18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowoczesne technologie

cinu314 • 2014-10-27, 11:45
Drodzy sadole co powiecie na takie nowoczesne technologie ? :ok:

Wayas

2014-10-27, 11:48
Wszystko fajnie ale zawsze się znajdzie paru zjebów ktorzy będa na drony polować.

manos

2014-10-27, 11:55
Myślałem, że ten dron ich rozpie**oli, sadistic schodzi na psy ....

karinata

2014-10-27, 11:56
Poduszka jej się nie otworzyła.

zonk

2014-10-27, 11:57
No raczej, większą atrakcją byłby ten dron niż pomaganie komuś.

ZimnaVodka

2014-10-27, 12:00
raczej nie przejdzie bo Polacy zapie**olą tego tableta a nawet tego drona jak przyleci

Mitico

2014-10-27, 12:06
manos napisał/a:

Myślałem, że ten dron ich rozpie**oli, sadistic schodzi na psy ....



Weź Ty się pie**olnij w łeb

orzechuuuu

2014-10-27, 12:09
Hahaha, jaka k***a bieda.

PeterZ

2014-10-27, 12:23
To dobrze, że choć umarł to przeżył :)

rozkurw

2014-10-27, 12:51
a apteczki w autach to juz k***a nie maja?

przemas6662

2014-10-27, 12:54
Jak mnie wk***iają takie filmiki. Pieniędzy nie ma na nic, likwiduje się stacje pogotowia, ratownicy medyczni popie**alają w japonkach bo nie przysługują im porządne buty i nikt tego nie respektuje. SORy upadają. 112 nie działa, brakuje karetek specjalistycznych, a jak już się zdarzą to z 60 letnią grubą jak smok panią doktor co się nawet nie schyli do poszkodowanego. Aż tu nagle pojawia się jakiś film z dronem, który leci na pomoc z AED. Dron ma wbudowany system wykrywania żywych i martwych. Po otwarcia pudełka wyświetla się laseczka z CPR i mówi co koleś ma robić. k***a no szlag mnie trafia. Niech się ten dron przy większym powiewie wiatru zjebie komuś na łeb, albo niech sobie w dupie tym dronem powierci i na harda wrzuci, chociaż jakiś pożytek będzie.

A sam filmik ch*ja warty nie ma nic wspólnego z akcją ratunkową, nie wydzielono żadnych stref, poszkodowani walają się gdzie chcą, karetka stanęła sobie pod samymi wrakami w plamie płynów eksploatacyjnych . Kongo k***a KONGO.

NafazowanyKoleś

2014-10-27, 14:27
przemas6662 napisał/a:

Jak mnie wk***iają takie filmiki. Pieniędzy nie ma na nic, likwiduje się stacje pogotowia, ratownicy medyczni popie**alają w japonkach bo nie przysługują im porządne buty i nikt tego nie respektuje. SORy upadają. 112 nie działa, brakuje karetek specjalistycznych, a jak już się zdarzą to z 60 letnią grubą jak smok panią doktor co się nawet nie schyli do poszkodowanego. Aż tu nagle pojawia się jakiś film z dronem, który leci na pomoc z AED. Dron ma wbudowany system wykrywania żywych i martwych. Po otwarcia pudełka wyświetla się laseczka z CPR i mówi co koleś ma robić. k***a no szlag mnie trafia. Niech się ten dron przy większym powiewie wiatru zjebie komuś na łeb, albo niech sobie w dupie tym dronem powierci i na harda wrzuci, chociaż jakiś pożytek będzie.

A sam filmik ch*ja warty nie ma nic wspólnego z akcją ratunkową, nie wydzielono żadnych stref, poszkodowani walają się gdzie chcą, karetka stanęła sobie pod samymi wrakami w plamie płynów eksploatacyjnych . Kongo k***a KONGO.





Pieniądze są na wszystko bo podatki w polsce są tak doj***ne, że bez problemu moglibyśmy mieć tu Amsterdam. Oczywiście pod warunkiem, że polacy nie byliby złodziejami..

Nie kongo bo w kongo się nie opie**alają nawzajem :roll:

chleb_ze_smalcem

2014-10-27, 14:31
paczki z megahealthem spadają z nieba, jak w wormsach normalnie k***a

SharpSe

2014-10-27, 14:33
przemas6662 napisał/a:

Jak mnie wk***iają takie filmiki. Pieniędzy nie ma na nic, likwiduje się stacje pogotowia, ratownicy medyczni popie**alają w japonkach bo nie przysługują im porządne buty i nikt tego nie respektuje. SORy upadają. 112 nie działa, brakuje karetek specjalistycznych, a jak już się zdarzą to z 60 letnią grubą jak smok panią doktor co się nawet nie schyli do poszkodowanego. Aż tu nagle pojawia się jakiś film z dronem, który leci na pomoc z AED. Dron ma wbudowany system wykrywania żywych i martwych. Po otwarcia pudełka wyświetla się laseczka z CPR i mówi co koleś ma robić. k***a no szlag mnie trafia. Niech się ten dron przy większym powiewie wiatru zjebie komuś na łeb, albo niech sobie w dupie tym dronem powierci i na harda wrzuci, chociaż jakiś pożytek będzie.

A sam filmik ch*ja warty nie ma nic wspólnego z akcją ratunkową, nie wydzielono żadnych stref, poszkodowani walają się gdzie chcą, karetka stanęła sobie pod samymi wrakami w plamie płynów eksploatacyjnych . Kongo k***a KONGO.



Dodam tylko że zapewne na to "dzieło" wydano parę baniek z naszej kieszeni. Jak tu nie pić w tym poj***nym kraju.

Lyck

2014-10-27, 14:40
U nas to najpierw polecieliby dronem ocenic sytuacje, czy warto erke wysylać, a potem ewentualnie po powrocie drona, obejrzeniu nagrania, przeanalizowaniu sytuacji karetka by mogła wyruszać...