18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No Black people.

plkoikijuy • 2024-03-05, 00:08

Latynoska wie czego chce.

przemekkaro

2024-03-05, 11:36
majeńka napisał/a:

Właśnie czarni mają od polaków (ale nie od kacapów!) mniejsze, ale nieznacznie. Ogólnie, ZMIERZONE rozmiary penisów różnią się między rasami mniej niż wynosi błąd doświadczalny (każdy zespół inaczej mierzy), i różnice nawet w skali świata są rzędu 1 cm.
Zaś są ogromne różnice pomiędzy rozmiarami raportowanymi przez badanych. Jakkolwiek domyślam się że różnica w stopniu zawyżania jest kulturowa nie rasowa, znalazłam wyniki wyłącznie według rasy a nie wg. podziału BLMy a normalni czarni. Oczywiście takich danych nikt by nie opublikował, ale są cechy które mogą służyć za proxy takiego podziału: np. dane kryminalne w UK zwykle podają czarnych w podziale na pochodzenie etniczne. Nie znalazłam niestety takich danych dla reportowanych rozmiarów penisa.
Czyli według samej rasy: czarni zawyżają w ogromnym stopniu, chińczycy i hindusi ogromnie zaniżają, inni są pomiędzy. I dziwny jest związek między chińczykami a hindusami: rasy azjatyckie oddzieliły się od nas 40tyś lat temu, podczas gdy hindusi a słowianie to prawie to samo (ludy indo-europejskie, czas oddzielenia 4tyś lat temu; kolor skóry nie jest wyznacznikiem bo potrzeba tylko ok. 2tyś lat aby go całkowicie zmienić).
Podsumowując: czarni mają kult wielkiej kuśki ale to tylko kult a nie stan faktyczny.



Skąd to wiesz że czarni maja mniejsze ? sprawdzałas ?
Raczej mało kto sie z Toba zgodzi

juhc_nimda

2024-03-05, 12:18
Fiksat napisał/a:

Z czarnymi w perspektywie długofalowej będzie jak z cyganami czy żydami
Oficjalna śpiewka będzie taka, że nie ma lepszych czy gorszych ras, a wszyscy jesteśmy równi, a w praktyce każdy tego ścierwa będzie unikał.
Podobnie jak muzułmanów czy latynosów na skuterkach w tych swoich zj***nych kaskach z rewolwerami.
Biały człowiek jest w mniejszości, a Europa w odwrocie, ale po tej lekcji, jaką wszyscy teraz otrzymają dzięki otwartym granicom i wpuszczaniu na masową skale uchodźców nikt i nic lewactwa (ani tez tej propagandowej gadki środowisk lewicowych) już nie będzie traktował poważnie.
Z prespektywy czasu historia nasze czasy oceni brutalnie. Body positivity, gender fluid, lbtq, zmiana płci, ogólnie tak się co poniektórzy zachłysnęli tą wolnością i pseudonowoczesnością, że skończy się tak jak zawsze czyli:
pedały i komuniści do pieca, murzyny na plantacje bawełny, żydzi na madagaskar, a reszte do obozów pracy i na bezludne wyspy
Po prostu do takich decyzji trzeba dojrzeć. Kochajmy i szanujmy sie wszyscy nawzajem, ja tak kocham czarnych, że z radością zapakowałbym ich na statki i wywiózł na wyspy marshalla.



ZgodZę się z tobą oprócz ostatniego zdania. Jak dla mnie to szkda paliwa, można to załatwić taniej ;-)

a już tego nie dożyję, ale mam nadzeje że moje dzieci, tak.

Aaltonen

2024-03-05, 12:22
Fiksat napisał/a:

Z czarnymi w perspektywie długofalowej będzie jak z cyganami czy żydami
Oficjalna śpiewka będzie taka, że nie ma lepszych czy gorszych ras, a wszyscy jesteśmy równi, a w praktyce każdy tego ścierwa będzie unikał.
Podobnie jak muzułmanów czy latynosów na skuterkach w tych swoich zj***nych kaskach z rewolwerami.
Biały człowiek jest w mniejszości, a Europa w odwrocie, ale po tej lekcji, jaką wszyscy teraz otrzymają dzięki otwartym granicom i wpuszczaniu na masową skale uchodźców nikt i nic lewactwa (ani tez tej propagandowej gadki środowisk lewicowych) już nie będzie traktował poważnie.
Z prespektywy czasu historia nasze czasy oceni brutalnie. Body positivity, gender fluid, lbtq, zmiana płci, ogólnie tak się co poniektórzy zachłysnęli tą wolnością i pseudonowoczesnością, że skończy się tak jak zawsze czyli:
pedały i komuniści do pieca, murzyny na plantacje bawełny, żydzi na madagaskar, a reszte do obozów pracy i na bezludne wyspy
Po prostu do takich decyzji trzeba dojrzeć. Kochajmy i szanujmy sie wszyscy nawzajem, ja tak kocham czarnych, że z radością zapakowałbym ich na statki i wywiózł na wyspy marshalla.



Jesteś zwykłym rasistą. Szkoda nawet z takim dyskutować bo nie ma o czym. Zacytuję tylko Kapuścińskiego:

"Światu grozą trzy plagi, trzy zarazy.
Pierwsza - to plaga nacjonalizmu.
Druga - to plaga rasizmu.
Trzecia - to plaga religijnego fundementalizmu.

Te trzy plagi mają te samą cechę, wspólny mianownik - jest nim agresywna, wszechwładna, totalna irracjonalność.
Do umyslu porazonego jedną z tych plag nie sposób dotrzec. W takiej glowie pali się święty stos, który tylko czeka na ofiary.

Wszelka próba spokojnej rozmowy będzie mijać się z celem. Nie o rozmowę mu chodzi, tylko o deklaracje. Żebyś mu przytaknął, przyznal rację, podpisał akces. Inaczej w jego oczach nie masz znaczenia, nie istniejesz, ponieważ liczysz się tylko jako narzedzie, jako instrument, jako oręż. Nie ma ludzi - jest sprawa."

psotny_fiutek

2024-03-05, 12:51
majeńka napisał/a:

Właśnie czarni mają od polaków (ale nie od kacapów!) mniejsze, ale nieznacznie.



No mamy tu ekspertkę ! Jednych i drugich ujeżdżała....

P.s @majeńka na Sadolu to lepiej sie tym nie chwalić. Idź o tym opowiedz swoim korpo-psipsiułką, tam zrobisz zapewne na nich wrażenie, nie tu.

Aaltonen napisał/a:

Jesteś zwykłym rasistą. Szkoda nawet z takim dyskutować bo nie ma o czym. Zacytuję tylko Kapuścińskiego:

"Światu grozą trzy plagi, trzy zarazy.
Pierwsza - to plaga nacjonalizmu.
Druga - to plaga rasizmu.
Trzecia - to plaga religijnego fundementalizmu.

Te trzy plagi mają te samą cechę, wspólny mianownik - jest nim agresywna, wszechwładna, totalna irracjonalność.
Do umyslu porazonego jedną z tych plag nie sposób dotrzec. W takiej glowie pali się święty stos, który tylko czeka na ofiary.

Wszelka próba spokojnej rozmowy będzie mijać się z celem. Nie o rozmowę mu chodzi, tylko o deklaracje. Żebyś mu przytaknął, przyznal rację, podpisał akces. Inaczej w jego oczach nie masz znaczenia, nie istniejesz, ponieważ liczysz się tylko jako narzedzie, jako instrument, jako oręż. Nie ma ludzi - jest sprawa."



A ty z Antify, BLM czy Związku Młodzieży Komuszej ?


silwerbalk

2024-03-05, 13:06
Normalna zdrowa na ciele i umyśle kobieta unika po prostu zjebów genetycznych i wie czym grozi bujania się z szympansami

majeńka

2024-03-05, 15:40
psotny_fiutek napisał/a:

No mamy tu ekspertkę ! Jednych i drugich ujeżdżała....
P.s @majeńka na Sadolu to lepiej sie tym nie chwalić. Idź o tym opowiedz swoim korpo-psipsiułką, tam zrobisz zapewne na nich wrażenie, nie tu.

Dla twojej informacji: nigdy nie miałam ani faceta ani baby nie-białego nie-polaka.

przemekkaro napisał/a:

Skąd to wiesz że czarni maja mniejsze ? sprawdzałas ?
Raczej mało kto sie z Toba zgodzi

Że ten temat jest obsesją samców, robiono na ten temat dużo badań. Tak więc, będąc osobą piśmienną, nie musiałam w tym celu oglądać ani czarnych, ani białych, ani zielonych fiutków.

Aaltonen napisał/a:

"Światu grozą trzy plagi, trzy zarazy.
Te trzy plagi mają te samą cechę, wspólny mianownik - jest nim agresywna, wszechwładna, totalna irracjonalność.
Do umyslu porazonego jedną z tych plag nie sposób dotrzec. W takiej glowie pali się święty stos, który tylko czeka na ofiary.

Widzę że nie słyszałeś poglądów amerykańskich lewaków. Oni są popie**oleni w drugą stronę w dokładnie ten sam sposób: agresywnie, irracjonalnie, spalili by na stosie każdego kto twierdzi że nie można zmienić płci przez samą deklarację, itp. To jest czwarta plaga. Ale póki co w Polsce takich nie ma, mamy za to od groma trzech pierwszych plag które wymieniłeś.

Radian1

2024-03-05, 16:57
majeńka napisał/a:

A możecie mi proszę powiedzieć jaki macie problem z murzynami? Bo ja mam problem z BLMowską zarazą a nie czarnymi w ogólności.
Jak ktoś nie skacze po samochodach i uczciwie zarabia, w czym byłby gorszy od rodzimych patusów?
Przywożenie patologii nie — czyli odstrzelić lewackie grupy "ratujące" tratwy na morzu Śródziemnym czy prawackie grupy sprzedające wizy za ciężkie ojro — ale po to właśnie jest proces wydawania wiz aby ludzie na to zasługujący mogliby przyjechać, zamieszkać, pracować, płacić podatki.



Coś w tym jest. Kiedy pracowałem w szpitalach często byli tam stażyści z uniwersytetu medycznegom często czarni, i nie mieli oni NIC wspólnego z tym co widzimy na sadisticu. Ale to wyjątki potwierdzające regułę. Kiedy zbiera się ich więcej i do tego z niższych warstw społęcznych (pontonami naukowcy nie płyną) to jest najgorsze ścierwo równe ruskim.

mit2

2024-03-05, 17:29
Aaltonen napisał/a:

Jesteś zwykłym rasistą. Szkoda nawet z takim dyskutować bo nie ma o czym. Zacytuję tylko Kapuścińskiego:

"Światu grozą trzy plagi, trzy zarazy.
Pierwsza - to plaga nacjonalizmu.
Druga - to plaga rasizmu.
Trzecia - to plaga religijnego fundementalizmu.

Te trzy plagi mają te samą cechę, wspólny mianownik - jest nim agresywna, wszechwładna, totalna irracjonalność.
Do umyslu porazonego jedną z tych plag nie sposób dotrzec. W takiej glowie pali się święty stos, który tylko czeka na ofiary.


O k***a, nawiedzony komuch się ujawnił :-D
Chcesz zobaczyć agresję i irracjonalność - pooglądaj dokonania antify.
Chcesz doświadczyć braku logiki i popie**olenia umysłowego - zacznij dyskusję z lewakiem.

To wy jesteście plagą, zarazą. Czerwoni wymordowali jakieś 100 milionów ludzi.

tomnbb

2024-03-05, 17:53
Podpis jest zły, zamiast "Latynoska wie czego chce. “ powinno być" Latynoska wie czego nie chce. "

WERFI

2024-03-05, 19:15
majeńka napisał/a:

A możecie mi proszę powiedzieć jaki macie problem z murzynami? Bo ja mam problem z BLMowską zarazą a nie czarnymi w ogólności.
Jak ktoś nie skacze po samochodach i uczciwie zarabia, w czym byłby gorszy od rodzimych patusów?
Przywożenie patologii nie — czyli odstrzelić lewackie grupy "ratujące" tratwy na morzu Śródziemnym czy prawackie grupy sprzedające wizy za ciężkie ojro — ale po to właśnie jest proces wydawania wiz aby ludzie na to zasługujący mogliby przyjechać, zamieszkać, pracować, płacić podatki.





bo murzyn pojedyńczy może i bedzie uczciwie zarabiał i nie skakał po samochodach ale jak się zbiorą w większą grupe to ich j***ny niezaprzeczalny instynkt weźmie góre i jednak beda kraść i skakać po samochodach, TEgo chcemy uniknąć rozumiesz

majeńka

2024-03-05, 19:32
mit2 napisał/a:

Chcesz zobaczyć agresję i irracjonalność - pooglądaj dokonania antify.

Spróbój powiedzieć to na większości forów zawierających amerykańców. :/

mit2 napisał/a:

To wy jesteście plagą, zarazą. Czerwoni wymordowali jakieś 100 milionów ludzi.

Zaniżasz.

Radian1 napisał/a:

Coś w tym jest. Kiedy pracowałem w szpitalach często byli tam stażyści z uniwersytetu medycznegom często czarni, i nie mieli oni NIC wspólnego z tym co widzimy na sadisticu. Ale to wyjątki potwierdzające regułę. Kiedy zbiera się ich więcej i do tego z niższych warstw społęcznych (pontonami naukowcy nie płyną) to jest najgorsze ścierwo równe ruskim.

To nie "wyjątki". Inteligentnych czarnych jest sporo, i co więcej, bardzo chcą się z rodzinnych gównostanów wydostać. Wystarczy dać im wizy, według uczciwych zasad promujących to do czego według prawa wizy zostały utworzone. Czyli trzeba wyplenić korupcję, i wsadzić do więzienia tych którzy sprzedawali wizy za kasę lub dla niewykwalifikowanych roboli bo firma z koneksjami chce zarobić. A wykwalifikowanych roboli — zarówno lekarzy jak i budowlańców — należy do przyjazdu zachęcać.

ProVVe

2024-03-05, 20:40
przemekkaro napisał/a:

Mysle ze ona juz mogla nie jednego r*chac, i okazalo sie ze czarni za duze maja. Latynoska wiec przywykla do malych penisow



Smiało opowiadaj jak tobie sie te czarne podobaly. Dales rade polknac z jajcami? :-D Czy "arabskie gogle" przysłonily ci caly swiat i resztke rozumu :-D

smc

2024-03-05, 22:42
Powrdolicie głupoty. Kasa rządzi światem, a nie wasze wysrywy.
Majkel Dżekson za piniądze zmienił sobie rasę na białą, Dżerard Depardieu zmienił się w rossjanina, a Gerard Szreder z przywódcy UE w przyjaciela putina.
Za kasę zmienię sobie płeć na jamnika i sam Anżej Duda wyda mi paszport na białej poduszce z tańczącymi karłami wokół.
Jeśli chcesz wyr*chać piękną panią z telewizji, to też nie problem. Nawet jeśli ma ciemniejszy odcień skóry, lub jest żoną miliardera.

Nie ma czegoś takiego jak rasa, płeć, wykształcenie czy narodowość. Jest jeden podział: BOGATY/BIEDNY

Ja w tej materii dość dobrze się odnalazłem, więc wiem, o czym mówię...

mit2

2024-03-05, 23:23
majeńka napisał/a:

Zaniżasz


Kieruję się literaturą. W rzeczywistości zapewnie jest tak jak piszesz i liczba wymordowanych jest znacznie wyższa. No i co najgorsze, ciągle rośnie.