18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

_P...........K_

2013-06-22, 18:24
Zarammoth napisał/a:

@POLAK: Dokładnie, mnie temat "ususzyli" w jakieś 2 minuty po wrzuceniu... Zdążyło wyłapać jedno piwo.



Pewnie, że tak jest, a inne tematy widzę jak ze dwa dni zalegają w poczekalni, a potem wchodzą na główną, także nie pie**ol mi i innym Ratilt, że to odbywa się tylko automatycznie, bo się ośmieszasz.

Ratilt

2013-06-22, 18:43
Ehh... Jestem doktorem, więc chętnie przypiszę ci




Aplikuj obficie 2-3 razy w ciągu doby w okolicy odbytu. W razie trudności, poproś swojego partnera o pomoc.


PS.
Dołączył 3 tygodnie temu i już wielki użyszkodnik z niego. W rzeczywistości obszczymur jakich mało

JH...........DS

2013-06-22, 18:44
gdzie k***a jest teraz moderator który wyj***ł moją rolkę papieru z koranu?

Ramsey007

2013-06-22, 18:55
Będzie warn, będzie warn jak nic k***a!

Co...........21

2013-06-22, 19:07
krisman1981 napisał/a:

to samo można zrobić z biblią jedno i to samo gówno



Weź się jebnij w pusty łeb. Poniosło mnie ale chyba nie wiesz na jakich wartościach jest zbudowana Europa i wszystko co Cię otacza. Jesteś taki mądry bo żyjesz w czasach gdzie wszystko w miarę działa i mamy czas napie**alać na rząd i religię. Ale spróbuj wyeliminować chrześcijaństwo to zobaczymy czym zajmą się ludzie w przyszłości kiedy któryś z nich nagle zapragnie być wierzący a ludzie twojego pokroju wyeliminują chrześcijańskie wartości (nie mówię o kościele tylko o wartościach). Zacznie czytać koran i ci żonę zgwałci w imię allaha.

Uważam że religia sama w sobie jest zła ale Biblia jako system wartości jest niedoścignionym wzorem. Czytałem kilka razy chociaż nie jestem wcale kościółkowy ani jakiś nawiedzony - wierzę w boga a nie w ludzi (moja sprawa, szanuję ateistów).

_P...........K_

2013-06-22, 19:14
Ratilt napisał/a:

Ehh... Jestem doktorem, więc chętnie przypiszę ci

Obrazek


Aplikuj obficie 2-3 razy w ciągu doby w okolicy odbytu. W razie trudności, poproś swojego partnera o pomoc.


PS.
Dołączył 3 tygodnie temu i już wielki użyszkodnik z niego. W rzeczywistości obszczymur jakich mało




No tak, jak brak argumentów, to wstawiasz obleciany obrazek. Dupa mnie nie boli synuś, za to mam alergię na robienie ludzi w ch*ja, pajacu ;-)

bl...........ed

2013-06-22, 19:47
Mistrzu Budda napisał/a:



Weź się jebnij w pusty łeb. Poniosło mnie ale chyba nie wiesz na jakich wartościach jest zbudowana Europa i wszystko co Cię otacza. Jesteś taki mądry bo żyjesz w czasach gdzie wszystko w miarę działa i mamy czas napie**alać na rząd i religię. Ale spróbuj wyeliminować chrześcijaństwo to zobaczymy czym zajmą się ludzie w przyszłości kiedy któryś z nich nagle zapragnie być wierzący a ludzie twojego pokroju wyeliminują chrześcijańskie wartości (nie mówię o kościele tylko o wartościach). Zacznie czytać koran i ci żonę zgwałci w imię allaha.

Uważam że religia sama w sobie jest zła ale Biblia jako system wartości jest niedoścignionym wzorem. Czytałem kilka razy chociaż nie jestem wcale kościółkowy ani jakiś nawiedzony - wierzę w boga a nie w ludzi (moja sprawa, szanuję ateistów).



Kolejny, który jak mantrę powtarza tekst o "chrześcijańskich korzeniach europy". Poczytaj, wysil się i dojdziesz do wniosku, że jednak te korzenie nie są chrześcijańskie, a pogańskie, bo Rzym i wszystko co ten stworzył sam lub przejął od Greków (architektura, filozofia, etyka, a szczególnie prawo, którego instytucje działają do dziś) i co było podstawą funkcjonowania cywilizowanej Europy do IV w. n.e. było "pogańskie". A współczesnej Europie bliżej do wartości Oświecenia, które najjaskrawszą formę przybrały podczas rewolucji francuskiej, niż do feudalno-poddańczego charakteru średniowiecza, kiedy Twoi idole najbardziej rozrabiali. Chrześcijańska jest tylko zgnilizna, która przetrąciła karki wszystkim, którzy mieli odwagę ją kwestionować. Chrześcijanie i ich ułomna moralność... Panie, :idzwch*j: , bo narażasz się Pan na śmieszność.

Gdyby nie to, że mam dość oleju w głowie, żeby wiedzieć, że natura nie znosi próżni i jeśli wytniemy chrześcijaństwo/katolicyzm to przyjdzie inne, gorsze gówno w postaci islamu oraz uznaję istnienie faktu, że głupi ludzie potrzebują religijnego otępiacza, żeby podtrzymać w sobie nadzieję na lepsze jutro, to każdemu idiocie, który powtarza takie brednie plułbym w ryj.

NON SERVIAM !!!

TTszpan

2013-06-23, 01:36
to do ciebie krisman1981
widać że nie przeczytałeś ani koranu ani biblii i nie masz bladego pojęcia co mówisz a reszta kretynów którzy dają Ci piwo to nic innego jak banda gimbusów. na marginesie. nie musisz czytać bo pewnie i tak nie umiesz wystarczy mieć otwarty umysł żeby widzieć i analizować co się na świecie dzieje. problem jest w tym że człowiek w Polsce chwali Boga i jest bluzgany, jako obywatel jest mu narzucone wierzyć w Boga który przez tyle lat był zawsze z nami - z naszym narodem odrzuca się go przez mode bądź nie wiedzę (patrioci w sejmie i senacie), rób co chcesz wierz w co chcesz ale na sztandarach mamy BÓG HONOR OJCZYZNA i nasi przodkowie walczyli z WIARA w BOGA a my w imię MODY odrzucamy to, pozwalamy na MULTI KULTI. spokojnie i do nas dojdzie to bo już nie ma obowiązkowej służby wojskowej kraj jest sprzedany a krzyże są ściągane z miejsc publicznych. Francja Niemcy to kraje które pójdą w nie pamięć. będą to kraje emiratów, i my też będziemy chyba że w końcu przejrzymy na oczy w co wątpie. wielki jest wstyd wierzyć. wielki wstyd jest analizować. wielki jest wstyd wyznawać chrześcijaństwo.
Chcesz hejtować, wymądzać się proszę bardzo, ale najpierw:
1. przeczytaj elementarz - naucz się czytać
2. naucz się czytać ze zrozumieniem
3. poznaj historie a przede wszystkim rok 966 i czasy komuny jak religia była nie wygodna
4. przeczytaj koran i biblie
5. przeczytaj przypisy do nich
6. przeczytaj symbolikę religijną
7. zobacz co się dzieje na świecie
Słońce ci za mocno przygrzało.
BÓG HONOR OJCZYZNA
tyle w temacie. Dobranoc

ra...........el

2013-06-23, 06:30
biblia i koran są tak samo gówno warte jak i obydwie zawarte w nich mitologie. mamy po prostu szczęście, że chrześcijanie to tacy zakłamani hipokryci, a nie fanatycy jak muzułmanie - tylko dlatego od tysiącleci biblia nie staje się dla nich powodem do używania przemocy. wiara i religia to dwie zupełnie inne rzeczy, a jeszcze czym innym jest to jaki stosunek do jednego i drugiego mają ludzie. w pełni swiadomie uważam, że powinno się tępić i gardzić na każdym kroku takim faszystowskim zjawiskiem jakim jest religia. każda.


bl...........ed

2013-06-23, 12:56
TTszpan napisał/a:

to do ciebie krisman1981
widać że nie przeczytałeś ani koranu ani biblii i nie masz bladego pojęcia co mówisz a reszta kretynów którzy dają Ci piwo to nic innego jak banda gimbusów. na marginesie. nie musisz czytać bo pewnie i tak nie umiesz wystarczy mieć otwarty umysł żeby widzieć i analizować co się na świecie dzieje. problem jest w tym że człowiek w Polsce chwali Boga i jest bluzgany, jako obywatel jest mu narzucone wierzyć w Boga który przez tyle lat był zawsze z nami - z naszym narodem odrzuca się go przez mode bądź nie wiedzę (patrioci w sejmie i senacie), rób co chcesz wierz w co chcesz ale na sztandarach mamy BÓG HONOR OJCZYZNA i nasi przodkowie walczyli z WIARA w BOGA a my w imię MODY odrzucamy to, pozwalamy na MULTI KULTI. spokojnie i do nas dojdzie to bo już nie ma obowiązkowej służby wojskowej kraj jest sprzedany a krzyże są ściągane z miejsc publicznych. Francja Niemcy to kraje które pójdą w nie pamięć. będą to kraje emiratów, i my też będziemy chyba że w końcu przejrzymy na oczy w co wątpie. wielki jest wstyd wierzyć. wielki wstyd jest analizować. wielki jest wstyd wyznawać chrześcijaństwo.
Chcesz hejtować, wymądzać się proszę bardzo, ale najpierw:
1. przeczytaj elementarz - naucz się czytać
2. naucz się czytać ze zrozumieniem
3. poznaj historie a przede wszystkim rok 966 i czasy komuny jak religia była nie wygodna
4. przeczytaj koran i biblie
5. przeczytaj przypisy do nich
6. przeczytaj symbolikę religijną
7. zobacz co się dzieje na świecie
Słońce ci za mocno przygrzało.
BÓG HONOR OJCZYZNA
tyle w temacie. Dobranoc



Gott mit uns, In God we trust - mówi Ci to coś? Bo jak widać nie my jedyni mieliśmy pie**olnięcie na punkcie magicznego mambo-dżambo, które rzekomo miało nas wspierać. A polski żołnierz do boju szedł nie dlatego, że "Bóg", ale dlatego, że "Honor i Ojczyzna". 966 r.? Gdy musieliśmy zgiąć kolana, żeby przetrwać i nie zostać rozjechanym przez teutoński walec i zaprzedaliśmy tym samym wiarę naszych dziadów - nie wiem w jaki sposób przystawianie pistoletu do skroni ma być dobre? Komuna? Wtenczas KK miało się lepiej niż ma się dziś i wtedy faktycznie bycie anty było modniejsze, bo po linii partyjnej. Symbolika religijna? A cóż k***a jest takiego wyjątkowego w symbolice religijnej, że mam przed nią drżeć i padać na kolana - to to samo co symbolika literacka, która była obecna zanim żydowski wichrzyciel i jego poplecznicy powołali do życia pierwsze sobory chrześcijańskie. No właśnie widzę co się dzieje na świecie - w imię poprawności politycznej nie wolno krytykować religii bo to "świętość", wykorzystują to fundamentaliści i mamy powtórkę z rozrywki w postaci nadciągającego konfliktu religijnego.

Coś Ci powiem kolego, bo może nie rozumiesz - siłą Europy, gdy ta pięła się do góry i zajęła należne jej, najwyższe miejsce spośród istniejących cywilizacji, była wolność (głoszenia poglądów, sumienia, wyznania), poszanowanie indywidualizmu, racjonalizm i humanizm/humanitaryzm. Bardzo mała część z tych wartości ma podbudowę stricte religijną (humanitaryzm na przykład) - cała reszta jest wytworem właśnie racjonalizmu. Więc proszę Cie, nie pie**ol smutów, że bóg, religia albo wiara stanowią o sile naszych, europejskich i polskich przekonań, bo to zwyczajnie gówno prawda.

koras1897

2013-06-23, 17:44
Obie książki zostały napisane przez zwykłych ludzi.