18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

noś maskę...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-04-03, 18:03
Nie ufaj TVP




Matjec

2020-04-04, 10:38
Dobrze obrazuje j***ny lewacki bełkot.

focusek

2020-04-04, 13:42
PieronJasnySzlag napisał/a:

Ja pie**ole to jest tak daremne i żenujące że k***a nie ma pytań.
Czy antyPISiorów naprawde nie stać na nic więcej?



stac stac ale narazie taczki zbieramy na was pisiory :) juz niedlugo ....

gumstg

2020-04-04, 16:32
PieronJasnySzlag napisał/a:

Ja pie**ole to jest tak daremne i żenujące że k***a nie ma pytań.
Czy antyPISiorów naprawde nie stać na nic więcej?



Tylko pewnie koles zrobil to wlasnymi srodkami. Natomiast TVPis naszymi srodkami zrobil takie filmiki ktore obsmiewaja np Owsiaka.

St...........on

2020-04-04, 17:31
Ja rozumiem, szum medialny, wojna dezinformacyjna, ale ludzie już tak bardzo zidiociali, że nie potrafią korzystać z własnego rozsądku i przeczucia. Mnie to na ręke.
Ci bardziej ogarnięci wiedzą, czym jest droga kropelkowa, jak działa i pie**olenie kocobołów typu "maska nie pomaga, małe dzieci nie chorują, itd" jest balsamem na moje serce. Bo to celowe działanie na rzecz depopulacji ;) . Dziś byłem w markecie i tylko j***ne polakeny* cebulowe z wioski obok chodziły bez masek wyśmiewając przy tym innych, ale to ja będę się śmiał jak ten odpad społeczny będzie zdychał na OIOMie :amused: , no i szkoda osób postronnych ,które zostaną zarażone przez to ściwerwo... No ale nic muszę być cierpliwy i czekać aż covid ich dojedzie .

*Polaken - ignorancki, arogancki, patologiczny pokemon z Polski, co drugie słowo "k***a", rechocze jak zarzynana świnia.

gumstg

2020-04-04, 21:06
NataliaW napisał/a:

To ten Pisowski rząd właśnie wam załatwił, ze macie jedna z lepszych sytuacji w europie pod względem ilosci zakażeń i śmiertelności tej pandemii. Inaczej byście smieszkowali jakby wam matka już w trumnie leżała w wojskowej kostnicy na lotnisku a stary pod respiratorem (tym z pediatrii od Owsiaka)



k***a naprade jestes tak niedorozwinieta ze nie widzisz co sie dzieje??? Tak naprawde to powiedz czemu twoj PIS nie chce wprowadzic kleski zywiolowej czemu klamie na kazdym kroku ze sa przygotowani czemu szpitale i inne instytucje prosza osoby prywatne o zapomogi w sprzecie? Taki super jest rzad i ma wszystko pod kontrola jakos nie wydaje mi sie

Szczypek91

2020-04-06, 12:06
willoo napisał/a:

jeszcze jestem w stanie zrozumieć że ludzie chodzą w maskach i rękawiczkach dla mojego dobra w sklepach typu biedronka kaufland itp - to jest spoko, zakrywacie mordy i ręce żeby mnie nie zarazić - DZIĘKUJE .... ALE ....
Po ch*j k***a jeździcie SAMI w samochodzie w tych k***a maskach i rękawiczkach ? No k***a jak mijam takich ludzi to nie jestem w stanie tego sobie wytłumaczyć. Jedyny powód jaki zdołałem sobie znaleźć to taki, że jadą nie swoim autem i żeby go nie skazić to jadą w tych j***nych maskach i rękawiczkach... No nie wiem, jeżeli ktoś zna inny powód to uświadomcie mnie proszę, bo widocznie za głupi jestem - dzięki !



Też nad tym myślałem, ale jeżeli jedziesz z jednego sklepu do drugiego, np. z biedry do lidla to będziesz wszystko wyjebywał i potem na nowo ubierał? Nie kazdy ma przy sobie zapas 20 masek i rękawiczek. Ja bym zdjął dopiero jak bym wyszedł z ostatniego sklepu. A wirus w furze i tak zdechnie do czasu kiedy do niej znowu wsiądę.

janlew

2020-04-06, 12:09
SirMajkel napisał/a:

wyborcy pis na jednym filmiku. Pijaki, kler i emeryci.


No tak, bo kryminaliści, ćpuni, zboki, k***y i UB-eckie dziady to wyborcy antypis. Ot i mamy prawie cały przekrój społeczeństwa.

p4nk1

2020-04-07, 05:23
sedziazgred napisał/a:

Niech jeszcze raz zobaczę polityczny komentarz na sadisticu to mnie k***a krew zaleje .



Polityczna jest wrzutka, to jakich komentarzy się spodziewałeś geniuszu?

mygyry

2020-04-07, 07:09
gumstg napisał/a:

Tak naprawde to powiedz czemu twoj PIS nie chce wprowadzic kleski zywiolowej



Bo nas k***a na niego nie stać.

illuminati220

2020-04-07, 14:15
"noście maski".. Maski powinni nosić zarażeni a nie zdrowi ludzie.

willoo

2020-04-08, 01:00
Szczypek91 napisał/a:

Też nad tym myślałem, ale jeżeli jedziesz z jednego sklepu do drugiego, np. z biedry do lidla to będziesz wszystko wyjebywał i potem na nowo ubierał? Nie kazdy ma przy sobie zapas 20 masek i rękawiczek. Ja bym zdjął dopiero jak bym wyszedł z ostatniego sklepu. A wirus w furze i tak zdechnie do czasu kiedy do niej znowu wsiądę.



To też może być jeden z powodów ! Ale sam mieszkam na wiosce i widzę takich debili na drogach które no ni ch*ja nie prowadzą do, lub nawet , ze sklepu ... więc po prostu utwierdzam się w przekonaniu że to nie doj***nie mózgowe ...