18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa normalność

~Sunday • 2020-11-26, 01:49

Maseczka go uwierała, więc został wyrzucony z lokalu.

pumacz9

2020-11-26, 11:22
Kamilff napisał/a:

Bardzo dobry przykład jak powinno się traktować wszystkich szurow wyznających teorie spiskowe o pandemi, twardo stojących przy tym, że nie dadzą sobie "kaganca" na ryj założyć.



Oho, lewizna od biedronia się chyba odezwała :D

davvv1

2020-11-26, 11:32
Kamilff napisał/a:

Bardzo dobry przykład jak powinno się traktować wszystkich szurow wyznających teorie spiskowe o pandemi, twardo stojących przy tym, że nie dadzą sobie "kaganca" na ryj założyć.



Nie wiem jak tępym ch*jem trzeba być, żeby dalej wierzyć w tego koronawirusa, już nawet u mnie na wsi na takim zadupiu, ludzie co mają po 50 lat co się na początku bali i srali jak usłyszeli o koronawirusie już zaczynają widzieć, że coś jest nie tak z tą całą pandemią, no ale takie tępe ch*je jak Ty też są potrzebni byku, nie było by wtedy kogo robić w ch*ja.

JebacToGowno

2020-11-26, 11:34
davvv1 napisał/a:

Nie wiem jak tępym ch*jem trzeba być, żeby dalej wierzyć w tego koronawirusa, już nawet u mnie na wsi na takim zadupiu, ludzie co mają po 50 lat co się na początku bali i srali jak usłyszeli o koronawirusie już zaczynają widzieć, że coś jest nie tak z tą całą pandemią, no ale takie tępe ch*je jak Ty też są potrzebni byku, nie było by wtedy kogo robić w ch*ja.



Nie wiem jak tępym dzbanem trzeba być żeby pie**olić te szurskie sp***oliny.

mackuu

2020-11-26, 11:40
Jacek86s napisał/a:

HejHexagon, pseudonim to po zabawie w słoneczko?



Hej Jacek86s, w pseudonim wpisałeś sobie IQ?

tycho

2020-11-26, 12:01
Kamilff napisał/a:

Bardzo dobry przykład jak powinno się traktować wszystkich szurow wyznających teorie spiskowe o pandemi, twardo stojących przy tym, że nie dadzą sobie "kaganca" na ryj założyć.



Mógłbym się tu teraz długo rozpisywać o tym co świadczy, że ta rzekoma epidemia to ogromnie kłamstwo rządu i o ich niekonsekwencji w działaniu, które jest dostosowane tylko do ich aktualnych potrzeb, ale już wiem, że z debilami nie warto się spierać więc powiem tylko, że jesteś idiotą i idź się zabić, bo na korone, którą w zeszlym roku nazywano grypą nie masz co liczyć, że skróci twoje nic nie warte życie. Maseczki nie noszę i debilą odpowiadam bez wahania, że w dupie mam życie idiotów, którzy wierzą w rządowe klamstwot o epidemii, dla mnie możecie wszyscy zdechnąć.

Cz...........as

2020-11-26, 12:03
Ale wysryw inteligencji w komentarzach :roll:

Igorek95

2020-11-26, 12:20
Jeśli przekonam choć jedną osobę, to przeszedłem tego wirusa w ciągu ostatnich 2 tygodni. Mam 25 lat, nie mam żadnej choroby "współistniejącej", uprawiam sporty i generalnie nie choruję. Istnienia pandemii nigdy nie negowałem, ale czułem się pewnie że mnie to nie ruszy. Ruszyło , chociaż delikatnie, to ledwo łaziłem po mieszkaniu przez tydzień, a węchu i smaku od tygodnia po chorobie dalej nie mam, nie polecam :D Rodzice (55 i 53 lata) na szczęście też przeszli lekko, ale już kilku naszych znajomych przeszło ciężko, leżąc w szpitalu, po miesiącu dalej mają problemy z oddychaniem. Nie idąc daleko, taki @tycho z dwóch komentarzy nade mną, to idiota, który nie nauczył się poprawnie pisać, a przekonuje wszystkich że epidemię wymyślił sobie rząd polski (na całym świecie?) xD Trzymajcie się w zdrowiu sadole i z daleka od kretynów, których tak wielu niestety w naszym otoczeniu ;)

Hexagon

2020-11-26, 12:34
JebacToGowno napisał/a:

Morda szurze. Wystawiaj dupę do szczepionki. Będziemy Cię depopulować w kakało.



wąchaj bidon rzemieniu !!! jak piszesz do mnie to wstań :)

Igorek95 napisał/a:

Jeśli przekonam choć jedną osobę, to przeszedłem tego wirusa w ciągu ostatnich 2 tygodni. Mam 25 lat, nie mam żadnej choroby "współistniejącej", uprawiam sporty i generalnie nie choruję. Istnienia pandemii nigdy nie negowałem, ale czułem się pewnie że mnie to nie ruszy. Ruszyło , chociaż delikatnie, to ledwo łaziłem po mieszkaniu przez tydzień, a węchu i smaku od tygodnia po chorobie dalej nie mam, nie polecam Rodzice (55 i 53 lata) na szczęście też przeszli lekko, ale już kilku naszych znajomych przeszło ciężko, leżąc w szpitalu, po miesiącu dalej mają problemy z oddychaniem. Nie idąc daleko, taki @tycho z dwóch komentarzy nade mną, to idiota, który nie nauczył się poprawnie pisać, a przekonuje wszystkich że epidemię wymyślił sobie rząd polski (na całym świecie?) xD Trzymajcie się w zdrowiu sadole i z daleka od kretynów, których tak wielu niestety w naszym otoczeniu



nie przekonuj bo się nie da, to tak jak byś do paprotki mówił ze jest rzepą, to myślenie typu "wirus to spisek" i ch*j !!!
czytałem że ludzie myślący w ten sposób to ludzie którzy nie mogą pogodzić się z rzeczywistością mający problemy z oceną sytuacji itp... a no i wszelkiej maści frustraci którym w życiu coś nie wyszło, jak wydać po komentarzach tutaj...
Większość z nich nawet nie wie co dokładnie jest wirus.... jka się mnoży jak się zmieni itp....
A najbardziej smieszy mnie tekst :to jest spisek rządu .... no pusty śmiech mnie ogrania.....
Jakim trzeba być debilem żeby negowac rzeczywistość, ale dla kretynów epidemia to jest wtedy jak trupy leżą na ulicy (jak z 300 lat temu)....

DIVERSION

2020-11-26, 13:32
AyCaramba napisał/a:

Ale wysryw inteligencji w komentarzach



Polać Ci :D

alahu1

2020-11-26, 14:22
tycho napisał/a:

Mógłbym się tu teraz długo rozpisywać o tym co świadczy, że ta rzekoma epidemia to ogromnie kłamstwo rządu i o ich niekonsekwencji w działaniu, które jest dostosowane tylko do ich aktualnych potrzeb...



To jest międzynarodowy spisek żeby nas wszystkich zaczipować :evil:

Halcyon

2020-11-26, 14:23
Kamilff napisał/a:

Bardzo dobry przykład jak powinno się traktować wszystkich szurow wyznających teorie spiskowe o pandemi, twardo stojących przy tym, że nie dadzą sobie "kaganca" na ryj założyć.



Ty k***o j***na

Nie ma co już dyskutować z takim ścierwem jak ty, sądowe k***y i lemingi rządowe nigdy nie zrozumieją, trzeba was jebac r*chac i na was zarabiać, kagańce na mordę, synusoide zrobić z gospodarki i jazda.
Jebac ten rząd i każdy inny który da się kupić

tycho

2020-11-26, 14:56
Igorek95 napisał/a:

Jeśli przekonam choć jedną osobę, to przeszedłem tego wirusa w ciągu ostatnich 2 tygodni. Mam 25 lat, nie mam żadnej choroby "współistniejącej", uprawiam sporty i generalnie nie choruję. Istnienia pandemii nigdy nie negowałem, ale czułem się pewnie że mnie to nie ruszy. Ruszyło , chociaż delikatnie, to ledwo łaziłem po mieszkaniu przez tydzień, a węchu i smaku od tygodnia po chorobie dalej nie mam, nie polecam Rodzice (55 i 53 lata) na szczęście też przeszli lekko, ale już kilku naszych znajomych przeszło ciężko, leżąc w szpitalu, po miesiącu dalej mają problemy z oddychaniem. Nie idąc daleko, taki @tycho z dwóch komentarzy nade mną, to idiota, który nie nauczył się poprawnie pisać, a przekonuje wszystkich że epidemię wymyślił sobie rząd polski (na całym świecie?) xD Trzymajcie się w zdrowiu sadole i z daleka od kretynów, których tak wielu niestety w naszym otoczeniu



No i co durniu? Nie opisałeś niczego, co by się nie działo w zeszłym roku i przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Od dawna już wiemy, że znikomy procent przechodzi ciężko grypę, i zdarzało się, że osoby starsze umierały na powikłania po grypie, a ty debilu robisz teraz z tego sensacje, bo ci codziennie do glowy pakują epidemię do glowy. Gdyby nie nagonka medialna to pewnie byś idioto nawet nie wiedział, że twoi znajomi chorowali tylko teraz wszyscy robią afere z kataru. Mam kolegę żołnierza, który jest oddelegowany do szpitala u niego na oddziale na 24 łóżka dla koronoidiotów zajęte są 4 łóżka przez ludzi z katarkiem, a rząd buduję szpital na narodowym za miliony, który do tej pory jest pusty. Wyciągniesz z tego jakieś oczywiste wnioski czy jesteś za glupi? Nie placz, że cię tak grypa rozłożyła widocznie jesteś p*zdą albo płatnym trolem.

Igorek95

2020-11-26, 15:05
@tycho po 1 nie obrażaj mnie ludzki śmieciu :D A po 2 to nie wiem co ma wspólnego niezdarność naszego kartonowego rządu z istnieniem pandemii. Zauważyłem jednak że jesteś jednostką niższego sortu umysłowego i pewnie społecznego, pokazałeś to wylewając swój jad na przypadkowych ludzi w internecie, więc nie będę ciągnął "dyskusji" ze zwykłym zjebem :ok:

tycho

2020-11-26, 15:15
Igorek95 napisał/a:

@tycho po 1 nie obrażaj mnie ludzki śmieciu A po 2 to nie wiem co ma wspólnego niezdarność naszego kartonowego rządu z istnieniem pandemii. Zauważyłem jednak że jesteś jednostką niższego sortu umysłowego i pewnie społecznego, pokazałeś to wylewając swój jad na przypadkowych ludzi w internecie, więc nie będę ciągnął "dyskusji" ze zwykłym zjebem



Po pierwsze to ty mnie pierwszy obraziłeś, a teraz płaczesz, że sie odgryzłem, co mnie utwierdza w przekonaniu, że jesteś p*zdą i durniem chodzącym pewnie na strajki kobiet, a teraz zamknij mordę i możesz iść sobie pooglądać jak tvpropaganda pokazuje ludzi na ojomach po wylewach w stanie wegetatywnym jako kowidowców i możesz sobie dalej żyć w strachu albo się zabić i zasilić statystyki epidemii.

ProstackiCham

2020-11-26, 15:22
Kamilff załóż sobie na łeb wiadro z gownem, może zmadrzejesz.