18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nikt ich nie lubi

TT4 • 2018-06-30, 06:38
Najgorszy mundurowy sort.


S.T.U_Cummins

2018-06-30, 11:50
No ludzie to sobie teraz wyobraźcie jak cała droga zawalona z stoiskami i ile z tego podatków?

Hellsmess

2018-06-30, 11:56
A dla mnie sprawa wygląda inaczej. Nie masz zezwolenia na handel to nie sprzedawaj na ulicy. Chodnik nie jest twoją własnością więc nie rozstawiaj tam bazaru. Prawo jest dla wszystkich.

siwybis

2018-06-30, 12:28
Najtańsze dz**ki każdego reżimu. Wolałbym mieć matkę k***ę z tajskiego burdelu niż kogokolwiek w rodzinie kto upadł tak nisko by iść do SM.

St...........on

2018-06-30, 12:36
Z jednej strony, strażnicy mieli rację, bo wiek nie upoważnia do łamania prawa, Z drugiej strony, mogli bab ce dać pouczenie jak prawdziwy stróż prawa z powołaniem i wszyscy byli by happy. Nie wiem co stało się przed nagraniem, ale film ewidentnie zaczyna się już podczas eskalacji konfliktu.

P.S. Jako były mundurowy, z silną potrzebą niesienia pomocy, stwierdzam (być może nie słusznie- bo nie wiem co działo się przed filmem) , że ci strażnicy to mendy. Mam wujka, który był prawdziwym policjantem, a nie psem. Zapracował sobie na szacunek, choćby sposobem działania. np. (to było dawno) Dwóch braci ukradło motorower, wujaszek z kolegą złapali ich w lesie. Dostali po 3 sztuki "Blondyną" po dupach i kazali im odprowadzić motorower do właściciela, żadnego pisania protokolu, postepowania karnego, poprostu dostali po dupie zamiast brudzenia w papierach na lata. Dziś jeden z braci jest radnym w urzędzie miasta, drugi prowadzi warsztat samochodowy- czyli da się być człowiekiem.

SQRW3L_ponury

2018-06-30, 12:46
Jedna z nielicznych aktywnosci SM którą należy pochwalić - trzeba tepić takie cebulackie k***y które nie dosc że kradną (nie płacąc opłat jak zwykły Kowalski) to jeszcze jak sie je złapie n tej kradzieży za łapę i chce wymierzyć karę - to drą mordy ze krzywda im sie dzieje...


mutant

2018-06-30, 12:49
konfiskata mienia w przypadku nielegalnego handlu jest wprowadzona od kilku lat. Jest to spowodowane faktem, iż osoby które sprzedają w miejscach niedozwolonych potrafią dostawać mandaty i ich nie płacić gdyż nie wykazują dochodu ( mają wyj***ne ). W takim przypadku osoba jest ostrzegana o konfiskacie mienia jeśli nie zaprzestanie popełniać wykroczenia. To nie jest tak, że wpadają zabierają mienie i cześć. Sprawa trafia do sądu i on orzeka czy mienie przechodzi na prawo miasta, w przypadku warzyw jeśli Straż Miejska przegra sprawę w sądzie będzie zobligowana do wypłaty odszkodowania.

A teraz proszę się zastanowić, macie biznes płacicie za wynajem lokalu, kasę fiskalną Zus itp. A przed waszym sklepem staje Bus i sprzedaje ten sam towar o 20% taniej bo ma wyj***ne na wszelkie w/w koszty. Ciekawe jak w takim momencie byście patrzyli na pracę SM.

edek.bajzel

2018-06-30, 17:07
zostań strażnikiem miejskim, jeden warunek
IQ poniżej 75

bleblebator1

2018-06-30, 20:20
We wrocku też była taka tępa dzida w mundurze straży wiejskiej, j***ła wszystkich równo, jak była w cywilu to zachowywała się gorzej niż połaczenie sebixa z dresem i żulem

Wiewór

2018-06-30, 20:52
Nielegalne stragany na ulicach W niektórych miastach to jest regularna zorganizowana grupa przestępczą. Facet zatrudnia ludzi słupy na czarno którzy sprzedają warzywa bez umowy bez paragonów. Wie z jedyne co mu grozi to 50 zł mandatu. Sam kosi gigantyczne pieniądze. Uczciwi sprzedawcy nie mają szans konkurować. Bardzo często właśnie Zatrudniają emerytów po to żeby wzbudzać litość u wszystkich
Nie może być tak że każdy sobie rozkłada stragan gdzie mu się podoba bo skończymy jak w jakimś k***a brudnym azjatyckim państwie. Całe ulice zaj***ne straganami.
Straż Miejska jest potrzebna bo zajmuje się robotą na którą policja nie ma czasu.
Zgarniają meneli, każą źle parkujących i pilnują ogólnego porządku.
Jak znalazłem pod blokiem faceta z atakiem padaczki to pogotowie odmówił przyjazdu że na pewno naj***ny, policja również. Jako jedyni przyjechali natychmiast miejscy. Zobaczyli stan gościa i natychmiast kazali przyjechać kartce.
Kiedyś zaparkowałem w miejscu niedozwolonym. Zobaczył to miejski, podszedł do mnie i zaczął mi sprawdzać kwity. Okazało się, że e nie mam ważnego przeglądu samochodu. Mógł wezwać policję. Zabrali by mi dowód rejestracyjny. Powiedział żebym podjechał zrobić przegląd a następnego dnia przyjechał mu pokazać, że zrobiłem i sprawa będzie załatwiona. Przyjechałem a on powiedział, że nawet nie chce mu się patrzeć w dokumenty bo ufa, że zrobiłem. Nie dostałem żadnego mandatu.
W każdych służbach Są ludzie i k***y. ja do tej pory nigdy nie miałem żadnej niemiłej sytuacji ze strażą miejską. przestrzegajcie prawa A jak z nimi gadacie to traktujcie ich normalnie w kulturalny sposób jak innych ludzi i nie będzie problemu. tylko patole mają z nimi jazdy

edek.bajzel

2018-06-30, 21:02
Abraxus napisał/a:

Nielegalne stragany na ulicach W niektórych miastach to jest regularna zorganizowana grupa przestępczą. Facet zatrudnia ludzi słupy na czarno którzy sprzedają warzywa bez umowy bez paragonów. Wie z jedyne co mu grozi to 50 zł mandatu. Sam kosi gigantyczne pieniądze. Uczciwi sprzedawcy nie mają szans konkurować. Bardzo często właśnie Zatrudniają emerytów po to żeby wzbudzać litość u wszystkich
Nie może być tak że każdy sobie rozkłada stragan gdzie mu się podoba bo skończymy jak w jakimś k***a brudnym azjatyckim państwie. Całe ulice zaj***ne straganami.
Straż Miejska jest potrzebna bo zajmuje się robotą na którą policja nie ma czasu.
Zgarniają meneli, każą źle parkujących i pilnują ogólnego porządku.
Jak znalazłem pod blokiem faceta z atakiem padaczki to pogotowie odmówił przyjazdu że na pewno naj***ny, policja również. Jako jedyni przyjechali natychmiast miejscy. Zobaczyli stan gościa i natychmiast kazali przyjechać kartce.
Kiedyś zaparkowałem w miejscu niedozwolonym. Zobaczył to miejski, podszedł do mnie i zaczął mi sprawdzać kwity. Okazało się, że e nie mam ważnego przeglądu samochodu. Mógł wezwać policję. Zabrali by mi dowód rejestracyjny. Powiedział żebym podjechał zrobić przegląd a następnego dnia przyjechał mu pokazać, że zrobiłem i sprawa będzie załatwiona. Przyjechałem a on powiedział, że nawet nie chce mu się patrzeć w dokumenty bo ufa, że zrobiłem. Nie dostałem żadnego mandatu.
W każdych służbach Są ludzie i k***y. ja do tej pory nigdy nie miałem żadnej niemiłej sytuacji ze strażą miejską. przestrzegajcie prawa A jak z nimi gadacie to traktujcie ich normalnie w kulturalny sposób jak innych ludzi i nie będzie problemu. tylko patole mają z nimi jazdy


na dołek powinieneś pójść. choćby za pisownię,
już nie wspomnę o wykroczeniach których się dopuściłeś

pi...........ta

2018-06-30, 22:04
Straż Miejska nadaje się tylko do zbierania psich kup.

Bosheszczye

2018-06-30, 22:12
Już od jakiegoś czasu nikt tam się nie rozstawia. Ulica żelazna skrzyżowanie alei Solidarności, wiem bo blisko mieszkam.

Tazooo

2018-07-02, 11:16
Dzisiaj stoi znowu w tym miejscu z nowym towarem ;-)

cysiu87

2018-07-02, 14:42
Stoi znów no i co się potem dziwi że mu towar zabierają. Pieprzenie takie po to oni są a handlować na ulicy nie wolno. Taki przepis wiec sebixsy i stare baby maja tyle do gadania jak i baba to nagrywająca a gówno wiedza o handlującym jak i o tym że on łamie prawo. A towar zabiorą mu cały zgodnie z przepisami. Gadacie na Straż Wiejską że dadzą wam mandaty jak siedzicie w parku pijecie browar a co mają przejść obok i się przyglądać taka ich praca jak i w tym przypadku. A wszystkie te stare baby, sebixsy i nagrywająca powinna dostać mandat i iść siedzieć na 48 bo może się we łbach poprzestawiało.