18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to kiszka dla Franciszka

~Creaters • 2018-08-30, 06:19
Brawo Irlandia. ch*j na grób czarnym dzieciojebcom.

poligon6

2018-08-31, 08:22
Justynka99 napisał/a:



Tylko w innym środowisku jak taki np. nauczyciel zostanie przyłapany z dzieckiem to zaraz jest wzywana policja i gnój idzie siedzieć. Jak księdza przyłapią, to jego mafia go broni i najwyżej zmienia parafię, a do żadnej prokuratury sprawa nie wycieka. I tym to się różni.
.



Nie tylko w tym srodowisku tak jest. Ilu np aktorów, celebrytów przez lata r*chało dzieci i dopiero niedawno wyszło to na jaw. W Polsce jednego trenera skazali jak był juz starym dziadem, a wszyscy wiedzieli ze lubił młode dziewczynki i z jedna nawet odbył stosunek. Nikt mu nie robił problemów przy zmianie pracy, mimo że wylatywał w podejrzanej atmosferze. Trwało to latami.

Ze spraw obecnych w Słupsku pod skrzydłamni Biedronia molestuje dziewczynki pewien nauczyciel tańca w Domu Kultury i tez mu włos z głowy nie spadł, zamiast wyleciec z hukiem to Biedroń go trzyma.

Przykłady mozna mnozyc w nieskończoność, (np pewien działacz homoseksualny w Szkocji nagrywal swoje igraszki z niemowlakami, którymi sie opiekował, tajemnica poliszynela były jego ciągoty, mimo to srodowisko nie reagowało) Zabawne jest jedynie jak lewuski urabiaja sobie do tego ideologie, że tylko w KK chronia pedofili.

russian-roulette

2018-08-31, 09:38
edek.bajzel napisał/a:

Naszego Papieża doceniano na całym świecie, możecie pie**olić że nie, mam to w dupie antykatole,
ale Franciszek to lewak, chce sprowadzać ciapatych, dlatego nawet katolicy nieszczególnie są zadowoleni z wyboru jego



Za to nasz był patronem pedofilów dlatego pierydole naszego papieża i tego również

jbone

2018-08-31, 11:09
na filmie nic się nie dzieje?


ps.zaraz wyjdzie "kler" smarzowskiego i bedzie wesoło dopiero.

Xs...........33

2018-08-31, 23:16
edek.bajzel napisał/a:

Naszego Papieża doceniano na całym świecie, możecie pie**olić że nie, mam to w dupie antykatole,
ale Franciszek to lewak, chce sprowadzać ciapatych, dlatego nawet katolicy nieszczególnie są zadowoleni z wyboru jego


Wracaj do kościoła dawać kasę na tacę, a i ksiądz dzwonił, mówił że już bitą śmietanę dla was przygotował.

aronio

2018-08-31, 23:47
Naszego Papieża doceniano na całym świecie, możecie pie**olić że nie, mam to w dupie antykatole,
ale Franciszek to lewak, chce sprowadzać ciapatych, dlatego nawet katolicy nieszczególnie są zadowoleni z wyboru jego

JP2 szanował tolerował jak zwał tak zwał , największego z pedofili (Macial), który to był jego przyjacielem . Większość afer pedofilskich i nie tylko(vide Teresa z Kalkuty i jej umieralnie) miała niestety rację bytu za kadencji JP2

edek.bajzel

2018-09-01, 16:47
[quote="Abraxus"]Irlandia jest przykładem, że nawet największy

Abraks
chyba nikt nie wie tyle o pedofilach co ty,
może opiszesz swoje przeżycia, co ciebie spotkało że masz takie skojarzenia, wielokrotnie podparte wprost manią prześladowczą,
proponuję zaawansowane leczenie,
niemniej, ponieważ mniej czytasz, nie interesują cię statystyki to wiedz że kilkusetkrotnie więcej jest pedofili w oświacie,
czy
jesteś nauczycielem,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, tak tylko pytam

bez obrazy, ale po tematach które piszesz to masz lekki odchył

San78

2018-09-01, 22:15
każdy nie wierzący w żydowską mitologię to lewak, ubek itd? ch*j nie wiedziałem

Wiewór

2018-09-03, 08:05
[quote="edek.bajzel"]
Abraxus napisał/a:

Irlandia jest przykładem, że nawet największy

Abraks
chyba nikt nie wie tyle o pedofilach co ty,
może opiszesz swoje przeżycia, co ciebie spotkało że masz takie skojarzenia, wielokrotnie podparte wprost manią prześladowczą,
proponuję zaawansowane leczenie,
niemniej, ponieważ mniej czytasz, nie interesują cię statystyki to wiedz że kilkusetkrotnie więcej jest pedofili w oświacie,
czy
jesteś nauczycielem,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, tak tylko pytam

bez obrazy, ale po tematach które piszesz to masz lekki odchył



Sprawa jest dużo prostsza niż ci się wydaje. Jestem po prostu antyteistą czyli nienawidzę religii. Uważam wszystkie bez wyjątków za źródło wszelkiego zła na świecie. Dlatego tak bardzo wk***iają mnie księża i na nich napie**alam.
Jeśli to cię pocieszy to bardziej od katolików nienawidzę muzułmanów.
I w moim przypadku nie ma to związku z jakąkolwiek opcją polityczną. Nienawidzę religii od 12 roku życia a od tego czasu miałem sporo różnych poglądów politycznych.