda o TVN boli :)

Hannibal_PL

2013-04-24, 02:20
A tak przy okazji to bardzo ładnie złoty medal czy srebrny jest na igrzyskach nagradzany(w polskich realiach), bo z tego co wiem, wujek mojego kolegi(złoty medalista z monachium we florecie) dostaje jakieś 7 koła co miesiąc od momentu wygranej, także ma dobrą emeryturkę.

Loaloa

2013-04-24, 02:34
Nie lubię jej. Radwańska to zj***na katolska sucz, która układa napis "Jezus" z piłeczek tenisowych, żeby pokazać swoją wielką wiarę.

ALE

W tym wypadku ma całkowita rację. Po pierwsze tenis to specyficzny sport, złoto na olimpiadzie nie jest najbardziej pożądanym trofeum. Mniej więcej tak samo jest z piłką nożną - mistrzowstwa świata czy chociażby Europy są znacznie bardziej prestiżowe. Po drugie, podeszła do swojej porażki pragmatycznie. Nie udało się, trudno trzeba życ dalej. Co, miała odziać się w wór pokutny i biczować przez siedem nocy? Przepraszać i błagać o wybaczenie każdego kibica osobno?

przemas1234

2013-04-24, 05:33
i bardzo dobrze niemieckim tvn-skim sk***ysynom ,dożywotni zakaz na wszystko.

zonk

2013-04-24, 07:49
WPR napisał/a:

Aga to fajna dziewczyna. Nie odj***ło jej, mimo że zarobiła. Zawsze skromnie i z sensem się wypowiada. Prawdziwy sportowiec. Szacunek.


Gdzie tam wcale. Fochy na lewo i prawo to nie odj***nie.
Kolejna sprawa gdzie tvn wyrwał jej wypowiedzi z kontekstu skoro inni sportowcy sami o niej mówią tak.

Gienek2

2013-04-24, 09:17
za to na stronei TVN 99% komentarzy zwykłych ludzi najeżdża na panią Agnieszkę, że jej sodówka uderzyła he he he a ta pani , że tak powiem prawidłowo potraktowała dziennikarskie szuje które wykorzystują całe życie innych do własnej promocji i aby otrzymać zyski potrafią tak zmajstrować temat że z każdego zrobią sk***ysyna

sandal007

2013-04-24, 17:22
Tak,teraz wszyscy wielce kochaja age. Jaka to ona wspaniala i wogole. A jeszcze niedawno przy innych postach kazdy jechal po niej jak po szmacie. Jestecie tacy sami jak tvn, w modziejest jazda po niej to jedziemy.A teraz w modzie jest jazda po tvn ona pojechala po tvn to kochana aga.

Ba...........co

2013-04-25, 00:23
Tyle...