18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No szwedy macie się czego bać......

KlinikaAborcyjna • 2018-08-05, 13:28
Pewien jegomość wrzucił filmik aby przestrzec dumnych potomków wikingów. W wielkim skrócie to że nawet kapitan szwecja ich nie obroni.







dla tych co nie mówiom po angielskiemu daję tłumaczenie ale myślę że skoro ja zrozumiałem to powinni wszyscy.

"Słuchajcie szwedzkie k***y Jesteśmy tutaj, aby przejąć wasz pieprzony kraj! Więc padnijcie na kolana i ssijcie mojego ku*asa, wy małe szwedzkie k***y."

-czy to nie jest mowa nienawiści?
- wszystko zależy kto to wypowie

TB303

2018-08-05, 13:51
Ja i tak coś czuję, że europejskie ulice niedługo będą czerwone od krwi islamskich świń - to tylko kwestia czasu. Oni są tylko mocni w grupie i w przypadku lewackich rządów, bo wiedzą, że są chronieni. W innych przypadkach, są słabymi pipeczkami, szlochającymi w kryzysowych sytuacjach i w sytuacjach zagrożenia życia.

Halman

2018-08-05, 14:00
TB303 napisał/a:

Oni są tylko mocni w grupie i w przypadku lewackich rządów, bo wiedzą, że są chronieni. W innych przypadkach, są słabymi pipeczkami, szlochającymi w kryzysowych sytuacjach i w przypadku zagrożenia życia.



sporo wskazuje że u nich funkcjonuje właśnie taka retoryka a jak w realu arab dostanie w ryj przy swoich koleżkach to całą ich grupa sp***ala "na z góry upatrzone strategicznie pozycje bo to nie wiadomo kto następny dostanie w ryj"

~Velture

2018-08-05, 14:03

mietas12

2018-08-05, 15:07
Karim Benzema z Realu Madryt

banerr

2018-08-05, 17:29
Dla mnie to mogą nawet dzisiaj utopić ich we krwi. Sami sobie są winni. Bierność i poprawność polityczna to prosta droga do upadku. Poza tym to nie jest mowa nienawiści a deklaracja kulturalna.


skywalker75

2018-08-05, 18:17
@Ertulev
nawet zabawna ta animacja ... Gdyby nie ruska.

KlinikaAborcyjna

2018-08-05, 20:36
banerr napisał/a:

Poza tym to nie jest mowa nienawiści a deklaracja kulturalna.



No tak racja dlatego też napisałem przekornie że zależy kto to powie. I gdyby to szwed powiedział o muslimach to wtedy była by mowa nienawiści za którą skazano by go.

voyagerkg1

2018-08-05, 21:08
ch*j tam z ruskimi się dogadamy .. z islamistami NIE .Nie integrują,tworzą swe enklawy, są delikatnie pisząc małymi wszami na łonie europy brać brać i nic nie robić ..Merkel miała plan dla niemiec by dołożyć nowej krwi bo zdychają 57% to 60 latki .a tu lipa .No to za 10 lat nie będzie niemiaszków a i francji grecji włoch bośni bo hercego wina :)

ol...........re

2018-08-05, 21:10
Ci ludzie są chorzy psychicznie,i niestety maja głos.Kilka procent ludzi może doprowadzić do podzielenia kraju.

wiesnak66

2018-08-05, 21:17
kiedy złodzieje Szwedzi, oddadzą nam to co zaj***li w czasach najazdu, choćby
to co nawet obecnie znajduje się w ich muzeach
Polskie antyki, artefakty, ważne dla naszej kultury, UKRADZIONE
dawno, ale
jednak

Cara_Al_Sol

2018-08-05, 22:29
TB303 napisał/a:

Ja i tak coś czuję, że europejskie ulice niedługo będą czerwone od krwi islamskich świń - to tylko kwestia czasu. Oni są tylko mocni w grupie i w przypadku lewackich rządów, bo wiedzą, że są chronieni. W innych przypadkach, są słabymi pipeczkami, szlochającymi w kryzysowych sytuacjach i w sytuacjach zagrożenia życia.





Czy są już jakieś zapisy na ten 'event' ? ;-)

Karbit83

2018-08-05, 22:35
Ciekawe czy takim samym tonem mówi do urzędniczki w socjalu jak żebra o zasiłek dla nierobów.

AN...........or

2018-08-05, 23:44
Bardzo dobrze, ja się wpełni z nimi zgadzam i ich popieram ! Szwedzi muszą dostać to na co zasłużyli. Czyli głęboki anal i oral.