18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nokaut

TT4 • 2017-03-20, 23:30
49-latek doznał poważnych urazów głowy. Middlesbrough, UK.




eLzar

2017-03-21, 15:51
Przypomniała mi się sytuacja.
To dość głośno o tym w mediach było.

Mój kolega z którym graliśmy w tej samej drużynie piłkarskiej za małolata pojechał po swojego młodszego brata na dyskotekę.

Typ przyj***ł się do niego, że jego brat coś na niego powiedział, a że mój kolega bo tak też był wychowany by nie szukać zaczepek itd po prostu przepraszał i chciał normalnie odjechać ze swoim bratem do domu.

Dostał szybkiego prawego / lewego gdzie po uderzeniu upadł i uderzył głową o chodnik..
Zabrali kolegę do szpitala gdzie niby nic nie wykazało, że jest wszystko ok .. po dwóch dniach mówił, że go głowa boli itd ...

Chłopak zmarł w wieku 21 lat bo miał krwiaka wewnętrznoczaszkowego.
Potem co się okazało typ który go uderzył był bokserem i sp***olił za granicę Polski i musi teraz spać z otwartymi oczami bo ENA na nim wisi.

Więc drogie dzieci jeśli macie zamiar pokazać jakimi walecznymi kogucikami jesteście lepiej zastanówcie się kilka razy czy warto kogoś uderzyć czy też jest powód czy nie. Nie jest wstydem wycofanie się z danej sytuacji w której można dostać przysłowiowy wpie**ol. czy komuś go ofiarować.
To jest normalne myślenie świadomego człowieka.

Chyba, że ktoś chcesz by ktoś Cię niósł w ostatnim porzegnaniu w trumnie.

tycho

2017-03-21, 16:33
Takie zachowania są spowodowane brakiem świadomości kary. Publiczne egzekucje za przestępstwa nawet mniejszego kalibru niż zabójstwo wiele by zmieniły w myśleniu takiego debila.

wisniowylk

2017-03-21, 17:10
tycho napisał/a:

Takie zachowania są spowodowane brakiem świadomości kary. Publiczne egzekucje za przestępstwa nawet mniejszego kalibru niż zabójstwo wiele by zmieniły w myśleniu takiego debila.

Ty byś jak ten żyd nadstawił policzek i czekał na wpie**ol od dziadka, zesrał się to dostał na p*zdę, tyle.

tycho

2017-03-21, 17:22
wisniowylk napisał/a:

Ty byś jak ten żyd nadstawił policzek i czekał na wpie**ol od dziadka, zesrał się to dostał na p*zdę, tyle.


Znasz cały kontekst tej sytuacji? Pokazali Ci 38 sekund filmu i już wiesz co się wydarzyło. Czasami aż nie wierze jak łatwo można manipulować ludźmi.

Brzydkii

2017-03-21, 17:29
No dobra, ale co w sytuacji gdy oskarżony (w tym wypadku ten chłopak) oznajmia, że poczuł się zagrożony przez dziada i ten naruszył jego strefę prywatną, obawiał się czy gość nie ma noża i nie chce mu zrobić krzywdy. Jak to wygląda w polskim wymiarze sprawiedliwości? Jest to brane już jako obrona konieczna czy zwykła okoliczność łagodząca?

tarcer123

2017-03-21, 17:37
Filmik przwdstqwia jak szybko zmarnowac sobie zycie i odbyt.

wisniowylk

2017-03-21, 17:57
tycho napisał/a:


Znasz cały kontekst tej sytuacji? Pokazali Ci 38 sekund filmu i już wiesz co się wydarzyło. Czasami aż nie wierze jak łatwo można manipulować ludźmi.

Oczywiście że znam inaczej bym sie nie wypowiadał, szukanie nie boli, nie masz racji.

tycho

2017-03-21, 18:43
wisniowylk napisał/a:

Oczywiście że znam inaczej bym sie nie wypowiadał, szukanie nie boli, nie masz racji.


W takim razie proszę udowodnij mi że nie mam racji to natychmiastowo zwrócę Ci honor.

wisniowylk

2017-03-21, 18:50
tycho napisał/a:


W takim razie proszę udowodnij mi że nie mam racji to natychmiastowo zwrócę Ci honor.

Wysil się i znajdź genezę zajścia skoro jesteś taki bystry.

tycho

2017-03-21, 18:53
wisniowylk napisał/a:

Wysil się i znajdź genezę zajścia skoro jesteś taki bystry.


Czyli gówno wiesz, ale zwracam Ci Twój cygański honor :D

wisniowylk

2017-03-21, 19:09
tycho napisał/a:


Czyli gówno wiesz, ale zwracam Ci Twój cygański honor :D

Tak sobie tłumacz synu krzywej muchy i garbatego pająka :mrgreen:

Adrian92

2017-03-21, 20:42
W bójkach na ulicy, pod klubem, w takich wymianach zdań ważne jest by.. uderzyc pierwszy i isc za ciosem. Zazwyczaj ten co tylko gada i czeka na cios rywala zalicza solidne KO więc w takich sytuacjach zasad nie ma. Albo Ty jego albo on Ciebie. Jak uderzysz pierwszy i dobrze trafisz to możesz znokautowac dużo większego i silniejszego od siebie. Ale musisz tez iśc za ciosem, jedno pie**olniecie i szybko podlot, drugie i trzecie.

Nie musicie dziekowac za radę, jestem ekspertem i pisze to z dobrego serca :D

Ko...........HH

2017-03-21, 21:26
@2xup Wersja z LiveLeakcom
Cytat:

Shocking CCTV footage shows the moment a man was punched to the ground in the street and left with 'catastrophic' injuries that have ruined his life, a court heard.
Michael English, 30, was locked up for assaulting the 49-year-old man after asking him for a light outside Gi-Gi's takeaway in Middlesbrough.
The victim falls to the ground unconscious after a second punch, causing injuries including a brain bleed and put him in a coma, Teesside Crown Court heard.English approached and asked for a light outside the pizza shop at about 2.15am on July 9 last year.


W skrócie ten starszy zapytał o ogień a młodemu coś odj***ło do łba. www. liveleak. com/view?i=c4c_1490048697 (nie mogę urlować)

grzegzimierz

2017-03-21, 23:12
KorcuHH napisał/a:

@2xup Wersja z LiveLeakcom

W skrócie ten starszy zapytał o ogień a młodemu coś odj***ło do łba. www. liveleak. com/view?i=c4c_1490048697 (nie mogę urlować)



Nie starszy, tylko młodszy spytał o ogień, a starszemu odj***ło. Naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem, uczą tego już w gimnazjum, a w liceum doskonalą.

"Michael English, 30, was locked up for assaulting the 49-year-old man after asking him for a light outside Gi-Gi's takeaway in Middlesbrough."
TŁUMACZENIE:
Michael English, (lat) 30, został aresztowany za napaść na 49-letniego mężczyznę po poproszeniu go o ogień na zewnątrz "Gi-Gi takeaway" w Middlesbrough.

wisniowylk

2017-03-21, 23:29
grzegzimierz napisał/a:



Nie starszy, tylko młodszy spytał o ogień, a starszemu odj***ło. Naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem, uczą tego już w gimnazjum, a w liceum doskonalą.

"Michael English, 30, was locked up for assaulting the 49-year-old man after asking him for a light outside Gi-Gi's takeaway in Middlesbrough."
TŁUMACZENIE:
Michael English, (lat) 30, został aresztowany za napaść na 49-letniego mężczyznę po poproszeniu go o ogień na zewnątrz "Gi-Gi takeaway" w Middlesbrough.

Brawo mordeczko, ktoś z mózgiem w owej konwersacji, jak nie pokażesz palcem to nawet bałwany dupy nie ruszą i nie znajdą źródła, a jak znajdą to jeszcze ch*jowo przetłumaczą :D