18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to co że ze Szwecji...

GeorgeHarvey1 • 2022-05-31, 14:33
Wzbogacanie kulturowe Szwedów


AleksM

2022-05-31, 22:26
A najgorsze jest to że Szwedzi nie widzą nic zlego

Dot

2022-05-31, 22:52
skywalker75 napisał/a:

ruskim brakuje kasy i zatrudniają dałnów jako trolli



albo ukraina dostala internet od upc i vectry w naszych mieszkaniach jak wszystko inne i po prostu tu trafili

a co do filmu to tylko czekam az sie nam uchodzcy odwdzięcza, nie walcza o swoj kraj tylko przyjeżdżają na nasz socjal bo ten social jest lepszy niz zycie polskiego sredniaka, bedzie burdel niedlugo, mowie wam, w sklepach zaczyna brakowac rzeczy bo rodzinki za free dostaja kase wiec kupuja co sie da, a te kosze pomocy dla ukrainy takie puste juz jakies i te ukrainki przed sklepami co je kazdy olewa z boksikiem na kase, spamuja po kazdym kolejny choroszo, bo ludzie juz nie chca pomagac, a inflacja rooooośnie ale choroszo

Pan_Cernik

2022-06-01, 07:25
Dot napisał/a:

albo ukraina dostala internet od upc i vectry w naszych mieszkaniach jak wszystko inne i po prostu tu trafili
a co do filmu to tylko czekam az sie nam uchodzcy odwdzięcza, nie walcza o swoj kraj tylko przyjeżdżają na nasz socjal bo ten social jest lepszy niz zycie polskiego sredniaka, bedzie burdel niedlugo, mowie wam, w sklepach zaczyna brakowac rzeczy bo rodzinki za free dostaja kase wiec kupuja co sie da, a te kosze pomocy dla ukrainy takie puste juz jakies i te ukrainki przed sklepami co je kazdy olewa z boksikiem na kase, spamuja po kazdym kolejny choroszo, bo ludzie juz nie chca pomagac, a inflacja rooooośnie ale choroszo



Za Wikipedią.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Azyl

"Powszechna deklaracja praw człowieka w artykule 14 głosi: 1. Każdy człowiek ma prawo ubiegać się o azyl i korzystać z niego w innym kraju w razie prześladowania. 2. Nie można powoływać się na to prawo w przypadku ścigania wszczętego rzeczywiście z powodu popełnienia przestępstwa pospolitego lub czynu sprzecznego z celami i zasadami Organizacji Narodów Zjednoczonych."


"Ustawa o udzielaniu cudzoziemcom ochrony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej[3] dozwala na udzielenie azylu cudzoziemcowi na jego wniosek, gdy jest to niezbędne do zapewnienia mu ochrony oraz gdy przemawia za tym ważny interes Rzeczypospolitej Polskiej (art. 90). Pozbawianie azylu następuje w razie ustania przyczyny, dla których został udzielony lub gdy azylant prowadzi działalność skierowaną przeciwko obronności lub bezpieczeństwu państwa lub bezpieczeństwu i porządkowi publicznemu (art. 91"

Innymi słowy.
Dopóki trwa wojna na Ukrainie Polska ma obowiązek, wynikający z ratyfikacji "Powszechnej deklaracji praw człowieka" pomagać w każdy możliwy sposób.
W dniu zakończenia wojny, Ci Ukraińcy , którzy mają status uchodźcy musza wrócić do siebie, bez względu na to jakby się z nami nie zintegrowali.

Poza tym, polskie prawo zakłada dosyć szybkie pozbawienie statusu azylanta. W Niemczech i Austrii na przykład wymagany jest wyrok sądowy powyżej 3 lat. Dlatego w "cywilizowanej Europie" tubylcy za gwałt dostają ok 5 lat a "uchodźcy" nie więcej niż 3.

Tetrix

2022-06-01, 08:11




KoSmO747 napisał/a:

ukraina w tym roku nie dokarmi Polska jak i sąsiad zatrzymuje mlony do puznej jesieni bedzieci zrec grur



sq`am Ty grur bed\ziesq r\ec `a wsqtr\zymuje Ci to sqie sqp`a w dupie j`a n`a sqm`alcu sqm`az\e

PryszczatyJeż

2022-06-01, 09:16
KoSmO747 napisał/a:

ukraina w tym roku nie dokarmi Polska jak i sąsiad zatrzymuje mlony do puznej jesieni bedzieci zrec grur



Próbowałem jako tako to zrozumieć i wyszlo mi coś takiego "Ukraina w tym roku nie dokarmi. Polska jak i sąsiad (czyli rzeczona Ukraina) zatrzymuje młyny do późnej jesieni. Będziecie żreć gruz" jeśli popełniłem błąd w rozumowaniu tego czegoś, proszę mnie poprawić

:-D

mieszał

2022-06-01, 23:03
Kriski napisał/a:

???
Napisz to jeszcze raz, powoli i wyraźnie i zdejmij wargę z nosa.



Chyba zdejmij h*ja z nosa miało być.

staryAgłupi

2022-06-02, 20:22
stopwar napisał/a:

Norwedzy Szwedom Brejwika nie oddadzą, toż to ich skarb narodowy.



W delegacji pojedzie za podwojna stawke.

Gitta

2022-06-14, 08:31
Hmara abulla marah dara allah de ja faja