18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe fakty w sprawie zamachowców z Bostonu

Morgoth1432 • 2013-05-06, 07:43



Są nowe fakty dotyczące czeczeńskich terrorystów z Bostonu. Możliwe, że w organizację zamachów zaangażowana była także żona Tamerlana Carnajewa. Kobieta kontaktowała się z mężem chwilę po zamachu, jednak nie zgłosiła tego policji. Informacje na ten temat zebrał w Nowym Jorku Mariusz Max Kolonko.

borisklinga

2013-05-06, 11:09
przestancie wstawiac tego buraka, zmanipulował waszymi pustymi saganami

korinogaro

2013-05-06, 11:19
Dlaczego najpierw zadzwoniła do męża, a nie do FBI panie Kolonko? Bo może go kocha? Niekoniecznie musi być terrorystką. BTW. jestem niemal pewien, że w połowie domów mąż byłby w stanie wyprodukować z kilkadziesiąt kilo ładunków wybuchowych(a może i kilkaset) zbywając żonę jakimiś bzdurnymi wyjaśnieniami o kolegach, wspólnym wypadzie itp.

maXikinght

2013-05-06, 11:38
ja tam bym chciał żeby za te 2 miechy zaatakowano amerykańców kto wie może wtedy amerykańce w odwecie zniszczyli by całkowicie islam ?

LICH0

2013-05-06, 12:17
maXikinght napisał/a:

ja tam bym chciał żeby za te 2 miechy zaatakowano amerykańców kto wie może wtedy amerykańce w odwecie zniszczyli by całkowicie islam ?




Na prawdę myślisz, że w Afganistanie oraz Iraku chodzi o "walkę z terroryzmem"? :roll:

MudPie

2013-05-06, 12:40
znowu boston ? rzygam już tym bostonem i boston i boston.. ileż k***a można ?! jeszcze rozumiem jakieś przełomowe fakty, ale jakieś dociekania spekulacje, że może była może k***a nie była, dzwoniła, nie dzwoniła.. po ch*j ?

Nic tylko przytoczyć znane powiedzenie..
Jebło to jebło.. na ch*j drążyć temat

dodii

2013-05-06, 12:43
Ten cały boston to niedługo jak smoleńsk będzie. Nudne to już jest.

dudziak-klimek

2013-05-06, 12:52
Zaszczuli ich Żydostwo amerykańskie chcę pokazać wszystkich wyznawców islamu jako terrorystów,student medycyny nie uwierze w to nigdy ! taki koleś ma wyższe priorytety w życiu.

Plecionkarz

2013-05-06, 12:56
j***ć Boston. Kolejny durny temat zastępczy tym razem po drugiej stronie świata.

strupek69

2013-05-06, 17:23
korinogaro napisał/a:

Dlaczego najpierw zadzwoniła do męża, a nie do FBI panie Kolonko? Bo może go kocha?


Ja też myślę, że to norma. Jak bym zobaczył żonę w gazecie na zdjęciu (czy w tv) to też zadzwoniłbym do niej, a nie na psiarnię. Ameryka! k***a jego mać.

Schiroh

2013-05-06, 21:48
Czy tylko mi się tak wydaje, czy ten reportaż jakoś różni się od reszty?

IchigoX12

2013-05-07, 16:42


Mel Gibson mówi jak jest