18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nokaut w sklepie

CrazyEdek • 2021-01-24, 21:30
Dobrze, że miał maseczkę.


fengar

2021-01-24, 21:43
jak widać maseczka nie chroni

Tetrix

2021-01-24, 22:11
"bycz ass nyga! feel some! feel some!" No i nie przyfilował kiedy nygus już go na ziemie poskładał ;/

plastic

2021-01-24, 22:17
biały jak zawsze pasywny, boi się konsekwencji prawnych, analizuje pod kątem moralnym, stara się kontrolować emocje, co wydłuża/uniemożliwia reakcje i dostaje w ryj.
czarny jak zawsze ma wszystko w piździe, niczym się nie przejmuje, reaguje tak, jak robią to zwierzęta. jego wyobrażnia ma zasięg ok. 5 sekund w przód.

lubicie to, a teraz mniej popularne stanowisko:

biologia to promil w morzu zjawisk, które determinują taki (częsty) przebieg zdarzeń. to kultura i wychowanie mają na nie wpływ. na kulturę i wychowanie mają wpływ media informacyjne, szkolnictwo i przemysł rozrywkowy - regulowane przez decyzje polityczne.

no i co z tego? nic. każdy sam musi ocenić kiedy i jak walczyć ze ślepym mieczem. kiedy nie w sposób sięgnąć tego, kto na prawdę nim włada.

KURTYNA

* abstrah*jąc od tego, co na filmiku faktycznie się wydarzyło. bo może czarny jest j***nym bohaterem, kto wie

Rebeliant

2021-01-24, 22:18
Tetrix napisał/a:

"bycz ass nyga! feel some! feel some!" No i nie przyfilował kiedy nygus już go na ziemie poskładał ;/



Słabo ze słuchem u ciebie. Do sth. a nie feel some.

ritu4l

2021-01-24, 23:53
plastic napisał/a:

biały jak zawsze pasywny, boi się konsekwencji prawnych, analizuje pod kątem moralnym, stara się kontrolować emocje, co wydłuża/uniemożliwia reakcje i dostaje w ryj.
czarny jak zawsze ma wszystko w piździe, niczym się nie przejmuje, reaguje tak, jak robią to zwierzęta. jego wyobrażnia ma zasięg ok. 5 sekund w przód.
lubicie to, a teraz mniej popularne stanowisko:
biologia to promil w morzu zjawisk, które determinują taki (częsty) przebieg zdarzeń. to kultura i wychowanie mają na nie wpływ. na kulturę i wychowanie mają wpływ media informacyjne, szkolnictwo i przemysł rozrywkowy - regulowane przez decyzje polityczne.
no i co z tego? nic. każdy sam musi ocenić kiedy i jak walczyć ze ślepym mieczem. kiedy nie w sposób sięgnąć tego, kto na prawdę nim włada.
KURTYNA
* abstrah*jąc od tego, co na filmiku faktycznie się wydarzyło. bo może czarny jest j***nym bohaterem, kto wie



Co ty w ogóle pie**olisz. Gruby osrał gacie myślał ze już po walce i będąc w szoku nawet nie podniósł gardy. Uważasz że podczas kopa adrenaliny w walce ma się takie poj***ne rozkminy? Widać że biłeś to ty się w życiu tylko w GTA, j***ny teoretyk się znalazł

JaTylkonaChwile

2021-01-24, 23:58
maseczka chroni przed uderzeniem tak samo jak przed covidem :D

McQurwa

2021-01-25, 00:12
Podziękujmy Bidenowi

Jabulko69

2021-01-25, 00:57
plastic napisał/a:

może czarny jest j***nym bohaterem, kto wie



Jedyny moment kiedy murzyn wchodzi w role bohatera to gdy sobie strzela w leb.

Pitok

2021-01-25, 01:01
Ach te murzyny... tylko do obozów albo odesłać do Afryki...
Już wyobrażam sobie ból dupy czarnychów i lewactwa na sam pomysł odesłania tych co się nie potrafią zachowa do Afryki :krejzi:

plastic

2021-01-25, 01:10
Karmazon napisał/a:

Co ty w ogóle pie**olisz. Gruby osrał gacie myślał ze już po walce i będąc w szoku nawet nie podniósł gardy. Uważasz że podczas kopa adrenaliny w walce ma się takie poj***ne rozkminy? Widać że biłeś to ty się w życiu tylko w GTA, j***ny teoretyk się znalazł



jak jesteś tępy i nie rozumiesz, to ci wyjasnie, bo zawsze wspieram patologię.

myślisz prostymi skojarzeniami, bo nic więcej nie masz i twoje "osrał gacie" to reakcja, na którą składają się różne podświadome czynniki, które wymieniłem. podświadomie - to nie są "rozkminy". wygoogluj sobie. to jest poziom podstawówki, ja pie**ole, piwko już wypite?

krytyk komentarzy się znalazł

ty musiałeś się dużo bić ale zawsze h*jowo i stąd ten uszczerbek

silwerbalk

2021-01-25, 07:47
Black culture k***a..... 8-)

Wiewór

2021-01-25, 08:34
k***a jaki drogi red Bull.

Hexagon

2021-01-25, 09:39
plastic napisał/a:

jak jesteś tępy i nie rozumiesz, to ci wyjasnie, bo zawsze wspieram patologię.
myślisz prostymi skojarzeniami, bo nic więcej nie masz i twoje "osrał gacie" to reakcja, na którą składają się różne podświadome czynniki, które wymieniłem. podświadomie - to nie są "rozkminy". wygoogluj sobie. to jest poziom podstawówki, ja pie**ole, piwko już wypite?
krytyk komentarzy się znalazł
ty musiałeś się dużo bić ale zawsze h*jowo i stąd ten uszczerbek



uwaga !!! mamy prawdziwego specjalistę nauk wszelakich na pokładzie !!!

Smokw

2021-01-25, 10:04
Karmazon napisał/a:

Co ty w ogóle pie**olisz. Gruby osrał gacie myślał ze już po walce i będąc w szoku nawet nie podniósł gardy. Uważasz że podczas kopa adrenaliny w walce ma się takie poj***ne rozkminy? Widać że biłeś to ty się w życiu tylko w GTA, j***ny teoretyk się znalazł



Masz właśnie taką mentalność jak ten czarny. Ja podczas bójki myślę o późniejszych konsekwencjach i otoczeniu. Właśnie o tym pisze Karmazon, ale jak widać nie każdy łapie o co chodzi. Dlatego tacy jak ja czy Karmazon nikomu po głowie nie będziemy skakać, w przeciwieństwie do takich patologicznych berserkerów jak Ty.