18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to co że ze Szwecji...

GeorgeHarvey1 • 2022-05-31, 14:33
Wzbogacanie kulturowe Szwedów


Kurisu

2022-05-31, 18:23
Czemu ich Policja nie pacyfikuje tak jak u nas za Tuska policja lała demonstrantów ?

Siriuz

2022-05-31, 18:29
Jakby jakis mlody Szwed spalil taki woz, to zaraz by go namierzyli i przez reszte zycia by splacal, tak jak u nas gosc co spalil gnojowke TVNu...

stopwar

2022-05-31, 18:33
Kurisu napisał/a:

Czemu ich Policja nie pacyfikuje tak jak u nas za Tuska policja lała demonstrantów ?






SethGecko

2022-05-31, 18:40
Ja bym każde takie agresywne gówno dożywotnio wywiózł (wyleciał?) na jakąś jedną konkretną niedużą do tego przeznaczoną wyspę. Raz na jakiś czas zrzucić im resztki żarcia a jak chcą więcej to niech polują albo sami się pozjadają. Plusy:
- jako podatnicy ludzie cywilizowani nie musieliby takiego gówna utrzymywać, zresztą potem i tak wyjdzie i zrobi coś gorszego
- resztki pożywienia się nie zmarnują a przy każdym zrzucie za paliwo oddawaliby w owocach z tej wyspy i dodatkowo każdy musiałby zrobić sztuczkę :ciasteczkowy:
- dotychczasowe więzienia można przebudować na szpitale i stacje paliw Obajtka
- bym się cieszył

Karboksylator

2022-05-31, 18:56
Cipczan napisał/a:

Powinni wypożyczyć Brejwika z pierdla. Szybciutko ład i porządek by nastąpił.



już dawno pisałem, że Brejvik będzie miał pomniki stawiane. już niedługo.

a do tej sytuacji tu, to nie rozumiem, czemu policja do tego bydła nie strzela

silwerbalk

2022-05-31, 19:07
Czy oni muszą drżeć zawsze ryja Allah Akbar nawet rozpie**alając k***a radiowozy a takie kozaki nie byli w Syrii jak ISIS ich j***ło aż miło ..... Co za k***a podludzie :roll:

yelow88

2022-05-31, 19:13
Ja nie wiem czemu to nich z karabinów nie strzelają

CrookerS

2022-05-31, 19:14
KoSmO747 napisał/a:

ukraina w tym roku nie dokarmi Polska jak i sąsiad zatrzymuje mlony do puznej jesieni bedzieci zrec grur



Ruska onuco przepocona naucz sie korzystac z translatora bo dalej ty nie znaju naszej mowy!

Putin to ciota i ch*j ! Tfu! :ok:

Silverface

2022-05-31, 19:20
Ci policjanci, powinni wezwać Policję na pomoc. XD

Wandenko

2022-05-31, 19:30
Dalej marnuj czas na gierki ćpanie chlanie i r*chanie to nikogo nie obronisz tymi witkami.

Dalej marnuj czas na gierki, chlanie, ćpanie i r*chanie to nikogo nie obronisz tymi witkami.

kliczko4

2022-05-31, 20:05
Ej a może byś coś dodał z tego roku chociaż. Szwecja może i na północy ale u nas też już liście na drzewach

svenio

2022-05-31, 21:02
he he i oni chcą do Nato żeby ich i nas bronić chyba przed samym sobą ,

Erdogan miał rację te kraje skandynawskie to główna siedziba i gniazdo organizacji terrortystycznych co widać na załączonym obrazku