18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowoczesne technologie

cinu314 • 2014-10-27, 11:45
Drodzy sadole co powiecie na takie nowoczesne technologie ? :ok:

TC...........RM

2014-10-27, 14:42
Chyba te tablety to jakies jednorazowki bo watpie by je zobaczyli po akcji.

Godryg

2014-10-27, 15:17
Dobra powiedzmy ze hipotetycznie pracowałem na 112 (ale nie pracowalem nigdy przenigdy oczywiscie ze nie)

Generalnie film nie ma nic wspólnego z żeczywistosią

Oto jak wyglada CPR Dzwonisz na 112--->odbiera Operator zbiera od ciebie informacje i decyduje komu o tym powiedziec------> Operator komunikuje sie ze słuzbami--->Słuzby stwierdzaja na podstawie rozmowy z operatorem czy to przyjma czy nie---> Jeżeli słuzby uznają że przyjmą---> nastepuje pzrełaczenie zglaszajacego /poszkodowanego do policji pogotowia lub strazy---->Poszkodowany jeszcze raz od nowa mowi co i gdzie sie stalo i czego potrzebuje.


Oczywiscie powyzszy schemat jest nieprawdą a ja NIGDY NIE PRACOWALEM w CPR.... bo jakbym pracowal a to co powiedizalm byloby prawdą to bylobny tajne

Xa...........ii

2014-10-27, 15:36
Fajne,ale w jakichś ogarniętych krajach,w Polsce wszyscy by chcieli tego drona podpie**olić. Druga sprawa,k***a. Spada apteczka,i jakaś pinda daje informacje jak zająć się poszkodowanym,a co on k***a apteczki samochodowej nie ma? I ostatnia sprawa,gdy to jednak weszło w życie w Polszy,to zamiast niezłej blondynki,była by Pani Bożenka,osiemdziesięcioletni milf.

przemas6662

2014-10-27, 15:55
Xaimeii napisał/a:

Druga sprawa,k***a. Spada apteczka,i jakaś pinda daje informacje jak zająć się poszkodowanym,a co on k***a apteczki samochodowej nie ma? .



To jest AED a nie apteczka

luek0

2014-10-27, 16:04
Nie ma takiego latania:

teken

2014-10-27, 16:08
W polsce to by od razu zaj***li tego tableta :D

Swoją drogą i tak pewnie produkt na zachodni rynek, a u nas zostanie jakaś wersja demo bez drona

trabus

2014-10-27, 17:25
A obyś, ch*ju jeden z drugim, dostał zawalu w jakiejś mało uczęszczanej i zapomnianej dzielnicy Pcimia Dolnego. Oby akurat ci niedobrzy ratownicy i grube baby za karetek kończyły dopijać kawę zamiast jechać po twoje ch*ja warte życie. I żebyś zdychał tam jak najdłużej twoja mać. Pieniędzy nie ma k***a jego mać. Pieniądze są ale wykorzystywane w nieefektywny sposób. Takie mobilne dajmy na to AED ( bo można by rozszerzyć zestaw o inne rzeczy) może kiedyś uratować twoje ch*jowe jak już wspomnienia życie. Ale coś mi się wydaje, ze jak tak się stanie to autor pomysłu będzie sobie pluł w brodę :/ k***a l;udzie własne życie narażają, żeby nieść pomoc i psi ch*j za to dostają to znajdzie się jeszcze banda imbecyli co dojebią im w necie. I jak tu ma być dobrze?

fa...........er

2014-10-27, 17:28