18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowoczesne wychowanie

Ronoaro • 2013-02-06, 15:36
Polska za 10 lat...



perfidnie zaj***ne z kwejka

BDrummer

2013-02-06, 23:41
Pedał to pedał on nie ma praw, tak krzyczą o tolerancji, a przeszkadzają im słowa sprzeciwu, to jest ich tolerancja,... ŻYJEMY W DEMOKRACJI (a szkoda) I WIĘKSZOŚĆ USTALA ZASADY GRY!! więc wypie**alac!


Tak nie jestem tolerancyjny i jestem z tego dumny, a co do podłogi i sufity, coś Ci się popie**oliło, bo jakoś kloc z twoich rozjechanych zwieraczy nie kapie

In...........eo

2013-02-06, 23:50
Jak dla mnie to prawo powinno być takie, pedalstwo owszem, ale zakazane oficjalnie, publicznie, zero tęczowych parad, zero złego przykładu dla dzieci, zero seriali z pedałami z głównych rolach, typu przyjaciel gej. A wszytkim trans-k***om zakazać zmieniać płeć, pod groźbą kary śmierci. Bo nawet odnośnie pojebów są pewne granice których nie nalezy przekraczać, a co właśnie robi Ruch Wibratora.

diaboliq

2013-02-07, 00:15
ludzie ogarnijcie się za co wy piwa dajecie??? to tak dołujące i niesprawiedliwe że muszę jebnąć piwo... albo lepiej 3 :kupa: :idzwch*j:

myha

2013-02-07, 08:27
matrixpro:no jak typowy komuch i lewak:/

Br...........ki

2013-02-07, 09:12
matrixpro napisał/a:

Jak dla mnie to prawo powinno być takie, pedalstwo owszem, ale zakazane oficjalnie, publicznie, zero tęczowych parad, zero złego przykładu dla dzieci, zero seriali z pedałami z głównych rolach, typu przyjaciel gej. A wszytkim trans-k***om zakazać zmieniać płeć, pod groźbą kary śmierci. Bo nawet odnośnie pojebów są pewne granice których nie nalezy przekraczać, a co właśnie robi Ruch Wibratora.



To od razu zmień k***a system. Albo jest demokracja albo nie ma. Niech robią co chcą, ale na związki partnerskie niech nie liczą - między innymi dlatego że większość społeczeństwa tego nie chce.

TwinCam

2013-02-07, 12:19
Mój ulubiony z tej serii :mrgreen: