18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nokaut w sklepie

CrazyEdek • 2021-01-24, 21:30
Dobrze, że miał maseczkę.


ra0mir

2021-01-25, 10:47
Zapomniał, że nie jest w Internecie.

sebastianejro

2021-01-25, 11:32
Smokw, pomyliłeś Karmazona z plastic`em.

djpyza

2021-01-25, 12:30
Smokw napisał/a:

Masz właśnie taką mentalność jak ten czarny. Ja podczas bójki myślę o późniejszych konsekwencjach i otoczeniu. Właśnie o tym pisze Karmazon, ale jak widać nie każdy łapie o co chodzi. Dlatego tacy jak ja czy Karmazon nikomu po głowie nie będziemy skakać, w przeciwieństwie do takich patologicznych berserkerów jak Ty.



ty po swoich analizach leżysz na glebie i liżesz asfalt w trakcje spiny z kimś na ulicy i tyle ci zostaję z twojego analizowania!! a nie daj boże jak ktoś ci przyjebie i zostaniesz warzywkiem wtedy będziesz miał jeszcze więcej czasu na swoje analizy ^^^^

Ce...........00

2021-01-25, 20:14
djpyza napisał/a:

ty po swoich analizach leżysz na glebie i liżesz asfalt w trakcje spiny z kimś na ulicy i tyle ci zostaję z twojego analizowania!! a nie daj boże jak ktoś ci przyjebie i zostaniesz warzywkiem wtedy będziesz miał jeszcze więcej czasu na swoje analizy ^^^^



idąc twoim tokiem rozumowania - napie**alasz się z chłopem, walisz mu lekkiego gonga przez którego jest zamroczony, ale potyka się i wali potylicą o krawężnik i po chłopie - ty idziesz siedzieć, on nie żyje.
a jak używasz mózgu i nie jesteś zwierzęciem to nawet w takiej sytuacji podświadomie odsuwasz się od takich miejsc jak przykładowe krawężniki. nawet jak lejesz czarne ścierwo to się orientuj, bo jeden zły ruch a idziesz za głowe.

djpyza

2021-01-25, 22:54
Cenzurator2000 napisał/a:

idąc twoim tokiem rozumowania - napie**alasz się z chłopem, walisz mu lekkiego gonga przez którego jest zamroczony, ale potyka się i wali potylicą o krawężnik i po chłopie - ty idziesz siedzieć, on nie żyje.
a jak używasz mózgu i nie jesteś zwierzęciem to nawet w takiej sytuacji podświadomie odsuwasz się od takich miejsc jak przykładowe krawężniki. nawet jak lejesz czarne ścierwo to się orientuj, bo jeden zły ruch a idziesz za głowe.



ty świadomie to się chyba nigdy nie napie**alałeś na ulicy lub nie miałeś kryzysowej w sytuacji .bo pie**olisz o jakiś odsuwania się od krawężników.nie mowie tu o skakaniu komuś po głowie czy napie**alanie nie przytomnego bo to to faktycznie ścierwo.

Shizmik

2021-01-26, 01:01
plastic napisał/a:

biały jak zawsze pasywny, boi się konsekwencji prawnych, analizuje pod kątem moralnym, stara się kontrolować emocje, co wydłuża/uniemożliwia reakcje i dostaje w ryj.
czarny jak zawsze ma wszystko w piździe, niczym się nie przejmuje, reaguje tak, jak robią to zwierzęta. jego wyobrażnia ma zasięg ok. 5 sekund w przód.
lubicie to, a teraz mniej popularne stanowisko:
biologia to promil w morzu zjawisk, które determinują taki (częsty) przebieg zdarzeń. to kultura i wychowanie mają na nie wpływ. na kulturę i wychowanie mają wpływ media informacyjne, szkolnictwo i przemysł rozrywkowy - regulowane przez decyzje polityczne.
no i co z tego? nic. każdy sam musi ocenić kiedy i jak walczyć ze ślepym mieczem. kiedy nie w sposób sięgnąć tego, kto na prawdę nim włada.
KURTYNA
* abstrah*jąc od tego, co na filmiku faktycznie się wydarzyło. bo może czarny jest j***nym bohaterem, kto wie



Nie wiem co ty bierzesz. Ale podziel się. :)

ritu4l

2021-01-26, 01:21
Smokw napisał/a:

Masz właśnie taką mentalność jak ten czarny. Ja podczas bójki myślę o późniejszych konsekwencjach i otoczeniu. Właśnie o tym pisze Karmazon, ale jak widać nie każdy łapie o co chodzi. Dlatego tacy jak ja czy Karmazon nikomu po głowie nie będziemy skakać, w przeciwieństwie do takich patologicznych berserkerów jak Ty.



Coś chyba nicki poj***łeś. Ja wolę takiego śmiecia szybko spacyfikować i oddalić się jak najszybciej. Ty sobie martw się konsekwencjami prawnymi zapominając o konsekwencjach zdrowotnych(o ile wgl przeżyjesz). Nie wiem skąd wzięliście to skakanie po głowie, jakieś dopowiedzenia w iście lewackim stylu manipulacji.