18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocna napierdalanka

phrontch • 2021-02-25, 07:48
Możliwe, że Rosja




garota

2021-02-25, 09:13
Jak to zwykle bywa, 10 kozaków na 3. Ale oni twardzi , ale waleczni. Szkoda że 1 na 1 bez kolegów dookoła to spuszczają głowę i przemykają jak j***ne lamuski.

Lobo24

2021-02-25, 10:02
Założę się, że 80 % nie wie o co poszło, nie kojarzy kto z kim i na kogo.

jonatan

2021-02-25, 10:57
Ktos potrafi racjonalnie odpowiedziec jaki jest fun z bicia nieprzytomnego? a tym bardziej kopania go po glowie?
tacy ludzie z automatu powinni isc na 10 lat do wiezienia jak sa dowody, bo to juz choroba psychiczna.

JaTylkonaChwile

2021-02-25, 12:01
jonatan napisał/a:

Ktos potrafi racjonalnie odpowiedziec jaki jest fun z bicia nieprzytomnego? a tym bardziej kopania go po glowie?
tacy ludzie z automatu powinni isc na 10 lat do wiezienia jak sa dowody, bo to juz choroba psychiczna.



jaki fun? bo wtedy dostajesz +2 do expa i wiesz, ze przeciwnik Ci nie odda. Tak mniejwiecej jak internetowi napinacze (w duzej czesci na sadolu) wiedza, ze nie dostana po ryju wiec zgrywaja twardzieli :)

kolosasz

2021-02-25, 12:26
Poj***ny ten taniec. Kiedyś najbardziej poj***nym tańcem było pogo.
Ale to co się teraz odjebuje to porażka. Wiadomo: wszystko ma być większe, szybsze niż kiedyś - europejski postęp prosto
z Amsterdamu.

Nie chcę tańczyć na tej planecie już więcej

marcino_zly

2021-02-25, 12:55
kolosasz napisał/a:

Poj***ny ten taniec. Kiedyś najbardziej poj***nym tańcem było pogo.
Ale to co się teraz odjebuje to porażka. Wiadomo: wszystko ma być większe, szybsze niż kiedyś - europejski postęp prosto
z Amsterdamu.

Nie chcę tańczyć na tej planecie już więcej




To zrób coś dla Sadistic i skocz z mostu. Nagraj to wszystko kamera przytwierdzoną do Twej głowy.
Będziesz na głównej!

:mrgreen:

Thennomad

2021-02-25, 14:12
marcino_zly napisał/a:

To zrób coś dla Sadistic i skocz z mostu. Nagraj to wszystko kamera przytwierdzoną do Twej głowy.
Będziesz na głównej!



Taaa napewno w chooy bdz widać... główna 100%%

z0...........ee

2021-02-25, 14:27
Szczerze to miałem kilka sytuacji gdzie się napie**alałem nawet raz dostałem porządny wpie**ol - wybity ząb, oko rozj***ne, głowa rozcięta nieważne. Powiem Wam tylko ze teraz jak ognia unikam takich sytuacji, czy to PVP czy w ogóle jakieś bijatyki. ktoś to kiedyś dostał wpie**ol, albo pobił kogoś wie jak to się może skończyć i unika takich sytuacji!

chorym

2021-02-25, 14:58
jonatan napisał/a:

Ktos potrafi racjonalnie odpowiedziec jaki jest fun z bicia nieprzytomnego? a tym bardziej kopania go po glowie?
tacy ludzie z automatu powinni isc na 10 lat do wiezienia jak sa dowody, bo to juz choroba psychiczna.



Nie jestem jakimś tam ekspertem ale generalnie to wchodzi w to kilka aspektów, ale głównie to doświadczenie, jeżeli ktoś się zazwyczaj nie bije a dochodzi do takiej sytuacji to zapala mu się taka czerwona lampka ( można to zauważyć u murzynów ) lampka która sygnalizuje niebezpieczeństwo, nagły niepokój, walkę o przetrwanie i w takich momentach nie myśli się racjonalnie tylko się działa, a tak na prawdę do wyssałem to z palca i w sumie ch*j wie, do utylizacji takich delikwentów

ridin2

2021-02-25, 16:28
najlepszy typ co wyszedł po prawej. Zaczął napie**alać kolesia nie wiedząc że jest 3v10 :D

Syn_Milionera

2021-02-25, 16:42
Ludzkie śmiecie jak 99% osiedlowych kozaczków. Jeden padł zgonem na ziemi to zamiast szukać innego przeciwnika na nogach zaczęli kopać tego leżącego, bo przecież nie odda. Ha tfu.

orzech1991

2021-02-25, 17:00
biali a jak czarni

ridin2 napisał/a:

najlepszy typ co wyszedł po prawej. Zaczął napie**alać kolesia nie wiedząc że jest 3v10



dirty dancing sie j***ny naoglądał

ZbyszekZiobr0_o

2021-02-25, 17:02
ridin2 napisał/a:

najlepszy typ co wyszedł po prawej. Zaczął napie**alać kolesia nie wiedząc że jest 3v10



Bo najważniejszy jest honor drogi kolego i kompletnie rozumiem zachowanie tego delikwenta

Thennomad

2021-02-25, 18:53
marcino_zly napisał/a:

To zrób coś dla Sadistic i skocz z mostu. Nagraj to wszystko kamera przytwierdzoną do Twej głowy.
Będziesz na głównej!



Taaa napewno w chooy bdz widać... główna 100%%