18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agnieszka Radwańska o telewizji TVN

Dz...........ak • 2013-04-23, 21:52
Stacji TVN oberwało się za stworzenie materiału tuż po porażce tenisistki na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

Cytat:

Moje wypowiedzi po meczach zostały wyrwane z kontekstu, szczególnie przez jedną z telewizji. Ja po prostu po porażce nie rozpaczałam jak inni, nie mówiłam, że to koniec świata, że nie wiem jak mam dalej żyć. Skupiałam się na kolejnych wyzwaniach - komentuje sytuację w wywiadzie z Gazetą Wyborczą. Trzeba umieć wygrywać i przegrywać. Nie pójdę się powiesić dlatego, że odpadłam w I rundzie.

Przykro mi, że mamy takie media, że moje nazwisko wykorzystuje się do tego, aby zrobić efektowny, negatywny i nieprawdziwy materiał w telewizji, na dodatek szczuje się przeciwko mnie innych sportowców. Ale jakoś nikt nie wpadł na pomysł, aby mnie spytać o zdanie przed kamerą.

Ten materiał był skandaliczny. Ta telewizja ma ode mnie dożywotnią czerwoną kartkę, nie na rok, miesiąc, ale na zawsze. Jej dziennikarze nie są wpuszczani na konferencje prasowe z moim udziałem.



Radwańska postanowiła ukarać dziennikarzy z TVN-u i zabroniła im wchodzenia na swoje konferencje prasowe. Na zawsze.


hycel

2013-04-23, 22:39
Zyskała szacunek sadoli, wygrała życie.

mazin

2013-04-23, 22:39
ROTFL ;-) Opieprzyła TVN w Gazecie Wyborczej. To tak, jakby biskupowi poskarżyła się na papieża ;-)

Mr.Diesel

2013-04-23, 22:39
To jest TU-22M, a nie TU-22. To zupełnie inne maszyny.

Dzoyo

2013-04-23, 22:43
Czy tak czy tak, wielka k***a 2 rakieta świata... w dupce się od pieniążków poprzewracało a jak ktoś twierdzi inaczej to niech wyp***ziela :)

ukcioo

2013-04-23, 22:50
jeszcze wybiórczą do kompletu dorzuć!

Massdeath

2013-04-23, 22:51
mesiash napisał/a:

Chodzi o materiał po olimpiadzie, gdzie rzekomo powiedziała że (parafrazując) "jej nie zależy na igrzyskach, tylko na szlemach". Niemniej - pomimo iż szanuję ją bardzo jako sportowca, to takimi wypowiedziami bardzo psuje sobie swój wizerunek w moich oczach. Ot, foszka strzela.



Ot widzisz i o to się cała sprawa rozchodzi. TVN jak zwykle zmanipulował tym co nagrał i Isia postąpiła tak jak trzeba było, czyli wyj***ła TVN do kosza.

brt1529

2013-04-23, 22:52
Na wszystkich zawodach gdzie do wygrania były pieniadze świetnie sobie radziła, nagle pojechała na igrzyska i odpadła w pierwszej rundzie bo szkoda czasu na olimpiadę jak można szybko wracać i zarabiać dalej pieniądze. Pierwsze zawody po olimpiadzie i forma znowu wróciła. A w to miejsce do Londynu można było wysłać jakiegoś młodzika, który miałby szanse się pokazać i na pewno dałby z siebie więcej

m.statystyka

2013-04-23, 23:02
niech idzie pod Krzyż jak to prezentowała 10.04 ;] oczywiście zakapturzona aby media jej nie zauważyły. agniesia wygrywa dla siebie, nie dla Polski ;] taki z niej sportowiec.

Massdeath

2013-04-23, 23:02
brt1529 napisał/a:

Na wszystkich zawodach gdzie do wygrania były pieniadze świetnie sobie radziła, nagle pojechała na igrzyska i odpadła w pierwszej rundzie bo szkoda czasu na olimpiadę jak można szybko wracać i zarabiać dalej pieniądze. Pierwsze zawody po olimpiadzie i forma znowu wróciła. A w to miejsce do Londynu można było wysłać jakiegoś młodzika, który miałby szanse się pokazać i na pewno dałby z siebie więcej



Ty myślisz, że jak to jest ? Teraz sport jest dla pieniędzy, nie dla chwały i liścia laurowego. Na olimpiadzie zarabia ze sponsorów MKOL, tylko nieznaczny odsetek idzie do olimpijczyków. I powiedz mi teraz czy wolał byś zarobić (przykładowe kwoty) 10 milionów dolarów czy też 10 tysięcy + narażając się na kontuzje.

koolowsky

2013-04-23, 23:04
Gówno gówno gówno. Olała olimpiadę i ch*j jej w dupe

leoy

2013-04-23, 23:13
Dla TVN-u zawsze kratka....................... gówna i pomyj !

krycheuszos

2013-04-23, 23:15
Odpadła w 1 rundzie jebie mnie to czy specjalnie czy nie, a ludzie chcą, żeby jeszcze przepraszała, za co k***a? Powinniśmy jej dziękować, ze godnie reprezentuje nasz kraj i jest swojska babka, a tv jak zwykle pie**oli, żeby podnieść oglądalność i narobić szumu tego negatywnego i swojego rodaka pokazać w złych barwach. Polska k***a.

MaestroRCS

2013-04-23, 23:39
Koledzy, taka jest prawda, że tenisiści i tenisistki mają w dupie Igrzyska, bo dla nich lepiej skupić się na Szlemie, a na dodatek, dla Isii Igrzyska przypadały zaraz po turnieju na Wimbledonie, gdzie doszła do finału, więc wiadomo że trudno zachować formę na to i na to. Jakby popatrzeć po statystykach, to większośc dobrych zawodników w tenisa skupia sie na tych czterech turniejach, niż Igrzyskach, i nie chodzi tu tylko o kasę ;)

Zaethrael

2013-04-23, 23:50
No i dobrze. Skoro w jej mniemaniu Turniej Szlemowy zapewni jej więcej kasy i prestiżu niż igrzyska to niech to robi. W końcu ciężko na to pracowała. I jak chce mieć więcej kasy to chwała jej za to. A jak ciemnota czuje się oburzona, że nie ma tej "miłości" do sportu to niech wypier* :) Niech babka sama decyduje o tym co, gdzie i jak występuje - w końcu to ona na to pracowała nie Ty. Tylko nie powinna ściemniać masom i wciskać kitu. No ale musi bo media i szarzy ludzie muszą wierzyć - że liczy się coś więcej, że kasa jej szczęścia (choć nie bezpośrednio) nie daje, że każdy może być taki jak ona. Generalnie tona ściemniactwa, żeby ci zwyczajni poczuli się lepiej. Blee

Harlem

2013-04-23, 23:56
Wielkie oburzenie kuźwa. Tenis to sport specyficzny i tam Igrzyska Olimpijskie (żadna k***a Olimpiada do ch*ja!) są w porównaniu do Szlemów tylko (niższej rangi) dodatkiem. Co w tym dziwnego, że nie rozpaczała po odpadnięciu z turnieju? Ma się mazgaić kuźwa przed kamerami i mówić, jak to nie marzyła o złocie? Bez jaj.

Nie rozumiem, po cholerę w tej sprawie zabierają głos siatkarze, Korzeniowski (chodziarz) i inni. Oni nie mają takich turniejów jak tenisiści. Siatkarze mają swoją ligę światową/europejską, do tego jakieś rozgrywki klubowe i to wszystko (o chodziarzach nawet nie wspomnę, bo to jest underground totalny). Większość prestiżowych turniejów rozgrywają w barwach biało czerwonych więc Igrzyska są dla nich czymś wyjątkowym.
Radwańska natomiast kiedy bierze udział w turniejach jest niejako prywatną osobą: na pierwszym miejscu reprezentuje siebie, a dopiero później kraj z którego pochodzi.