18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niszczenie stodoły za pomocą BMW

marian.wiertarski • 2017-05-04, 10:23
Typek próbuje zburzyć stodołe gównem ze znaczkiem bmw :D

DawidJDM

2017-05-05, 18:17
Ja pie**ole, filmik o rozpie**alaniu stodoły samochodem, ale nie. Trzeba dopisać koniecznie że BMW bo wszystkim wypie**oliło oczy i nie widzimy, a wtedy ognisko zaczyna się tlić. Dalej zlatują fani Audi, VW, MB itd. i ch*j strzela filmik bo trzeba kręcić gówno-burzę i ognisko płonie. Jedni ledwo uciułali na zadbaną E39 za gotówkę, ale inni wzięli kredyt na 5 lat na k***a A6, a jeszcze kolejni za swojego "german/stance/NieTrąbPojebieBoJadęNaGlebie" Golfa dadzą się zabić, więc teraz trzeba się napie**alać pod filmikiem czyja jest racja i kto jest większym burakiem. k***a i tak na wszystkich stronach z tytułem filmiku w którym występuje marka samochodu. No ja pie**ole, nudni jesteście w ch*j. Znawcy i k***a wielcy "fani 4 life" marki przypadkowo zakupionego samochodu bo akurat jest "ekskluzywny, sportowy i modny" a przy okazji tani. A teraz przecież modnie znać się na motoryzacji i trzeba to obwieścić w sieci, tak po polsku czyli wciskając innym swój punkt widzenia i nie dać innym przemówić do siebie.

idejakprzecinak

2017-05-05, 18:29
DawidJDM napisał/a:

Ja pie**ole, filmik o rozpie**alaniu stodoły samochodem, ale nie. Trzeba dopisać koniecznie że BMW bo wszystkim wypie**oliło oczy i nie widzimy, a wtedy ognisko zaczyna się tlić. Dalej zlatują fani Audi, VW, MB itd. i ch*j strzela filmik bo trzeba kręcić gówno-burzę i ognisko płonie. Jedni ledwo uciułali na zadbaną E39 za gotówkę, ale inni wzięli kredyt na 5 lat na k***a A6, a jeszcze kolejni za swojego "german/stance/NieTrąbPojebieBoJadęNaGlebie" Golfa dadzą się zabić, więc teraz trzeba się napie**alać pod filmikiem czyja jest racja i kto jest większym burakiem. k***a i tak na wszystkich stronach z tytułem filmiku w którym występuje marka samochodu. No ja pie**ole, nudni jesteście w ch*j. Znawcy i k***a wielcy "fani 4 life" marki przypadkowo zakupionego samochodu bo akurat jest "ekskluzywny, sportowy i modny" a przy okazji tani. A teraz przecież modnie znać się na motoryzacji i trzeba to obwieścić w sieci, tak po polsku czyli wciskając innym swój punkt widzenia i nie dać innym przemówić do siebie.



Urzekła mnie twoja historia :)
:idzwch*j:

tranzystor

2017-05-05, 22:25
nujorker napisał/a:

. Jest natomiast coś dla mnie niezrozumiałego w tej marce, że jeśli ktoś się wykazuje skrajnym kretynizmem i umysłową mielizną na poziomie ameby to wybiera właśnie bmw..




Nie jeżdżę BMW, ale te cebulowo-januszowo-polskie stereotypy zawsze mnie rozpie**alały. Najczęściej tworzy je najniższa warstwa społeczna, żeby się dowartościować. Wówczas powstają legendy, że Lanosami jeździ elita intelektualna, a jak ktoś po piećdziesiątce dorobił się średniej klasy BMW, czy Audi, to od razu debil.

nunu91

2017-05-06, 08:25
spodziewałem się czegoś innego :!

PryszczatyJeż

2017-05-06, 12:00
Niemieckie samochody to i tak przereklamowane gówno, czy BMW, Szmelcwagen czy Cztery zera piąte w środku. Za mniejszy hajs można mieć lepszą, bardziej przybajerzoną i mniej awaryjną furę, bo zajebista niezawodność niemieckich aut to mit wymyślony przez gnatów ze wsi kochających się w tych niemieckich szrotach, którzy np w Alfie Romeo nie siedzieli ale wie, że się psuję, chociaż pojęcia nie ma.

Imb

2017-05-06, 17:22
Cytat:

A to synku, ile trzeba miec pod maska, zebys nabral szacunku...?
Tak z ciekawosci pytam....



On pewnie ma minimum 3.0, ale w benzynie, bo jeździ po mieście i chce mało spalić :amused:

Belweder

2017-05-06, 21:17
tranzystor napisał/a:




Nie jeżdżę BMW, ale te cebulowo-januszowo-polskie stereotypy zawsze mnie rozpie**alały. Najczęściej tworzy je najniższa warstwa społeczna, żeby się dowartościować. Wówczas powstają legendy, że Lanosami jeździ elita intelektualna, a jak ktoś po piećdziesiątce dorobił się średniej klasy BMW, czy Audi, to od razu debil.



tranzystor, gdzie Ty żyjesz, że takie coś o Lanosie słyszałeś ? W zakładzie zamkniętym ?

DawidJDM

2018-12-20, 23:33
idejakprzecinak napisał/a:



Urzekła mnie twoja historia :)
:idzwch*j:



Ty ziomek ! Sory za zwłokę ale ch*j ci do dupy ! Pozdrawiam