18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocne zamieszki w Honkongu

Salieri16000 • 2019-11-18, 01:26
Starcia wokół Politechniki w Hongkongu trwają- nagranie pochodzi z ostatniej ​​nocy (17 listopada), kiedy policja wyznaczyła termin opuszczenia kampusu. Wszystkim medykom i dziennikarzom powiedziano, aby wyszli przed 22.00 i że każdy, kto pozostanie na kampusie, może zostać aresztowany i oskarżony o zamieszki. Most łączący PolyU z drugą stroną tunelu Cross Harbor stał się polem bitwy, a policyjny samochód pancerny został trafiony wieloma koktajlami Mołotowa. Przemoc przeciągnęła się do nocy, gdy protestujący ze strony Kowloon próbowali dotrzeć do PolyU.


edmund

2019-11-18, 22:27
SirMajkel napisał/a:

@Wiewiór dokładnie tak jest, w PL większość narodu to ciemnota. Wystarczy poczytać komentarze na sadolu, wykopkach itd.



zbyt prosta jest moim zdaniem definicja ,,ciemnoty,, jak napisałeś
bo ostatnio piszą albo nastolatkowie, albo ruskie trolle, na sadolu
ja bym nie uogólniał

Wysłany: Dzisiaj 9:17 Cytuj PW
@up Widocznie Polacy są matołami, którzy sprzedali Polskę za pińcet złoty.
______________

Każdy myślący człowiek jest ateistą.
-Ernest Hemingway
Post ID: 5550825
Postaw piwo autorowi tego posta PIWO
Wystawiono 10 piw(a)
robsonx79, camson, golind, prfx, poiman, Patrykxd1989, wojtek7887, siwybis, Maxiter, PoryPany

ps
ciekawe , kto dał piwka

PieronJasnySzlag

2019-11-18, 23:01
Wiewór napisał/a:

@up Widocznie Polacy są matołami, którzy sprzedali Polskę za pińcet złoty.


500+ to socjalizm (a tfu!!) ale powiedzmy że w rodzimej wersji - Polski. Inni sprzedają Polske za dobre słowo z Brukseli i kilka ojro.

Sytuacja na świecie zmienia się tak dynamicznie że nie ma co pie**olić o małoistotnych rzeczach typu 500+ ale trzeba budować czołgi i rakiety.


PS. Co to za laser w 1:50???

Hafnarfjodur

2019-11-18, 23:05
Jak im kitajce drugie Tienanmen zrobią to będą k***a grzeczniutko w tych szklanych biurowcach na laptopikach zapie**alać za miskę ryżu :-)

Panboogy

2019-11-19, 02:15
Jak ja ich szanuje!!
Społeczeństwo wyznacza zasady pod jakimi chce żyć . Przychodzi Xi mówi sprawdzam i Oni potrafią dochować wierności tym zasadom.

Ps @up. jesteś j***nym głąbem :) . Ponieważ Hongkończycy stanowią swoje prawa od wojen opiumowych (nie są "grzeczniutcy" wobec chin ) , mają siłe nabywczą znacznie większą niż statystyczny Polak. Więc wsadź sobie te argumenty z powrotem tam skąd je wyjąłeś . Nie pozdrawiam.

Smokw

2019-11-19, 12:48
Wiewór napisał/a:

Przykre, że nawet Chińczycy walczą o swoje pomimo, że mają wyższy poziom życia od Polaków.
W Polsce karzeł zagłady wprowadza dyktaturę a 40% ludzie go popiera. Pozostałe 60% nic nie robi.



Jak to 40%? Skąd ty to wziąłeś? Nawet podstaw wyniku wyborczego nie jesteś wstanie odczytać. Nawet nie wiem jak do końca skomentować taka pierdołę.
"60% nic nie robi" przeciwko Kaczyńskiemu to też głupota i "kłamstwo totalne". Zajebisty troll z Ciebie. Jak w jednym zdaniu obrazić 100 procent Polaków.
I pewnie znowu to mnie nazwiesz trollem?

sereja3

2019-11-19, 20:31
Ta skośnooka jednostka specjalna wygląda jak z jakiegoś filmu SF. Chiny z tego filmu wydają się być innymi Chinami niż widzimy tutaj z kamer CCTV :D