18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Normalny facet...

Halman • 2020-12-28, 18:23

a nie jakieś eldzibite...


bloodwar

2020-12-28, 18:28
Sk***iesyn, z tym nosem leciał w dół myślałem, że będzie niucha piczy łapał przez maskę :)

RYHOO

2020-12-28, 18:31
nawet k***a p*zdy nie można popaczeć bo zaraz jakis zazdrosny jebak chce cię zr*chać

T3RMINATOR

2020-12-28, 18:49
W takich sytuacjach najlepiej być karłem.

outsidethebox86

2020-12-28, 18:53
Może i normalny, ale z doświadczenia wiem, że takie dziwne podchody, sprawiają, że kobieta ma faceta za totalnego zjeba i zboka.

banerr

2020-12-28, 18:54
Może cieczkę miała.

Su...........wn

2020-12-28, 18:55
Obleśny typ .

Halman

2020-12-28, 19:05
outsidethebox86 napisał/a:

Może i normalny, ale z doświadczenia wiem, że takie dziwne podchody, sprawiają, że kobieta ma faceta za totalnego zjeba i zboka.


a jak facet będzie normalny to potem laska do niego; wysikaj mi się na cycki... :-D

outsidethebox86

2020-12-28, 19:16
Halman napisał/a:

a jak facet będzie normalny to potem laska do niego; wysikaj mi się na cycki...



No i co w tym złego jeśli oboje będą tego chcieli? Jeśli nikt na tym nie cierpi, to niech każdy sobie robi co chce. Wolność Tomku w swoim domku. Jedni lubią się związywać, inni złoty deszcz a jeszcze inni po cichu, po ciemku i na misjonarza.

Halman

2020-12-28, 19:23
outsidethebox86 napisał/a:

No i co w tym złego jeśli oboje będą tego chcieli? Jeśli nikt na tym nie cierpi, to niech każdy sobie robi co chce. .


Ale oni właśnie się bawili w taką jedną gre dla dorosłych, dołączam wyjaśniający zasady tej gry fragment filmu;

:krejzi:

outsidethebox86

2020-12-28, 19:29
Halman napisał/a:

Ale oni właśnie się bawili w taką jedną gre dla dorosłych, dołączam wyjaśniający zasady tej gry fragment filmu;



No no, z tym, że kobieta w obydwu przedstawionych sytuacjach, jest nieświadoma bycia uczestniczką gry ;-)

A tak serio, naprawdę można się wystraszyć, kiedy stoisz w kolejce i czujesz czyiś oddech na karku, a później słyszysz "masz ładny tyłek, odprowadzić Cię do domu?". A w drodze do domu zastanawiasz się, czy nie lezie za Tobą. Zrozum nasz kobiecy punkt widzenia.

T3RMINATOR

2020-12-28, 19:40
outsidethebox86 napisał/a:

No no, z tym, że kobieta w obydwu przedstawionych sytuacjach, jest nieświadoma bycia uczestniczką gry
A tak serio, naprawdę można się wystraszyć, kiedy stoisz w kolejce i czujesz czyiś oddech na karku, a później słyszysz "masz ładny tyłek, odprowadzić Cię do domu?". A w drodze do domu zastanawiasz się, czy nie lezie za Tobą. Zrozum nasz kobiecy punkt widzenia.



Nie trzeba prowokować kusymi strojami. Za zakonnicami nikt się nie ogląda :D

outsidethebox86

2020-12-28, 19:48
T3RMINATOR napisał/a:

Nie trzeba prowokować kusymi strojami. Za zakonnicami nikt się nie ogląda



Jesli chodzi o mnie, nie prowokuje nikogo kusymi strojami, bo nie mam potrzeby dowartościowania się w ten sposób. Miałam wówczas na sobie jeansowe legginsy i bluzę z kapturem, to chyba nie jest jakaś straszna prowokacja. Nie twierdzę, że koleś za moimi plecami był zbokiem, ale takie teksty napędzają stracha, zwłaszcza kiedy jesteś w obcym mieście. Że nie wspomnę o starym oblechu z filmiku, który obwąch*je kobiecie podwozie.

pro_avenger

2020-12-28, 19:55
outsidethebox86 napisał/a:

Może i normalny, ale z doświadczenia wiem, że takie dziwne podchody, sprawiają, że kobieta ma faceta za totalnego zjeba i zboka.



Ile razy wpadłeś?

Hexagon

2020-12-28, 19:59
~T3RMINATOR napisał/a:

Nie trzeba prowokować kusymi strojami. Za zakonnicami nikt się nie ogląda



doj***łeś takiego babeloka że, aż masz piwko ode mnie, tłumaczenie jak z kościoła... pokusa to pokusa i ch*j.... debilu to że jakaś sztunia założyła mini a natura dała jej względnie zajebiste ciało to nie jest powód żeby zapie**alała w drelichu całe życie bo jakiś stulejaż może się podniecić jak założy sukienkę... bitch please.... to chyba ten gruby lamus na filmiku ma problem a nie ta dziewoja ......