18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to kiszka dla Franciszka

~Creaters • 2018-08-30, 06:19
Brawo Irlandia. ch*j na grób czarnym dzieciojebcom.

seattle

2018-08-30, 06:25
W dupie go tam mają

edek.bajzel

2018-08-30, 07:15
Naszego Papieża doceniano na całym świecie, możecie pie**olić że nie, mam to w dupie antykatole,
ale Franciszek to lewak, chce sprowadzać ciapatych, dlatego nawet katolicy nieszczególnie są zadowoleni z wyboru jego

Wiewór

2018-08-30, 07:26
Irlandia jest przykładem, że nawet największy najmroczniejszy ciemnogród religijny może zrzucić okowy zniewolenia przez Watykan.
Lata ciężko pracowali, żeby się pozbyć kościoła. Ostatnio ostatecznie udowodnili jak srają na religię jak zagłosowali nad liberalizacją prawa do aborcji.
Teraz w Europie został już tylko jeden katolicki ciemnogród - Polska.
Watykan mógł sobie wynająć jakiś żulo klaskaczy, żeby chociaż przed kamerą zachować pozory, że ktoś tam na niego czekał.

PS. Ja bym mu wyj***ł jajkiem w tego meleksa.

edek.bajzel napisał/a:

Naszego Papieża doceniano na całym świecie, możecie pie**olić że nie, mam to w dupie antykatole,
ale Franciszek to lewak, chce sprowadzać ciapatych, dlatego nawet katolicy nieszczególnie są zadowoleni z wyboru jego



Nie wszyscy go doceniali. Jest bardzo dużo ludzi, którzy tak jak ja gardzą nim po stokroć.
Jan pawlacz był jednym z największych obrońców pedofilii w dziejach kościoła. Nikt nie zrobił tyle dla obrony księży zboczeńców co on.
Lata zwlekał, żeby nie ujawniać i nie wycofać "crimen sollicitationis" ale jak sprawa się rypła to w końcu pod naciskami musiał.

Dlatego dla mnie Ali Agca jest bohaterem męczennikiem. Nikt nie dokonał tyle co on w walce z pedofilią.

Zezrox987

2018-08-30, 07:50
Abraxus napisał/a:

Nie wszyscy go doceniali. Jest bardzo dużo ludzi, którzy tak jak ja gardzą nim po stokroć.
Jan pawlacz był jednym z największych obrońców pedofilii w dziejach kościoła. Nikt nie zrobił tyle dla obrony księży zboczeńców co on.
Lata zwlekał, żeby nie ujawniać i nie wycofać "crimen sollicitationis" ale jak sprawa się rypła to w końcu pod naciskami musiał.

Dlatego dla mnie Ali Agca jest bohaterem męczennikiem. Nikt nie dokonał tyle co on w walce z pedofilią.



Sprawa nie jest tak czarno biała jak ją sobie rozpisujesz. Polska była w tamtych czasach w głębokiej czarnej dupie przez ruskich i wpływ jaki miał papież dużo dawała samej Polsce. Gdyby wtedy zaczął rozpatrywać wszystkie pedofilie, to kościół mógłby znacząco stracić i jednocześnie Polska. W czasach gdy już Polska nie była bez szans po 89, głównie po przystąpieniu do NATO to papież zwyczajnie był już za stary i za słaby by z CZYMKOLWIEK walczyć. Nie ma co tu kryć, że za plecami miał wielu cfaniaków, a jego stan pozwalał jedynie na to by oczekiwać śmierci. Ratzinger był w zdecydowanie lepszym stanie gdy odchodził.

Wiewór

2018-08-30, 07:53
Zezrox987 napisał/a:



Sprawa nie jest tak czarno biała jak ją sobie rozpisujesz. Polska była w tamtych czasach w głębokiej czarnej dupie przez ruskich i wpływ jaki miał papież dużo dawała samej Polsce. Gdyby wtedy zaczął rozpatrywać wszystkie pedofilie, to kościół mógłby znacząco stracić i jednocześnie Polska. W czasach gdy już Polska nie była bez szans po 89, głównie po przystąpieniu do NATO to papież zwyczajnie był już za stary i za słaby by z CZYMKOLWIEK walczyć. Nie ma co tu kryć, że za plecami miał wielu cfaniaków, a jego stan pozwalał jedynie na to by oczekiwać śmierci. Ratzinger był w zdecydowanie lepszym stanie gdy odchodził.


I wa jakiż to sposób niby papież pomagał?

Zezrox987

2018-08-30, 08:23
Wystarczyła sama jego obecność, bo gdyby ruskie zachciały w jakiś sposób zająć Polskę, to musieliby się liczyć na odzew Watykanu, który jednak miał wpływ na wiele państw. Zdecydowanie trudniej jest wpływać na państwo, gdy głową danej religii jest osoba z danego państwa.

Nie zawsze pomoc musi być odzwierciedlona w czyny. Jest jak na wojnie, atakujący dwa razy się zastanowi czy atakować państwo z dobrym systemem obronnym - nie musi być używany by odstraszać.

Wiewór

2018-08-30, 08:28
Zezrox987 napisał/a:

Wystarczyła sama jego obecność, bo gdyby ruskie zachciały w jakiś sposób zająć Polskę, to musieliby się liczyć na odzew Watykanu, który jednak miał wpływ na wiele państw. Zdecydowanie trudniej jest wpływać na państwo, gdy głową danej religii jest osoba z danego państwa.

Nie zawsze pomoc musi być odzwierciedlona w czyny. Jest jak na wojnie, atakujący dwa razy się zastanowi czy atakować państwo z dobrym systemem obronnym - nie musi być używany by odstraszać.


Ło k***a to rzeczywiście. Odzew Watykanu. I co by to było? List do ZSRR z wyrażeniem bardzo głębokiego zaniepokojenia czy wezwanie wszystkich państw do stawienie się pod flagą Watykanu i ruszenie z krucjatą?

Powiem ci ile ma naprawdę wpływu Watykan. Na świecie codziennie dochodzi do licznych ludobójstw. Watykan codziennie apeluje o pomoc do społeczeństwa międzynarodowego i wszyscy mają na nich głęboko wyj***ne. Stolica apostolska dzisiaj już nie nie znaczy.

Wmówiono wam, że JP przyczynił się do upadku komuny i że kościół w czymkolwiek pomógł. ch*ja zrobili a wręcz przeszkadzali bo księża to byli najwięksi donosiciele. Wszyscy mieli sztamę z ubecją.

Zezrox987

2018-08-30, 08:50
Po pierwsze jakie WAM? Może i wmówili moherom w kościele. Nie wspomniałem o tym by przyczynił się do upadku komuny bo tak nie było, conajwyżej miał wpływ na ludzi. Dobrze mówisz, że DZIŚ nic nie znaczy, ale nie kiedyś. Nie było internetu, nie było informacji. Większość żyła lokalnym kościołem.

skywalker75

2018-08-30, 09:16
Widać, że nawet niektórym sadolom, tęczowi i czerwoni dzieciojebcy przebolcowali świadomość...

nowynick

2018-08-30, 09:36
Abraxus pie**olisz, Malta jest zdecydowanie bardziej religijna niż Polska.

Co do niechęci Irlandczyków to tam doszło do takich k***a akcji w domach dziecka, że ludzie to czytali przecierając oczy. To już nie jakieś pojedyncze przypadki wyr*chania na plebanii tylko burdele dla księży i znajomych były.

~Velture

2018-08-30, 10:02
Jeśli dobrze rozumiem to akcją jest brak akcji?

Zezrox987

2018-08-30, 10:28
W końcu to koń trojański, kto by go tam witał :) Pewnie wiezie na pace 2 poręcznych muzułmanów, by całować im stopy

r061071

2018-08-30, 11:18
edek bajzel rzuc moze klatwe co? katolicka amebo