18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

noś maskę...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-04-03, 18:03
Nie ufaj TVP




maczet

2020-04-03, 22:57
Coście k***y zrobiły z sadolem?!

burn1878

2020-04-03, 23:23
k***a przez przypadek dałem temu gównu piwo. Żałuję jak niczego innego z dzisiaj.

jajvwko

2020-04-03, 23:28
wsp233 napisał/a:

Maski nie chronią ciebie przed zarażeniem, one chronią innych przed bezobjawowymi nosicielami, jak masz wirusa i parskniesz albo się osmarkasz to zostanie więcej w masce i nie leci tak daleko.



No k***a debil.... ciekawe po co lekarze noszą je w szpitalach??

fieryangel

2020-04-03, 23:34
SirMajkel napisał/a:

wyborcy pis na jednym filmiku. Pijaki, kler i emeryci.




I ogólnie idioci.
Czyli w zasadzie ten sam typ ludzi co wyborcy PO PSL SLD.
Homo NieSapiens

willoo

2020-04-03, 23:45
jeszcze jestem w stanie zrozumieć że ludzie chodzą w maskach i rękawiczkach dla mojego dobra w sklepach typu biedronka kaufland itp - to jest spoko, zakrywacie mordy i ręce żeby mnie nie zarazić - DZIĘKUJE .... ALE ....

Po ch*j k***a jeździcie SAMI w samochodzie w tych k***a maskach i rękawiczkach ? No k***a jak mijam takich ludzi to nie jestem w stanie tego sobie wytłumaczyć. Jedyny powód jaki zdołałem sobie znaleźć to taki, że jadą nie swoim autem i żeby go nie skazić to jadą w tych j***nych maskach i rękawiczkach... No nie wiem, jeżeli ktoś zna inny powód to uświadomcie mnie proszę, bo widocznie za głupi jestem - dzięki !

NataliaW

2020-04-04, 00:02
To ten Pisowski rząd właśnie wam załatwił, ze macie jedna z lepszych sytuacji w europie pod względem ilosci zakażeń i śmiertelności tej pandemii. Inaczej byście smieszkowali jakby wam matka już w trumnie leżała w wojskowej kostnicy na lotnisku a stary pod respiratorem (tym z pediatrii od Owsiaka)

wertuqq

2020-04-04, 00:09
Co to k***a za lewackie gówno? I te k***a żałosne serduszka na sprzętach w szpitalu. Kto to sfinansował? Jąkała Michnik z Gówna Wyborczego?

pve11

2020-04-04, 00:37
NataliaW napisał/a:

To ten Pisowski rząd właśnie wam załatwił, ze macie jedna z lepszych sytuacji w europie pod względem ilosci zakażeń i śmiertelności tej pandemii. Inaczej byście smieszkowali jakby wam matka już w trumnie leżała w wojskowej kostnicy na lotnisku a stary pod respiratorem (tym z pediatrii od Owsiaka)



Poczekajmy jeszcze kilka tygodni na takie oceny sytuacji. A co się z gospodarką stanie to jeszcze inna kwestia.

alsw123

2020-04-04, 01:50
_Yarko_ napisał/a:

Albo przeleci przez maseczkę.
Test różnych masek na filmie.



bardzo naukowy

;-)

ja im wierze

;-)

Tr...........ty

2020-04-04, 02:14
PieronJasnySzlag napisał/a:

Ja pie**ole to jest tak daremne i żenujące że k***a nie ma pytań.
Czy antyPISiorów naprawde nie stać na nic więcej?



Przecież to w większości marne prowokacje trolli opłacanych z 2mld PLN żeby obrzucić błotem każdego, kto myśli inaczej niż partia.

Justynka99

2020-04-04, 02:16
NataliaW napisał/a:

To ten Pisowski rząd właśnie wam załatwił, ze macie jedna z lepszych sytuacji w europie pod względem ilosci zakażeń i śmiertelności tej pandemii. Inaczej byście smieszkowali jakby wam matka już w trumnie leżała w wojskowej kostnicy na lotnisku a stary pod respiratorem (tym z pediatrii od Owsiaka)



Widzę, że dzienna dawka TVP przyjęta. Pacjent nie wykazuje żadnych oznak myślenia :D

wertuqq

2020-04-04, 07:07
TranzystorWyklęty napisał/a:

Przecież to w większości marne prowokacje trolli opłacanych z 2mld PLN żeby obrzucić błotem każdego, kto myśli inaczej niż partia.



Ja pie**olę. Mistrz intelektu.

ws...........33

2020-04-04, 08:27
jajvwko napisał/a:

No k***a debil.... ciekawe po co lekarze noszą je w szpitalach??



No właśnie po to, żeby nie chuchać na innych. Mają kontakt z ogromną liczbą pacjentów i jeśli lekarz jest chory to może pozarażać wszystkich... debilu. Zresztą lekarz opiekujący się chorym na KV powinien ją zmieniać co 10-15 minut.

Żeby ochronić się na 100% przed tym wirusem musiałbyś mieć maskę która zakrywa całą twarz (bo oczy to też wrażliwy obszar) z własnym źródłem tlenu.

se...........ed

2020-04-04, 08:54
PieronJasnySzlag napisał/a:

Ja pie**ole to jest tak daremne i żenujące że k***a nie ma pytań.
Czy antyPISiorów naprawde nie stać na nic więcej?



Niech jeszcze raz zobaczę polityczny komentarz na sadisticu to mnie k***a krew zaleje .

parolpl

2020-04-04, 10:12
@wsp233
Z tym zmienianiem to abstrakcja jest. Dobrze jak mają jeden zestaw na dzień (nie oceniam całościowo, tylko kilka miejsc, gdzie moi rodzicie pracują).