18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No Black people.

plkoikijuy • 2024-03-05, 00:08

Latynoska wie czego chce.

Maniecky

2024-03-05, 02:51
O, juz inne rasy maja dosyc naczelnych.... cos mi mowi ze miala z nimi niemile doswiadczenia.

Fiksat

2024-03-05, 03:10
Z czarnymi w perspektywie długofalowej będzie jak z cyganami czy żydami

Oficjalna śpiewka będzie taka, że nie ma lepszych czy gorszych ras, a wszyscy jesteśmy równi, a w praktyce każdy tego ścierwa będzie unikał.

Podobnie jak muzułmanów czy latynosów na skuterkach w tych swoich zj***nych kaskach z rewolwerami.

Biały człowiek jest w mniejszości, a Europa w odwrocie, ale po tej lekcji, jaką wszyscy teraz otrzymają dzięki otwartym granicom i wpuszczaniu na masową skale uchodźców nikt i nic lewactwa (ani tez tej propagandowej gadki środowisk lewicowych) już nie będzie traktował poważnie.

Z prespektywy czasu historia nasze czasy oceni brutalnie. Body positivity, gender fluid, lbtq, zmiana płci, ogólnie tak się co poniektórzy zachłysnęli tą wolnością i pseudonowoczesnością, że skończy się tak jak zawsze czyli:

pedały i komuniści do pieca, murzyny na plantacje bawełny, żydzi na madagaskar, a reszte do obozów pracy i na bezludne wyspy

Po prostu do takich decyzji trzeba dojrzeć. Kochajmy i szanujmy sie wszyscy nawzajem, ja tak kocham czarnych, że z radością zapakowałbym ich na statki i wywiózł na wyspy marshalla.

StachuJoness

2024-03-05, 03:48
przynajmniej ona wie że nie chce kaszanki


majeńka

2024-03-05, 03:49
A możecie mi proszę powiedzieć jaki macie problem z murzynami? Bo ja mam problem z BLMowską zarazą a nie czarnymi w ogólności.

Jak ktoś nie skacze po samochodach i uczciwie zarabia, w czym byłby gorszy od rodzimych patusów?

Przywożenie patologii nie — czyli odstrzelić lewackie grupy "ratujące" tratwy na morzu Śródziemnym czy prawackie grupy sprzedające wizy za ciężkie ojro — ale po to właśnie jest proces wydawania wiz aby ludzie na to zasługujący mogliby przyjechać, zamieszkać, pracować, płacić podatki.

PIs

2024-03-05, 06:22
Te wszystkie wywiady są ustawione wy tępaki.

KUBA-SKA

2024-03-05, 06:43
I te murzyny zawsze k***a przed białymi Latynosami

przemekkaro

2024-03-05, 07:13
Pewnoa za duze penisy dla niej maja

smc

2024-03-05, 07:33
Ona jeszcze nie wie, że...
Kto wybrzydza, ten nie r*cha.

mateuszsick

2024-03-05, 07:38
majeńka napisał/a:

A możecie mi proszę powiedzieć jaki macie problem z murzynami? Bo ja mam problem z BLMowską zarazą a nie czarnymi w ogólności.
Jak ktoś nie skacze po samochodach i uczciwie zarabia, w czym byłby gorszy od rodzimych patusów?
Przywożenie patologii nie — czyli odstrzelić lewackie grupy "ratujące" tratwy na morzu Śródziemnym czy prawackie grupy sprzedające wizy za ciężkie ojro — ale po to właśnie jest proces wydawania wiz aby ludzie na to zasługujący mogliby przyjechać, zamieszkać, pracować, płacić podatki.


Wiesz.. nie wolno w dzisiejszych czasach oceniać ludzi bo to jest niepoprawne politycznie za co mniejszości się buntują dlatego nikt nikogo nie ocenia i wszystkie asfalty do wora z BLM a wszystkie lewuchy do LPG+ żeby ich nie oceniać i oba wory do śmieci i z dymem. Jedni i drudzy są sp***oleni tylko jedni myślą że zdrowy "facet" urodził dziecko a drudzy że złodziejstwo jest ok i policja nie powinna za to łapać bo nie mogą oddychać i obie grupy prubują narzucać na siłę i bezmyślnie swoje dewiacje reszcie świata dlatego wszy ich tak nienawidzą ale sami to na siebie sprowadzili a leżeli są jakieś "normalne" odłamy tych grup (a nie ma) i im to przeszkadza że są traktowani równo jak reszta wesołego towarzystwa to niech z tym walczą i to tępią.

przemekkaro

2024-03-05, 07:51
smc napisał/a:

Ona jeszcze nie wie, że...
Kto wybrzydza, ten nie r*cha.



Mysle ze ona juz mogla nie jednego r*chac, i okazalo sie ze czarni za duze maja. Latynoska wiec przywykla do malych penisow :)

majeńka

2024-03-05, 09:08
przemekkaro napisał/a:

Mysle ze ona juz mogla nie jednego r*chac, i okazalo sie ze czarni za duze maja. Latynoska wiec przywykla do malych penisow

Właśnie czarni mają od polaków (ale nie od kacapów!) mniejsze, ale nieznacznie. Ogólnie, ZMIERZONE rozmiary penisów różnią się między rasami mniej niż wynosi błąd doświadczalny (każdy zespół inaczej mierzy), i różnice nawet w skali świata są rzędu 1 cm.

Zaś są ogromne różnice pomiędzy rozmiarami raportowanymi przez badanych. Jakkolwiek domyślam się że różnica w stopniu zawyżania jest kulturowa nie rasowa, znalazłam wyniki wyłącznie według rasy a nie wg. podziału BLMy a normalni czarni. Oczywiście takich danych nikt by nie opublikował, ale są cechy które mogą służyć za proxy takiego podziału: np. dane kryminalne w UK zwykle podają czarnych w podziale na pochodzenie etniczne. Nie znalazłam niestety takich danych dla reportowanych rozmiarów penisa.

Czyli według samej rasy: czarni zawyżają w ogromnym stopniu, chińczycy i hindusi ogromnie zaniżają, inni są pomiędzy. I dziwny jest związek między chińczykami a hindusami: rasy azjatyckie oddzieliły się od nas 40tyś lat temu, podczas gdy hindusi a słowianie to prawie to samo (ludy indo-europejskie, czas oddzielenia 4tyś lat temu; kolor skóry nie jest wyznacznikiem bo potrzeba tylko ok. 2tyś lat aby go całkowicie zmienić).

Podsumowując: czarni mają kult wielkiej kuśki ale to tylko kult a nie stan faktyczny.

lukaszk1985

2024-03-05, 09:46
Niech tylko poczuje czarnego ku*asa w dupie to będzie czarnych wielbić

kris1978

2024-03-05, 10:39
Widać że szuka prawdziwego ojca dla swych dzieci.