18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No szwedy macie się czego bać......

KlinikaAborcyjna • 2018-08-05, 13:28
Pewien jegomość wrzucił filmik aby przestrzec dumnych potomków wikingów. W wielkim skrócie to że nawet kapitan szwecja ich nie obroni.







dla tych co nie mówiom po angielskiemu daję tłumaczenie ale myślę że skoro ja zrozumiałem to powinni wszyscy.

"Słuchajcie szwedzkie k***y Jesteśmy tutaj, aby przejąć wasz pieprzony kraj! Więc padnijcie na kolana i ssijcie mojego ku*asa, wy małe szwedzkie k***y."

-czy to nie jest mowa nienawiści?
- wszystko zależy kto to wypowie

mit2

2018-08-06, 00:32
voyagerkg1 napisał/a:

ch*j tam z ruskimi się dogadamy


Dobry żart...
Z ruskimi nie da się dogadać.

Lingula

2018-08-06, 04:42
Niedawno bylem na prezentacji zalozyciela Duolingo - jedyny kraj, ktory uczy sie najwiecej swojego jezyka to Szwecja. Zakladajac konto trzeba podac swoja narodowosc - takim sposobem dowiedzial sie, ze to Arabowie sa odpowiedzialni za ta statystyke. Czaicie?

trekkingshop_pl

2018-08-06, 08:39
Gdyby to był biały obywatel z zespołem downa to by go zastrzelili. A tak nie ma wyjścia - będą gałę opie**alać.

zubrwygrany

2018-08-12, 20:42
mam dwa tasaki piechoty z epoki napoleona. oraz szable, wszystko naostrzone i czeka nad łóżkiem chce i czekam na przywitanie tych panów.

dodam że mieszkam w Polsce śmierć arabom i wszystkim co wieżą w gówno jakieś

Horn88

2018-08-14, 21:19
zubrwygrany napisał/a:

mam dwa tasaki piechoty z epoki napoleona. oraz szable, wszystko naostrzone i czeka nad łóżkiem chce i czekam na przywitanie tych panów.

dodam że mieszkam w Polsce śmierć arabom i wszystkim co wieżą w gówno jakieś

- Hmm... A może na początek może byś zajrzał do słownika, zanim wrzucisz tekst z takim błędem jak "wieżą" - aż wali po oczach :roll: