18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nokaut Michała Materli

Max32 • 2012-12-01, 23:23
Nokaut Michała Materli w 21 sekundzie pojedynku z Rodneyem Wallace'm.

Max32

2012-12-02, 01:15
Prosz

mlecz1323

2012-12-02, 01:21
Normalne... Pudzian mu debuffa zaj***ł

sidian

2012-12-02, 01:26
W 2:20 widać wyraźnie, że ręka się ześlizgnęła po skroni. Nie widać nawet, żeby głowa przyjęła energię, nawet mu nie poruszyło policzków. Spójrzcie choćby na powtórkę z walki Khalidowa. Widać, jak łeb przeskakuje od strzału, a tutaj... nic. Ustawka jak ch*j.

sz...........r9

2012-12-02, 01:37
mres666 napisał/a:

Kup Sobie Wygraną, jedna wielka ustawka, niczym wrestling.



Czyli co zawodnik kupił sobie KO ? Zapłacił dla murzyna żeby ten przyjął na ryj i upadł ? Co tu k***a miało być ustawione. Mózg se ustaw na inny tor lepiej

kotto

2012-12-02, 01:48
Delikatna żenada... Ale takich właśnie "weteranów" najczęściej sprowadza KSW. A sezonowcy, co to im się zdaje, że ekspertami są (pierwsza ich walka to był Pudzian vs Najman) spuszczają się przy tym całym KSW. W dodatku Mamed zostaje na zawsze w tym k***idołku i świat już nigdy o nim nie usłyszy. Niestety, wszyscy patrzą na UFC i jebie ich jakieś KSW w kraju, którego 3/4 ludzi na świecie nawet nie kojarzy. Brak perspektyw... . Wszyscy sensowni zawodnicy są w UFC.

nekroboy

2012-12-02, 01:50
3 minuty gówna, dziękuje dobranoc.

!Timon

2012-12-02, 01:55
@Frank Drebin

Nie spowiadam się od czasu kiedy pewne grzechy zamiast poczucia winy zaczęły wzbudzać we mnie poczucie dumy [nie nie chodzi mi o masturbację]. Taki ze mnie niepokorny buntownik a co!

Może oglądasz inną walkę, ale ja tam dalej nie widzę czystego nokautującego ciosu. No ni ch*ja. Żaden ze mnie zawodowiec ale swoje trenowałem i swoje przyjąłem.
Fakt, że ciosy zadane w tych rękawicach które mają na sobie dużo bardziej czuć ciosy niż zadane w rękawicy bokserskiej, ale facetowi ewidentnie zjechała ręka po łysej glacy opalonego.

@sidian

Czy chcesz powiedzieć, że facet mógł się podłożyć? Niemożliwe!

Echis

2012-12-02, 02:20
Sami k***a eksperci. Cios był zadany, a nie chybiony. Po prostu szybkość uderzenia robi swoje. Piącha po ciosie się ześlizgła od murzynowskiej, śliskiej, łysej łepetyny. Ludzie, którzy myślą, że KSW jest jak wrestling- udawane, są k***a hejterami co to znają ten sport z wiadomości wieczornych na polsacie i po obejrzeniu walk pudziana, są j***nymi znawcami. Jedyne co bym dopuścił, co było niesportowe, to to, że murzyn mógł się nastawić tylko na kasę i olał sprawę. Mogło tak być, ale czy było? Tego się nie dowiemy. Jak dla mnie cała gala była wyśmienitym widowiskiem. Wszystkie walki były emocjonujące i trzymały w napięciu. W szczególności propsy dla Irokeza.

intothevoid

2012-12-02, 02:50
bardzo mi sie niepodobalo...

ściwanek

2012-12-02, 03:01
Prosze bardzo: poniżej na screenie widac jak gosc zrobił unik i upadł na ziemię, nie da się zrobic lepszego zblizenia....


Pariah

2012-12-02, 03:56
cóż, na polach bawełny TEGO nie uczą pewnie...

opson

2012-12-02, 08:23
Jakby ten cios był trafiony z siłą zdolną do powalenia to przynajmniej bania by mu odskoczyła , a tu nic. To zwykła ściema i ustawka. Polskie gale KSW są takie same jak niegdyś niemieckie bokserskie , gdzie tylko rodzimi bokserzy wygrywali i to z dużo lepszymi zawodnikami , aby potem wtapiać z byle pierdołą w walkach poza krajem. Ludzie już niedługo przeciwnicy sami się będą kłaść w narożnikach po gongu , a wy dalej będziecie wierzyć , że te walki to popis umiejętności.

ro...........zo

2012-12-02, 08:40
"piękna" walka," piękny" nokaut i" piękna" publiczność.

mres666

2012-12-02, 09:47
szwagier9 napisał/a:



Czyli co zawodnik kupił sobie KO ? Zapłacił dla murzyna żeby ten przyjął na ryj i upadł ? Co tu k***a miało być ustawione. Mózg se ustaw na inny tor lepiej


Nie pojmujesz, że tu chodzi o kasę? gdyby swoje walki przegrały gwiazdory KSW- Kalidov i Materla, istniała by możliwość, że zainteresowanie KSW by spadła, tylko oni są kojarzeni z tą dyscypliną (no i pudzian). Są znani dla szeroko rozumianej masy. Tak samo nie chcą walki między sobą bo byłby to koniec dla jednego z nich, z gwiazdorstwem, kasą itp. Tak to kółko wzajemnej adoracji się kręci. Mam nadzieję, że dostaną kiedyś po mordzie i cała ta żenada się skończy.

drzymek1906

2012-12-02, 09:49
Jebnijcie sie w krocze z taka sila jak on walna go w skron i zobaczycie czy nie bedziecie lezec na glebie, pozdrawiam.