18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to siup Panowie

~Angel • 2017-11-29, 15:18
Cytat:

Slobodan Praljak, który został skazany na 20 lat więzienia za zbrodnie wojenne w czasie wojny w Bośni i Hercegowinie, w trakcie odczytywania wyroku apelacyjnego wyciągnął buteleczkę i wypił jej zawartość jednocześnie krzycząc "wypiłem truciznę". Rozprawa została natychmiast przerwana, a mężczyzna wyprowadzony z sali. Po kilku godzinach zmarł w szpitalu.
W trakcie środowej rozprawy Chorwat usłyszał wyrok sądu apelacyjnego, który podtrzymał decyzję Trybunału w Hadze z 2013 roku. Praljak został skazany na 20 lat więzienia za zbrodnie wojenne popełnione na Muzułmanach w Mostarze.

W momencie, gdy usłyszał, że sędzia podtrzymuje wyrok powiedział: "Sobodan Praljak nie jest zbrodniarzem wojennym, z pogardą odrzucam wasz wyrok". Następnie wyciągnął małą buteleczkę i wypił jej zawartość krzycząc "wypiłem truciznę". Jak podają chorwackie media obrończymi skazanego potwierdziła, że padły z jego ust takie słowa.




ja...........03

2017-11-29, 21:09
Cała ta kraina była wiecznie skłócona, rozsierdzona wojnami na tle religijnym. Część muzułmańska z racji lenistwa i wrodzonej zazdrości próbowała najeżdżać to co okoliczne. Czyli powodem tego całego syfu była religia pokoju.

tycho

2017-11-29, 21:45
Velture napisał/a:

Trucizna po której się umiera kilka godzin... ja pie**olę. Nie prościej doj***ć coś szybkiego?


Wystarczyło mu pokazać twoje tematy i by pie**olnął momentalnie.

vl...........00

2017-11-29, 21:56
Umarł po swojemu.

Ti...........ch

2017-11-29, 22:22
jaras0303 napisał/a:

Cała ta kraina była wiecznie skłócona, rozsierdzona wojnami na tle religijnym. Część muzułmańska z racji lenistwa i wrodzonej zazdrości próbowała najeżdżać to co okoliczne. Czyli powodem tego całego syfu była religia pokoju.



Można wiedzieć co ty w ogóle pie**olisz? Kolejny specjalista w dziedzinie historii, podobnie jak matoły co twierdzą, że Niemcy odpowiadają na wybuch I Wojny Światowej.

ellsworth

2017-11-29, 22:58
jaras0303 napisał/a:

Cała ta kraina była wiecznie skłócona, rozsierdzona wojnami na tle religijnym. Część muzułmańska z racji lenistwa i wrodzonej zazdrości próbowała najeżdżać to co okoliczne. Czyli powodem tego całego syfu była religia pokoju.


Co ty pieprzysz? Doucz się choć odrobinę historii!

Bośniacy żyli sobie w pokoju pod panowaniem osmańskim przez całe wieki nikomu nie wadząc, aż wpadli Austriacy ich "wyzwalać" spod tureckiego panowania, tyle że jakoś nieśpieszno im było się stamtąd wynieść, zamiast tego po wieloletniej okupacji anektowali Bośnię i Hercegowinę, potem w Sarajewie odstrzelono następcę austrackiego tronu co doprowadziło do I Wojny Światowej, w czasie której Serbowie za cel obrali sobie "wyzwolić" wszystkich południowych Słowian. No i znowu Bośniaków wyzwolili wbrew ich woli. Jugosławia przez całe dwudziestolecie międzywojenne była na skraju wojny domowej, bo m.in. Bośniakom wcale nie było w smak że ich "wyzwolono". Następnie w czasie II Wojny Światowej Chorwaci skumali się z Niemcami, rozpie**olili Jugosławię i zgadnij co? Tak, "wyzwolili" Bośniaków włączając BiH do swojego państwa. Dalej historia znów się powtarza, bo Serb Tito po raz kolejny "wyzwala" Bośniaków i tworzy Komunistyczną Jugosławię, która przez cały okres swojego istnienia znów trzeszczy w posadach, bo m.in. Bośniakom nie pasuje, że są "wyzwoleni". No i docieramy wreszcie do lat 90, w których Serbowie i Chorwaci się zabijają o to kto tym razem "wyzwoli" Bośniaków. k***a, to co ci ludzie przeszli to mało który naród tyle wycierpiał.

Gitte010

2017-11-30, 01:59
Powiedzenie "Chluśniem bo uśniem" nabrało nowego znaczenia :)

wojtasbbi

2017-11-30, 06:53
Sami k***a eksperci od trucizn i konfliktów wojennych. Co ostatnie doświadczenia z wojny maja z Battlefielda i coda a trucizny to poziom podstawówki.

Gangsterek Owen

2017-11-30, 09:24
Za takie czyny powinno się otrzymać medal a nie wyrok...

suzaku0

2017-12-01, 17:02
Nie, oba sa na Bosniakow!



Slobodan nie umarł, zażył tylko wywar zmniejszający tętno :dead:

TB303

2017-12-01, 17:03
Cytat:

Tagi: #slobodan :: #praljak :: #wiedzmin


:ja_pie**ole:

sa...........os

2017-12-04, 02:05
Jeśli ktoś zainteresowany, wersja bez "przeskoku".



Aha, trucizną był cyjanek potasu.

Wiewór

2017-12-04, 07:21
j***ć go. Truchło powinni wyrzucić pod rogatkami miasta, bezpańskim psom na pastwę.

Velture napisał/a:

Trucizna po której się umiera kilka godzin... ja pie**olę. Nie prościej doj***ć coś szybkiego?


Patrząc na jego ryj to dałbym mu ksywę metyl.
Podejrzewam, że gościu za kołnierz nie wylewał.
Na śniadanie wypijał piwko z odmrażaczem a do obiadku borygo z ubotem z metanolu.
Także jak cyjanek potasu do dla niego ch*j. Pewnie nie umarł od niego tylko zakąsił zepsutym śledziem.

Sz...........la

2017-12-07, 18:49
Skoro miał siedzieć 20 lat to i tak by umarł w więzieniu, więc przynajmniej nie zmarnuje się hajs na kolejnego nieroba.