18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nirvana na przebudzenie

Giorgio69 • 2012-05-12, 19:53
Młody wie co dobre :mrgreen:


Pener

2012-05-12, 22:53
krzyzak06 napisał/a:

jestem z 94-tego


to po ch*j kłamiesz w profilu?

Jedras992

2012-05-12, 22:59
adiemus36 napisał/a:

Cobain, Winehouse


Nie słucham Nirvany, Metallicy i innych tego typu zespołów, ale porównywanie Cobaina do Winehouse jest debilizmem...

pi73rmaster

2012-05-12, 23:06
Metalliki, k***a. Nauczcie się deklinacji -.-
Poza tym Nirvana jest ch*jowa. Jak skończycie 16 lat i macie trochę oleju w głowie/ naprawdę interesujecie się muzyką to ogarniecie.

kolejny

2012-05-12, 23:33
pi73rmaster napisał/a:

Metalliki, k***a. Nauczcie się deklinacji -.-
Poza tym Nirvana jest ch*jowa. Jak skończycie 16 lat i macie trochę oleju w głowie/ naprawdę interesujecie się muzyką to ogarniecie.


Jakoś nigdy nie interesowałem się Nirwaną, chyba dlatego, wole lata 60-70, z tego co widzę to hejtowanie tego zespołu jest nawet dosyć częste. Możesz wytłumaczyć jak rozumiesz ową ch*jowość tego zespołu?

DarK64

2012-05-12, 23:41
"czemu dobre bo co bo wokalista strzelil sobie w głowe nudzi mnie już jaranie sie idiotami którzy po swoim samobójstwie stali sie gwiazdami i jak ich słuchasz to jesteś COOOOl i jest fajowo to samo magika sie tyczy a idzcie w ch*j !
Banda Hipokrytów szkoda że nie kochaliście ich za życia tak jak teraz ŻAL MI WAS LAMUSY !! "


Spodziewam się że oczywiście nie pamiętasz początku lat 90 skoro piszesz że Cobain stał się sławny po samobójstwie - absolutnie jest to stek bzdur! Bardziej znany był właśnie wtedy niż teraz więc daruj sobie proszę, równie inteligentne komentarze... Poza tym jeśli komuś spodobałaby się muzyka nirvany teraz, to nazwiesz go lamusem bo Cobain nie żyje? Ha! Komentarz zbędny :|
... i co ma do tego hipokryzja? Chyba nie wiesz nawet co to słowo oznacza...

Marcin_92

2012-05-12, 23:42
A mnie tam co do muzyki to h boli kto ją wykonuje. Jak wpada w ucho, to może ją wykonywać i "britni śpirs", choć w sumie bardziej lubię klimaty pearl jam, nightwisha, gunsów i offspirnga. Mam otwarte gusta, nie ukierunkowuje sie fanatycznie w kierunku jakiegoś gatunku.

Millduck

2012-05-13, 00:28
Wiele osób się pruje, że Nirvana skomercjalizowała grunge, ale trzeba im oddać honor - rozpropagowali mocno ten gatunek. Co by nie mówić o całej ich twórczości (mi się akurat podoba ale ja prawie wszystkiego słucham) to "Smells like..." jest do dzisiaj w czołówce najważniejszych rockowych kawałków w historii i praktycznie stanowi hymn lat 90 :)

gaweleek

2012-05-13, 01:40
Mniejsza o muzykę, ale dlaczego kobieta prowadzi skoro jest trzeźwy facet w aucie :-/ ?

knebel89

2012-05-13, 07:44
tak czy siak muzyka dla śmierdzących dzikusów

Shatter

2012-05-13, 07:50
Kombajn nie był wybitną postacią.Po prostu dobrze się sprzedali i tyle, w latach 80tych nawet nie wyszliby z garażu...

T-Will

2012-05-13, 11:00
andreez91 napisał/a:

czemu dobre bo co bo wokalista strzelil sobie w głowe nudzi mnie już jaranie sie idiotami którzy po swoim samobójstwie stali sie gwiazdami i jak ich słuchasz to jesteś COOOOl i jest fajowo to samo magika sie tyczy a idzcie w ch*j !
Banda Hipokrytów szkoda że nie kochaliście ich za życia tak jak teraz ŻAL MI WAS LAMUSY !!


Wygrałeś nagrodę za najbardziej żenujący komentarz roku.

thorus933

2012-05-13, 11:18
A że wyszli z niego w latach 90tych już ich skreśla? No pogratulować ;)

Lord Gutek

2012-05-13, 11:51
Ja, jako fan Nirvany uważam, że teksty nie były za bardzo głębiokie, z przesłainem, ale sam rytm Smells Like Teen Spirit, Rape Me etc. to już jest czymś, czym zawdzięcza Nirvana swoją popularność. A te gówniary z podstawówki i gimnazjum, co się tak podniecają owym zespołem, to zwykłe pozerki, znają tylko Smells Like Teen Spirit, a według nich Nirvana to rock (wiem to, na przykładzie swojej 13-letniej siostry).

Peterv

2012-05-13, 12:24
jaki jest tytuł tej piosenki ?

P@...........@C

2012-05-13, 12:47