18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nos miliardera zapadł się od kokainy!

lidek • 2013-03-23, 15:43
Witam! Przeglądając ostatnio internet natknąłem się na ciekawy artykuł, pomyślałem, że wielu z was mógł by on zaciekawić.
Nos miliardera zapadł się od kokainy
Zdjęcia z policyjnych kartotek, pokazujące zdeformowane twarze przestępców uzależnionych od metamfetaminy, to jedna z najlepszych przestróg przed zażywaniem twardych narkotyków. Podobne skutki może wywołać inny popularny narkotyk czyli kokaina. Doświadczył tego pewien szkocki miliarder.

James Brown swoją fortunę zdobył dzięki sukcesom w branży deweloperskiej. Fortuna jaką zdobył sprawiła, że w pewnym momencie więcej niż w nieruchomości zaczął inwestować w przyjemności. Jedną z jego ulubionych rozrywek stała się kokaina, od której uzależnił się w wieku 36 lat. Od tego czasu zupełnie stracił kontrolę nad nałogiem. Po 9 latach codziennego zażywania Browna opuściło szczęście i wszedł on w bardzo poważny konflikt z prawem.

Należący do miliardera Bentley Continental naszpikowany był kokainą ukrytą pod składanym dachem i w nawiewach. Jednak to nie jedyny problem. Nałóg spowodował u niego fobię na punkcie bezpieczeństwa o własne życie, dlatego też posiadał on sporą kolekcję nielegalnej broni. Poza problemami z prawem i zdrowiem psychicznym nałóg spowodował u niego trwałą i wyraźną deformację ciała. Przez codzienne zażywanie kokainy nos Browna po prostu się zapadł. Dzięki swoim dokonaniom miliarder został skazany na pięć lat więzienia.


Źródło:http://www.geekweek.pl/aktualnosci/10552/nos-miliardera-zapadl-sie-od-kokainy/3

ddobry10

2013-03-23, 20:05
Jednak toprawda !!! Kokaina wciąga........ nos do środka :D

dzul

2013-03-23, 20:32
mi to nie grozi. przy naszym rządzie ledwo na kanapki do roboty mnie stac, a co dopiero na koke.

artis1990

2013-03-23, 20:57
Kokaina jest fantastyczna, a jak ktoś nie potrafi tego zrozumieć to niech zamknie ryj (czyt. BongMan) Ja znam ludzi bardzo zamożnych jak na moje mniemanie, którzy każdy weekend walczą z whisky i dragami, ale ogarniają wszystko, jak ktoś jest idiotą to go marihuana zniszczy, albo ketonal, czy ibuprom, więc nie pie**ol takich głupot.

kaktuz

2013-03-23, 21:00
co was k***a interesuje kto co i na co on wydal SWOJE ciezko zarobione pieniadze mogl je sobie wsadzic w dupe gdyby chcial i powinno was to gowno interesowac dziekuje dobranoc

Br...........ki

2013-03-23, 21:13
Zarób sam Bogman

oksi89

2013-03-23, 21:18
BongMan napisał/a:

Mieć tyle hajsu, móc pozwolić sobie na wszystko, a uzależnić się od wciągania jakiegoś wyniszczającego gówna. Ludzie, k***a, nie rozumiem was :facepalm: Kokainisto j***ny, wyślij mi 1% swojego hajsu to spożytkuję go lepiej niż ty pozostałe 99%.



Sam sobie zarób.

A jak już będziesz miał, to spożytkuj na co chcesz.

McTrawka

2013-03-23, 21:20
nieźle musiał się zassać...

ocwpzw

2013-03-23, 21:32
kręcone torbą koki






James Brown jest tylko jeden!

tanazwamusibycdostepna

2013-03-23, 23:39
bo widzisz @BongMan pieniążki to największe zło :) no prawie, bo są jeszcze Twoje żarty.

piwko6

2013-03-23, 23:59
BongMan napisał/a:

Mieć tyle hajsu, móc pozwolić sobie na wszystko, a uzależnić się od wciągania jakiegoś wyniszczającego gówna. Ludzie, k***a, nie rozumiem was :facepalm: Kokainisto j***ny, wyślij mi 1% swojego hajsu to spożytkuję go lepiej niż ty pozostałe 99%.



Bo kokaina to dobre gówno, uważam że na dragach można lepiej spożytkować życie. Byle nie przesadzając

Bh...........86

2013-03-24, 02:37
chrucik napisał/a:

Znam człowieka który wciągnął tyle betonu że można by galerię zbudować i nos mu się nie zapadł... Co nie znaczy że dobrze wygląda...



stary ja zachodzę w głowę po co koleś beton wciągał, a to chodzi o koke przecież

Mom and Death

2013-03-24, 02:56
Cytat:

Mieć tyle hajsu, móc pozwolić sobie na wszystko, a uzależnić się od wciągania jakiegoś wyniszczającego gówna. Ludzie, k***a, nie rozumiem was Kokainisto j***ny, wyślij mi 1% swojego hajsu to spożytkuję go lepiej niż ty pozostałe 99%.



Na jego miejscu pewnie sam byś zaczął napie**alać koks i inne dragi.

Bh...........86

2013-03-24, 04:03
a ja żyłem w przekonaniu, że tacy jak ja nie dorabiają się majątków bo są brzydcy i mają skłonności do używek

Dziedziu6

2013-03-24, 10:34
Bhima86 napisał/a:

a ja żyłem w przekonaniu, że tacy jak ja nie dorabiają się majątków bo są brzydcy i mają skłonności do używek

bo on najpierw sie dorobił a później nabrał skłonności do używek... w naszym przypadku zaczeliśmy od dupy strony wiec nie mamy szans na fortune :P