18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No kurwa, wymusi na mnie!

krzyks_04.0 • 2018-04-01, 20:52
Na szczęście zdążył się zatrzymać przed skrzyżowaniem :amused:


ellsworth

2018-04-02, 11:45
.Piotrek napisał/a:


Jeśli silnik jest wyłączony to nie działa wspomaganie kierownicy i hamulców, więc de facto uznaje sie ze te dwa uklady sa niesprawne.


No straszne! Jak oni biedni jeździli i jeżdżą dalej, bo pełno jest dalej takich pojazdów, bez takich wspomagaczy! Widać niektórzy już pomocy dziesiątek układów nie potrafią pojazdu prowadzić. W autosanie H9 przejechanie kawałka po mieście to było lepsze niż siłownia na ręce.

Ruttenskog

2018-04-02, 13:50
pie**olisz. Kiedyś były świeczki w światłach zamiast żarówek, jak zrobisz tak teraz to zabiorą ci dowód rejestracyjny. Przepisy się zmieniają cały czas, właśnie przez dodatkowe wyposażenie które musi działać żeby uznać pojazd za sprawny. Sprawdź sobie w przepisach, jeśli samochód ma światła ksenonowe i spryskiwacze do nich to spryskiwacze MUSZĄ być sprawne żeby samochód przeszedł przegląd techniczny zgodnie z przepisami, kiedyś przecież nie było tego. To co ty wymyślasz o samochodach bez wspomagania to jest całkiem inna sprawa, nie można wymagać od pojazdu żeby miał wspomaganie jak fabrycznie nie było to montowane. To tak samo jakbyś powiedział ze Mustang z 68 roku jest nieprawny bo nie ma katalizatora.

sereja3

2018-04-02, 18:28
@ellsworth
Tylko tak się składa, że teraz u większości Aut jak nie pracuje silnik to hamulec możesz wbić w podłogę a on nie jest skuteczny bo nie ma co pompować płynu. Przekonałem się kiedyś o tym jak mi przed skrzyżowaniem zgasło Auto.
To samo jest z układem wspomagania.

ZajętyPelikan

2018-04-02, 23:27
hanney napisał/a:

@ZajętyPelikan

I tak nie zaliczysz



Żebyście się k***a nie zdziwili ^^ hehe

Pan_Inżynier

2018-04-04, 20:20
sereja3 napisał/a:

@ellsworth
Tylko tak się składa, że teraz u większości Aut jak nie pracuje silnik to hamulec możesz wbić w podłogę a on nie jest skuteczny bo nie ma co pompować płynu. Przekonałem się kiedyś o tym jak mi przed skrzyżowaniem zgasło Auto.
To samo jest z układem wspomagania.



Z ciekawości, co to za samochód? Bo z tego, co kojarzę, wspomaganie pomaga wcisnąć hamulec w podłogę. Z niedziałającym wspomaganiem ciężko wcisnąć pedał hamulca, gdyż cały płyn pompujesz Ty, a nie podciśnienie ze wspomagania.