18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocna napierdalanka

phrontch • 2021-02-25, 07:48
Możliwe, że Rosja




Black Pitt

2021-02-25, 23:44
Tam to chyba każdy każdego o ile jest tyłem albo na ziemi

glenton

2021-02-26, 00:17
jonatan napisał/a:

Ktos potrafi racjonalnie odpowiedziec jaki jest fun z bicia nieprzytomnego? a tym bardziej kopania go po glowie?
tacy ludzie z automatu powinni isc na 10 lat do wiezienia jak sa dowody, bo to juz choroba psychiczna.



a gdyby taki kolo np zgwałcił Twoją żoną bądź córkę i chodziłby wolno bo dostałby zawiasy to co? przybiłbyś mu 5? ja bym mu skakał po ryju aż by zdechł. Nie wiemy ocb w tym zajściu...

KaprysLosu

2021-02-26, 02:09
jonatan napisał/a:

Ktos potrafi racjonalnie odpowiedziec jaki jest fun z bicia nieprzytomnego? a tym bardziej kopania go po glowie?
tacy ludzie z automatu powinni isc na 10 lat do wiezienia jak sa dowody, bo to juz choroba psychiczna.



np. zemsta... oglądasz materiał bez przyczyny, więc podejmujesz wnioski, które opierają się tylko na akcji, bądź reakcji, ale brakuje w tym genezy.... dla przykładu, ten koleś mógł zgwałcić komuś z nich córkę, i ciekawe jak byś wówczas ocenił kopanie nieprzytomnego...

SpijaczWymiotów

2021-02-26, 02:44
jonatan napisał/a:

Ktos potrafi racjonalnie odpowiedziec jaki jest fun z bicia nieprzytomnego? a tym bardziej kopania go po glowie?
tacy ludzie z automatu powinni isc na 10 lat do wiezienia jak sa dowody, bo to juz choroba psychiczna.



Już tłumaczę: delikwent pada na glebę i udaje nieprzytomnego. Załóżmy, że on zaczął i jesteś z żoną. Myślisz, że coś mu się stało i znienacka dostajesz kosę bo "leżącego się nie kopie" i nie chciałeś go kopać. Trafiasz na furiata, który z powodu "utraty dumy" bo go pobiłeś twoją żonę dźga .Wszystko dlatego, że jesteś miłosierny i nie chciałeś skopać typa, który leży na glebie to twoja żona albo ty leżycie na cmentarzu. Jak jakiś frajer cię atakuje robisz wszystko aż przestanie stanowić zagrożenie dla ciebie, rodziny czy bliskich. Dla mnie może krztusić się krwią - wiem wtedy, że mała szansa, że coś zrobi.
Ale chętnie czekam na akcję z tobą jak ktoś ci odbiera bliską osobę dlatego, ze nie skopałeś śmiecia, który np was atakuje bo twoje zasady były ważniejsze od życia bliskich ci osób. Nie zapomnij fotek dać na harda.

Zresztą jesteś tu od
Cytat:

2010-06-04, 11:31

wiec chyba widziałeś filmy na hardzie z takich akcji jak samarytanin taki jak ty nie kopie/leje leżącego i potem osobnik taki traci życie...wiec dalej dziwi mnie twoje podejście :roll:

KANIBAL22

2021-02-27, 02:50
nie wiem nad czym tu dyskutujecie gość na 90 procent nie żyje po takich butach na głowę na nieświadomce