18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nokaut

TT4 • 2017-03-20, 23:30
49-latek doznał poważnych urazów głowy. Middlesbrough, UK.




0to

2017-03-21, 00:10
mjota nim jak szatan !

TT4

2017-03-21, 00:59
Edit: Człowiek doznał krwotoku wewnątrzczaszkowego co doprowadziło do śpiączki.

CoJaTamKurwaWiem

2017-03-21, 04:01
TT4 napisał/a:

49-latek doznał poważnych urazów głowy. Middlesbrough, UK.


No a k***a urazow czego mial dostac? Pępowiny???

Fijau

2017-03-21, 08:32
nie strasz nie strasz bo sie zesrasz :)

RedIsGood

2017-03-21, 11:00
Dwie lepy i uderzenie głową o chodnik. Dla dziadka szpital albo grób a dla młodego więzienie i seks analny w pakiecie. Na pewno było warto :-/ Dzisiaj lansuje się sporty walki, gówniarzeria uczy się jak uderzyć aby znokautować i zapominają, że ulica to nie ring a krawężnik to nie mata. Lekarz też na miejscu nie czeka.

pazuzu

2017-03-21, 12:29
Głupi gówniarz (tak wiem pleonazm) widac że po pierwszym strzale koleś ma dość a ten bezmyślenie go tłucze dalej, ja bym mu wpie**olił zarzut próby zabójstwa :)

Wiewór

2017-03-21, 12:58
W Polsce to pewnie było by pobicie i wyrok w zawieszeniu. W UK zapewne będzie to zabójstwo i skończy w więzieniu jako schowek na ku*asy dla muzułmanów.

xorxor

2017-03-21, 13:54
toż to dziadek był agresywny. ja za dużo już widziałem, jakby do mnie ktoś tak agresywnie i blisko podchodził już dawno bym zaj***ł . owsem drugi cios był zbędny ale: 1 dziadek sie ogarnął i podniósł ręce wiec mogł chcieć kontrować. 2 nie wiem czy byliście kiedyś doprowadzeni do konieczności obrony życia i zdrowia - ciezko jest myśleć o zdrowiu agresora.

fakt jest prosty - atakujesz, to bierzesz konsekwencje na siebie. niestety prawo często działa inaczej.

WizarD90

2017-03-21, 14:12
Nie jestem agresywnym człowiekiem i nigdy nie szukam dymów bez powodu. Ale ostatnio zwróciłem uwagę, że częściej mam problem z agresywnymi spróchniałymi dziadami 50+, niż z młodymi "gniewnymi" jak nie taksiarz, to jakiś Roman w barze, co se przypomniał jak był w wojsku, a to znowu jakiś cieć parkingowy, jak kierowca przez szybę drze ryja to na bank min. 40lat. Mam 26lat 192 cm wzrostu i ważę 89kg i szczególnie mnie to dziwi bo dziady z reguły mają maks 160 w kapeluszu. Więc jeżeli ktoś jest na tyle głupi, że nie potrafi oszacować realnych szans na wygraną, to niech sie nie dziwi, że ktoś kto nie będzie miał tyle cierpliwości co ja i mu po ludzku przypie**oli za takie szympańskie tańce godowe.

realign

2017-03-21, 14:52
Ja waże tyle przy wzroście 173, a gruby nie jestem. I to jest moj naturalny antynapad :D

WalkingStephen

2017-03-21, 15:03
Osobiście po tych kilku sekundach przed uderzeniem wnioskowałbym, że stary się przypie**olił do młodego gdy ten bajerował laskę (widać, że laska szczególnie nie przejęła się tym że stary dostał po mordzie, jak również nie poszła za/z młodym) i pewnie zaczął coś pie**olić, gdy usłyszał żeby wydupcał to postawił się do młodego co skończyło się jak się skończyło. Tak było :amused:

wisniowylk

2017-03-21, 15:18
WizarD90 napisał/a:

Nie jestem agresywnym człowiekiem i nigdy nie szukam dymów bez powodu. Ale ostatnio zwróciłem uwagę, że częściej mam problem z agresywnymi spróchniałymi dziadami 50+, niż z młodymi "gniewnymi" jak nie taksiarz, to jakiś Roman w barze, co se przypomniał jak był w wojsku, a to znowu jakiś cieć parkingowy, jak kierowca przez szybę drze ryja to na bank min. 40lat. Mam 26lat 192 cm wzrostu i ważę 89kg i szczególnie mnie to dziwi bo dziady z reguły mają maks 160 w kapeluszu. Więc jeżeli ktoś jest na tyle głupi, że nie potrafi oszacować realnych szans na wygraną, to niech sie nie dziwi, że ktoś kto nie będzie miał tyle cierpliwości co ja i mu po ludzku przypie**oli za takie szympańskie tańce godowe.

Widać że mało w życiu jeszcze widziałeś, poniekąd masz rację lecz nie oceniałbym przeciwnika po jego gabarytach.

Zadi_

2017-03-21, 15:46
49-lat to dziadek? to ile wy k***a macie, 7?