18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

_P...........K_

2013-06-22, 17:16
Wycieraj tym, wycieraj, a pod koniec rolki z Twojej dupy wydobędzie się krzyk "Allah Akbar!" i eksplodujesz.

kr...........81

2013-06-22, 17:23
to samo można zrobić z biblią jedno i to samo gówno

Atreyu

2013-06-22, 17:43
A później się dziwić że muzułmanie atakują...

avic

2013-06-22, 17:44
To na sadolu już admini rozluźnili poślady i nie trzeba pisać w temacie: "materiał nie ma charakteru rasistowskiego, nie miał nikogo obrazić a to tylko żart"? :D

abdul

2013-06-22, 17:44
to samo gowno, co pismo swiete. czcze pie**olenie dla p*zdusiow. talmud to ksiega z jajami!

_P...........K_

2013-06-22, 17:46
avic napisał/a:

To na sadolu już admini rozluźnili poślady i nie trzeba pisać w temacie: "materiał nie ma charakteru rasistowskiego, nie miał nikogo obrazić a to tylko żart"? :D



Nie, nie rozluźnili, prawdopodobnie ususzą ten temat, chociaż suchy temat z założenia powinien mieć góra kilka piwek i małą oglądalność, a tutaj widzimy coś innego, ale to też nie przeszkodzi w ususzeniu tego tematu :roll:

xseror

2013-06-22, 17:48
To nie jest koran!! Koranem nazywamy księgę spisaną w staro-arabskim albo staro tureckim. To na zdjęciu jest przytocznię treści koranu w języku angielskim. Jeśli chcesz naprawdę obrazić ciapatych musisz zniszczyć księgę w tych językach bo tylko to jest koran! Podstawą nienawiści jest znajomość wroga.

Tobey.

2013-06-22, 18:01
"Nowy, pożyteczny sposób zastosowania?"

Raczej jedyny sposób zastosowania.

Ratilt

2013-06-22, 18:08
POLAK_nie_polaczek napisał/a:


Nie, nie rozluźnili, prawdopodobnie ususzą ten temat, chociaż suchy temat z założenia powinien mieć góra kilka piwek i małą oglądalność, a tutaj widzimy coś innego, ale to też nie przeszkodzi w ususzeniu tego tematu :roll:



Drobne info synek,
do sucharów trafiają Z AUTOMATU tematy które w jakimś tam określonym czasie nie dostaną min. 15 piw (aka, nie wejdą na główną).
I dla tego niektóre tematy gdzie dyskusja obejmuje nawet 5 stron komentarzy, nie wchodzi na główną. Nie z powodu "spisku adminów usuwających niechciane tematy" tylko dla tego że mimo dyskusji nikt nie nagrodził autora

Hollo

2013-06-22, 18:09
Wszystkie religie sa ch*ja warte, wymyslone przez ludzi do wyzyskiwania innych.
Wystarczy zyc wedlug "nie rob drugiemu co Tobie nie mile" i z angielskiego "what goes around comes around". Ale po co jak mozna cale zycie kombinowac jak tu kogos zrobic w ch*ja, a jak sie nie da to wyslac armie i go zabic.

_P...........K_

2013-06-22, 18:11
Ratilt napisał/a:



Drobne info synek,
do sucharów trafiają Z AUTOMATU tematy które w jakimś tam określonym czasie nie dostaną min. 15 piw (aka, nie wejdą na główną).
I dla tego niektóre tematy gdzie dyskusja obejmuje nawet 5 stron komentarzy, nie wchodzi na główną. Nie z powodu "spisku adminów usuwających niechciane tematy" tylko dla tego że mimo dyskusji nikt nie nagrodził autora



Też tak myślałem, dopóki tego nie sprawdziłem sam chłopcze. Rzeczywistość jednak wygląda troszkę inaczej ;-)
Modzi sami mogą ususzać tematy jeśli wydają im się niewłaściwe, chyba nawet regulaminu (wg Centuriona) nie czytałeś. Gówno wiesz, więc się nie odzywaj, jak dorośli rozmawiają.

Marian Pudzianowski

2013-06-22, 18:13
Dalej wam się nie znudziło wałkowanie tego ch*jowego tematu?

mazoke

2013-06-22, 18:19
netowa napina za 3, 2, 1....

Zarammoth

2013-06-22, 18:21
@POLAK: Dokładnie, mnie temat "ususzyli" w jakieś 2 minuty po wrzuceniu... Zdążyło wyłapać jedno piwo.