18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocne zamieszki w Honkongu

Salieri16000 • 2019-11-18, 01:26
Starcia wokół Politechniki w Hongkongu trwają- nagranie pochodzi z ostatniej ​​nocy (17 listopada), kiedy policja wyznaczyła termin opuszczenia kampusu. Wszystkim medykom i dziennikarzom powiedziano, aby wyszli przed 22.00 i że każdy, kto pozostanie na kampusie, może zostać aresztowany i oskarżony o zamieszki. Most łączący PolyU z drugą stroną tunelu Cross Harbor stał się polem bitwy, a policyjny samochód pancerny został trafiony wieloma koktajlami Mołotowa. Przemoc przeciągnęła się do nocy, gdy protestujący ze strony Kowloon próbowali dotrzeć do PolyU.


edmund

2019-11-18, 04:24
widzę pierwsze użycie mocnego lasera jako broni w walce, można się śmiać ale do oślepiania/ uszkodzenia wzroku, pewnie dość skuteczne

Gambi

2019-11-18, 05:31
Kolejne miejsce na świecie które zgnije w walce o wolność a i tak każdy ma to w dupie. Bo wolność się znudziła a parchom marzy się dyktatura.

Stonka

2019-11-18, 07:08
Byłem w październiku. Na Kawloon byłem 20. października. Było ciekawie, ale nie aż tak. Szkoda HK.

Wiewór

2019-11-18, 08:08
Gambi napisał/a:

Kolejne miejsce na świecie które zgnije w walce o wolność a i tak każdy ma to w dupie. Bo wolność się znudziła a parchom marzy się dyktatura.



Przykre, że nawet Chińczycy walczą o swoje pomimo, że mają wyższy poziom życia od Polaków.
W Polsce karzeł zagłady wprowadza dyktaturę a 40% ludzie go popiera. Pozostałe 60% nic nie robi.

poligon6

2019-11-18, 09:10
Wiewór napisał/a:

Przykre, że nawet Chińczycy walczą o swoje pomimo, że mają wyższy poziom życia od Polaków.
W Polsce karzeł zagłady wprowadza dyktaturę a 40% ludzie go popiera. Pozostałe 60% nic nie robi.



Widoscznie nie ma dyktatury tylko bód dupy po przegranych wyborach.

Wiewór

2019-11-18, 09:17
@up Widocznie Polacy są matołami, którzy sprzedali Polskę za pińcet złoty.

robsonx79

2019-11-18, 09:22
Miód na moje oczy, gdy widzę jak obywatele walczą o swoje prawa. U nas dobra zmiana wydoiła kasę naszych dzieci które to będą spłacać do grobowej deski, a każdy mordę jeszcze cieszy bo go jeszcze stać na pełen koszyk w Lidlu.

poligon6

2019-11-18, 09:31
Wiewór napisał/a:

@up Widocznie Polacy są matołami, którzy sprzedali Polskę za pińcet złoty.
______________



Raczej ból dupy bo moja druzyna nie wygrała.

robsonx79 napisał/a:

Miód na moje oczy, gdy widzę jak obywatele walczą o swoje prawa. U nas dobra zmiana wydoiła kasę naszych dzieci które to będą spłacać do grobowej deski, a każdy mordę jeszcze cieszy bo go jeszcze stać na pełen koszyk w Lidlu.




Ale z kim i o co maja walczyc Polacy? Jakas krzywda im sie dzieje?

Wiewór

2019-11-18, 10:01
poligon6 napisał/a:

Raczej ból dupy bo moja druzyna nie wygrała.


I po co ty tak pie**olisz?

Ca...........on

2019-11-18, 10:24
@Wiewiór Zasadniczo nie odnosi to się do Twoich komentarzy, tylko jak obserwacje każdego normalnego człowieka -- do wulgarnego kwiku fanatycznej, czerwonawej dziczy, przez którą normalni, myślący ludzie niezadowoleni z rządów PiS nie są traktowani poważnie, bo ich głos ginie w morzu ślepej nienawiści i iście faszystowskiej w swej naturze narracji bojówek tzw. "opozycji".

poligon6

2019-11-18, 10:43
Wiewór napisał/a:

I po co ty tak pie**olisz?



Jak bym pie**olił to bym dupa ruszał, ale wiem że niektórzy traktuja wybory jak zawody sportowe i potem płacz bo moja druzyna dostała łomot. Dostali łomot bo byli gorsi, nie słupek, nie poprzeczka tylko byli łamagami politycznymi.

Diux

2019-11-18, 15:21
Ja bym na ich miejscu stamtąd sp***alał póki jeszcze mogą. Jak ChRL tam wejdzie, (a wejdzie na pewno) to policja nie będzie się z nimi pie**olić gumowymi pociskami...

SirMajkel

2019-11-18, 22:05
@Wiewiór dokładnie tak jest, w PL większość narodu to ciemnota. Wystarczy poczytać komentarze na sadolu, wykopkach itd.

Salieri16000

2019-11-18, 22:21
poligon6 napisał/a:

Jak bym pie**olił to bym dupa ruszał, ale wiem że niektórzy traktuja wybory jak zawody sportowe i potem płacz bo moja druzyna dostała łomot. Dostali łomot bo byli gorsi, nie słupek, nie poprzeczka tylko byli łamagami politycznymi.



Eeee tam- słupek, poprzeczka... A nie wziąłeś pod uwagę, że "mecz był sprzedany"? ;-)