18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa normalność

~Sunday • 2020-11-26, 01:49

Maseczka go uwierała, więc został wyrzucony z lokalu.

Kamilff

2020-11-26, 04:51
Bardzo dobry przykład jak powinno się traktować wszystkich szurow wyznających teorie spiskowe o pandemi, twardo stojących przy tym, że nie dadzą sobie "kaganca" na ryj założyć.

Pizdus

2020-11-26, 07:52
Kamilff napisał/a:

Bardzo dobry przykład jak powinno się traktować wszystkich szurow wyznających teorie spiskowe o pandemi, twardo stojących przy tym, że nie dadzą sobie "kaganca" na ryj założyć.



Aleś popłynął

:mrgreen:

grudzin7

2020-11-26, 08:29
Kamilff napisał/a:

Bardzo dobry przykład jak powinno się traktować wszystkich szurow wyznających teorie spiskowe o pandemi, twardo stojących przy tym, że nie dadzą sobie "kaganca" na ryj założyć.



Teorie spiskowe :homer:

Tu chodzi o to, że ogromna większość ludzi i tak nosi te maseczki na brodzie, albo pod nosem, albo jeszcze kupują jakąś cienką szmatkę "bo się łatwiej oddycha". Podobny zalew gówna jest od rządzących typu "jest pandemia, więc na wigilię możesz zaprosić tylko pięć osób... ale piniążki się nie zgadzają, więc galerie otworzymy". No przecież to jest jakiś cyrk. Wcale się nie dziwię, że ludzie są wk***ieni, szczegolnie ci, którzy pół roku temu stracili robotę i nadal nic nie mogą znaleźć :roll:

A co do samego filmiku - takie rzucenie nieprzytomnym o ziemię to świetny sposób na uszkodzenie mózgu. Ochroniarz jak widać również nieskalany myślą...

bloodwar

2020-11-26, 08:55
Jedyną oznaką tego, że jest pandemia jest brak pracy i zapaść gospodarcza. A ja i tak złapałem tego śmiesznego wirusika mimo noszenia maseczki, mycia rączek i trzymania dystansu do ludzi, więc to gówno daje. Podtrzymuje też to co mówiłem wcześniej - jeżeli ktoś umiera na takie p*zdowate coś ledwo mocniejsze od grypy to znaczy, że nigdy nie zasługiwał na życie i był po prostu najsłabszym ogniwem

froobbie

2020-11-26, 09:02
Ja tam maseczki bardzo lubię. Mniej ryja do oglądania i do pokazania :-)

Hexagon

2020-11-26, 09:32
Recydywista napisał/a:

@up
stul cipe leming



Ale do tatusia to ty tak nie mów !!!!

bloodwar napisał/a:

Jedyną oznaką tego, że jest pandemia jest brak pracy i zapaść gospodarcza. A ja i tak złapałem tego śmiesznego wirusika mimo noszenia maseczki, mycia rączek i trzymania dystansu do ludzi, więc to gówno daje. Podtrzymuje też to co mówiłem wcześniej - jeżeli ktoś umiera na takie p*zdowate coś ledwo mocniejsze od grypy to znaczy, że nigdy nie zasługiwał na życie i był po prostu najsłabszym ogniwem



twarda psychika ,!!! login bloodwar, jak jakis j***ny bóg wojny.... ale ty musisz być twardy koleś !!!... przyznaj się że jesteś ciepły, ty ciepła parówo :) i nie pytaj skąd wiem bo twoi rodzice wszystkim o tym opowiadają i te wypociny o wirusku wepchnij sobie głęboko w dupę i nie pisz juz więcej

Jacek86s

2020-11-26, 09:48
HejHexagon, pseudonim to po zabawie w słoneczko?

ProVVe

2020-11-26, 10:05
Kamilff napisał/a:

Bardzo dobry przykład jak powinno się traktować wszystkich szurow wyznających teorie spiskowe o pandemi, twardo stojących przy tym, że nie dadzą sobie "kaganca" na ryj założyć.



Mamy debila na pokładzie... Nie mam zamiaru juz uczyć takich j***nych cwe*i co to wirus, jak działa i jaka jest jedyna skuteczna ochrona... A skoro on jest tak niebezpieczny to kazdy, który tak uwaza, a opuszcza dom powinien dostać wypie**ol za każdym razem... Czego ja wymagam od przeciętnej inteligencji i prostaczków umysłowych... Kaganiec pff tylko kretyn może wyciągać taki argument. Oby cie zachipowali bezmozgi płaskoziemcu

Amon1969

2020-11-26, 10:19
Kamilff napisał/a:

Bardzo dobry przykład jak powinno się traktować wszystkich szurow wyznających teorie spiskowe o pandemi, twardo stojących przy tym, że nie dadzą sobie "kaganca" na ryj założyć.



Ma nadzieje że Ciebie ktoś tak kiedyś potraktuje ;)

Hexagon

2020-11-26, 10:25
Jacek86s napisał/a:

HejHexagon, pseudonim to po zabawie w słoneczko?



tak z twoimi rodzicami :)

NataliaW

2020-11-26, 10:31
Kretyni wierzą w tą całą pandemię gdzie w połowie gmin w Polsce nie umarła na to ani jedna osoba... Ale śmieszą i ci którym ciężko kawałek szmatki nawet na brodę założyć i wola kręcić gównoburzę.
A żal mi gospodarki bo za tą głupotę rządu ale i również opozycji(ta sama linia propagandowa w całej Europie- JEST COVID), bo za tą durna pandemię będziemy musieli zapłacić

beanfasola

2020-11-26, 11:12
Kamilff • Dzisiaj 4:51
Bardzo dobry przykład jak powinno się traktować wszystkich szurow wyznających teorie spiskowe o pandemi, twardo stojących przy tym, że nie dadzą sobie "kaganca" na ryj założyć.

on poprostu mysli logicznie. rozumiesz?

JebacToGowno

2020-11-26, 11:17
Recydywista napisał/a:

@up
stul cipe leming



Morda szurze. Wystawiaj dupę do szczepionki. Będziemy Cię depopulować w kakało.