18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nokaut Michała Materli

Max32 • 2012-12-01, 23:23
Nokaut Michała Materli w 21 sekundzie pojedynku z Rodneyem Wallace'm.

sati696

2012-12-02, 10:11
K-konkretnie
S-sprzedane
W-walki

Lumpy1

2012-12-02, 10:54
Kupię Sprzedam Walkę...
Szkoda bo liczyłem na dobrą walkę Materli a tu ch*j :x

xts

2012-12-02, 11:22
luka100 napisał/a:


ciekawe jak ty (i cała reszta debili którzy piszą podobne komentarze) byś się zachował po takim ciosie w skroń



ciekawe jak ty byś srał z kijem w dupie


sierp nie wyszedł z całego ciała, to był ruch ręką na dystansie 30-40cm, dodatkowo się "ześlizgnął" = ch*j nie sierp.

So...........nd

2012-12-02, 11:23
Trzeba być niezłym ignorantem, żeby napisać:
[quote]
Sami k***a eksperci. Cios był zadany, a nie chybiony. Po prostu szybkość uderzenia robi swoje.
[/quote

gdy ktoś wcześniej pisze o fakcie, jakim jest:
Cytat:

W 2:20 widać wyraźnie, że ręka się ześlizgnęła po skroni. Nie widać nawet, żeby głowa przyjęła energię, nawet mu nie poruszyło policzków. Spójrzcie choćby na powtórkę z walki Khalidowa. Widać, jak łeb przeskakuje od strzału, a tutaj...



"Szybkość uderzenia robi swoje". Rzeczywiście, cios był na tyle szybki i słaby iż wystarczyło to na powalenie 'zawodowego' fightera
:idzwch*j:


Poproszę speców od wektorów na przeliczenie ile energii w tym ciosie przeszło na ryj znokautowanego, a ile poszło na poślizg i wyparowało w kosmos (stosunek wektora x do y przy uderzeniu) :) Matkę oszukasz, ojca oszukasz, matematyki nie oszukasz :mrgreen:

Po silnych ciosach, gdy łapa nawet schodzi, to nigdy tak to nie wygląda. Dobrze, że w domu się nie bili, bo Materla rozj***łby żyrandol :lol:

xts

2012-12-02, 11:32
Emelianenko vs. Brett Rogers



to jest k***a sierp, że słychać strzał na ryj i 120kg murzyn idzie grzecznie spać, a nie jakieś koko dżambo KSW ch*jowe waleczki. Szkoda, że mroczków, biedronia i zdrajczyka sztuhra nie zaprosili na trybuny.

Mamedzik polski bohater jest skazany na ksw z emerytami bo ufc to nie jego liga.

pakicito

2012-12-02, 11:59
Cytat:


ciekawe jak ty (i cała reszta debili którzy piszą podobne komentarze) byś się zachował po takim ciosie w skroń


też na początku myślałem, że dostał w skroń, ale od czego są powtórki - jedna nawet pokazywała ów nietrafiony cios bardzo ładnie, jednak tylko raz ją wyemitowali

ojojoj

2012-12-02, 14:36
troche fuksem mu to wyszlo

modzgi

2012-12-02, 14:40
Srać na wlalkę -- Zobaczcie pudzian z laską siedzi ;p

KKdemona

2012-12-02, 16:34
Hehe ja tam nie widzę ustawionej walki, kiedyś podobnego sierpa dostałem i obaliłem się na ziemię ;) Nie straciłem przytomności tylko równowagę więc całkiem prawdopodobne ,że mudżyna dostał takiego jednego :D

cinekwrbls

2012-12-02, 18:55
Jak czytam wasze komentarze typu że nie można tak powalić przeciwnika to gratuluje pomysłu :) wybierzcie się gdziekolwiek do jakiegoś klubu na mate i przekonajcie się czy jak ktoś wam tak przyjebie to nie odpłyniecie :)

Mar$ki

2012-12-02, 23:46
yyy pewnie obiecali mu wolność za przegranie