18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Normalny facet...

Halman • 2020-12-28, 18:23

a nie jakieś eldzibite...


AN...........or

2020-12-28, 20:01
Jakby sie dziewczyny normalnie dawały każdemu wyr*chać jak ktoś obok ma ochote to by nie było takich akcji. Skoro imigrancji w Szwecji mają prawo do gwałcenia bo to jest ich cześć kultury, to dlaczego my nie możemy ? Przecież ciągle jeteśmy ubogacani kulturowo

T3RMINATOR

2020-12-28, 20:05
outsidethebox86 napisał/a:

Jesli chodzi o mnie, nie prowokuje nikogo kusymi strojami, bo nie mam potrzeby dowartościowania się w ten sposób. Miałam wówczas na sobie jeansowe legginsy i bluzę z kapturem, to chyba nie jest jakaś straszna prowokacja. Nie twierdzę, że koleś za moimi plecami był zbokiem, ale takie teksty napędzają stracha, zwłaszcza kiedy jesteś w obcym mieście. Że nie wspomnę o starym oblechu z filmiku, który obwąch*je kobiecie podwozie.



Rozumiem twój punkt widzenia. Kobiety się normalnie boją zboków bo niby jak takie chucherko da radę takiemu grubasowi jakby doszło do gwałtu w ciemnym zaułku.

outsidethebox86

2020-12-28, 20:58
T3RMINATOR napisał/a:

Rozumiem twój punkt widzenia. Kobiety się normalnie boją zboków bo niby jak takie chucherko da radę takiemu grubasowi jakby doszło do gwałtu w ciemnym zaułku.



Miło, że to rozumiesz.

RYHOO

2020-12-29, 00:15
młody JP2
wadowice - dzień dziecka

Justynka99

2020-12-29, 00:16
Zaawansowana lustrzyca. Bez lustra własnego ku*asa nie zobaczy. Tego typu spaślaki nie mają szans na seks, bo większość kobiet się czegoś takiego brzydzi, więc często się zdarza, że na takie sposoby kombinują.

paero123

2020-12-29, 13:07
Ale Wy jesteście, k***a, ślepi.
Ten zbok w spożywczej ciąży schylił się i zrobił up-skirt foto laski, przecież widać że ma telefon w prawej ręce.
Normalny, k***a! To już chyba wolę LGBT a nie pojebów jak ten.

EDIT: w lewej ręce ma telefon

AdamBrown

2020-12-29, 18:49
outsidethebox86 napisał/a:

No no, z tym, że kobieta w obydwu przedstawionych sytuacjach, jest nieświadoma bycia uczestniczką gry
A tak serio, naprawdę można się wystraszyć, kiedy stoisz w kolejce i czujesz czyiś oddech na karku, a później słyszysz "masz ładny tyłek, odprowadzić Cię do domu?". A w drodze do domu zastanawiasz się, czy nie lezie za Tobą. Zrozum nasz kobiecy punkt widzenia.



Ale ubiór kobiet tu nie ma nic do rzeczy, zrozum męski punkt widzenia, jak już stoi kobieta bardziej rozebrana niż ubrana, to pewnie jest jakiś, powód, te obcisłe półprzeźroczyste sukienki, mini spudniczki, pończoszki, pukające szpileczki, spadające ramiączko, dekolt a co tam dekolt i tak wszystko widać przez bluzke, o konsystencji firanki, albo tych pończoch.
Ale nie nie kobiety nie wiedzą wogóle co się dzieje że wszyscy faceci wokoło się okręcają, nagle mają ochotę pić kawę, chociaż wiadomo że najbardziej lubią piwo. :D

outsidethebox86

2020-12-29, 19:09
AdamBrown napisał/a:

Ale ubiór kobiet tu nie ma nic do rzeczy, zrozum męski punkt widzenia, jak już stoi kobieta bardziej rozebrana niż ubrana, to pewnie jest jakiś, powód, te obcisłe półprzeźroczyste sukienki, mini spudniczki, pończoszki, pukające szpileczki, spadające ramiączko, dekolt a co tam dekolt i tak wszystko widać przez bluzke, o konsystencji firanki, albo tych pończoch.
Ale nie nie kobiety nie wiedzą wogóle co się dzieje że wszyscy faceci wokoło się okręcają, nagle mają ochotę pić kawę, chociaż wiadomo że najbardziej lubią piwo.



Rozumiem męski punkt widzenia, bo sama obcinam czasem ukradkiem facetów na ulicy. I nie mam żadnych pretensji, przecież to normalne. Poza tym każda z nas lubi czuć na sobie męski wzrok i czuć się atrakcyjnie, to także normalne. Ale nie powiesz mi, że musimy przez to tolerować nachalne zachowania i obleśne teksty, które nam serwują co niektórzy przedstawiciele płci męskiej.

PeteN88

2020-12-29, 20:26
Pisząc normalny facet masz na myśli, że też tak robisz? Bo to raczej nie jest normalne. Jakbyś się czuł z myślą, że jakiś zbok se wali konia do zdjęcia twojej matki/siostry/córki ?