18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niszczenie stodoły za pomocą BMW

marian.wiertarski • 2017-05-04, 10:23
Typek próbuje zburzyć stodołe gównem ze znaczkiem bmw :D

idejakprzecinak

2017-05-04, 16:57
Właściciele BMW rodzą się debilami czy to jest umiejętność nabywana z czasem?

BKKWK

2017-05-04, 16:57
Tytuł powinien brzmieć "Niszczenie BMW za pomocą stodoły".

Oponka

2017-05-04, 17:05
tak czytam komentarze i czytam... to rozj***ł tę beemkę, czy nie? bo nie wiem, czy warto oglądać.

muniek112

2017-05-04, 17:09
BKKW napisał/a:

Tytuł powinien brzmieć "Niszczenie BMW za pomocą stodoły".


W fantastico się bawisz?

BKKWK

2017-05-04, 17:33
muniek112 napisał/a:


W fantastico się bawisz?



Tak, k***a, bo piszę jak spruty Mickiewicz...

yeahbakka

2017-05-04, 19:38
SN - Spišská Nová Ves
To słowackie blachy.
Niestety ten piękny kraj przegrał z cyganami ...

tranzystor

2017-05-04, 23:12
marian.wiertarski napisał/a:

Typek próbuje zburzyć stodołe gównem ze znaczkiem bmw :D




E60 z Xdrive jeszcze długo nie będzie gównem. Zapewne to 10letnie BMW jest więcej warte, niż Twoja chata i Twoje 1.5 w garażu.

Eleir

2017-05-05, 00:23
No co wy panowie. Przecież bmw to gówno. Niech p*zdy dalej jeżdżą swoimi fiutami 1.2 pod maską w którym szczyt wyposażenia (o którym nawet pie**olą w telewizji na reklamach) to klimatyzacja, gdzie k***a od 15 lat chyba żadnej beemki bez klimy nie wypuścili z fabryki... Ale co tam, nie wiedza co tracą. Ale właściciel tego auta to debil i szkoda samochodu.

Belweder

2017-05-05, 00:46
Loaloa napisał/a:

Ja pie**ole, BMW ale wstyd.



Widzę, że wychodzisz na ludzi... :amused: tranzystor BWM to syf :fuck-off:

Belweder

2017-05-05, 01:29
starystulejarz napisał/a:

Dlatego lepiej kupić audi quattro:)



Po co jeszcze gorsze auto od BWM kupować ?! :amused:

CoJaTamKurwaWiem

2017-05-05, 01:51
Eleir napisał/a:

No co wy panowie. Przecież bmw to gówno. Niech p*zdy dalej jeżdżą swoimi fiutami 1.2 pod maską w którym szczyt wyposażenia (o którym nawet pie**olą w telewizji na reklamach) to klimatyzacja, gdzie k***a od 15 lat chyba żadnej beemki bez klimy nie wypuścili z fabryki... Ale co tam, nie wiedza co tracą. Ale właściciel tego auta to debil i szkoda samochodu.


A to synku, ile trzeba miec pod maska, zebys nabral szacunku...?
Tak z ciekawosci pytam....

hemar

2017-05-05, 06:41
Pan z BMW nie chodził na lekcje fizyki.

waloos

2017-05-05, 11:47
50m dalej stał jakiś Jelcz albo inny Star, czy Kamaz który by tę stodołę przewrócił z drugiego biegu...


BTW, czytam komentarze i mam zajebistą bekę jak ludzie potrafią się pienić o to, że ktoś nazwał BMW gównianym samochodem :D :D

To jest mniej więcej taka analogia jakby ktoś powiedział, że dżem malinowy jest ch*jowy, a drugi wygarnął że pewnie go nie stać i wpie**ala najtańszy truskawkowy! Społeczeństwo to już serio jest poj***ne.

nujorker

2017-05-05, 12:13
E61 - najbardziej gówniane z gówienek ze śmigiełkiem na masce, pewnie dlatego tak popularne u nas jak passat tedei. Liczyłem, że szopa wygra ponieważ konstrukcyjnie jest mocniejsza jak to kombi. Dziękuję za utwierdzenie mnie w przekonaniu o słuszności moich ocen kierowców pojazdów ze znaczkiem "Bóg Mnie Wybrał"..
I wcale nie uważam, że bmw kupują sami debile. Jest natomiast coś dla mnie niezrozumiałego w tej marce, że jeśli ktoś się wykazuje skrajnym kretynizmem i umysłową mielizną na poziomie ameby to wybiera właśnie bmw..