18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nigga

Hrabia1910 • 2013-05-07, 19:40
Przechadzajac sie do baru na starym rynku pieknego miasta Poznania wraz z kolegą zaciekawiła nas fontanna oraz scena która się tam rozgrywała.Albowiem przy fontannie stała sobie para na oko licealistów dysputujacych z pewnym menelem.owy menel wyglądał by jak kazdy inny gdyby nie był czarny.Podchodzac do pary i nasz nigga mówi piękna polszczyzną "Nazywam sie Mariusz" i wyciaga reke mówiąc "Najpierw przywitam się z damą " i podaje jej rekę.Ona z ewidentnym obrzydzeniem podała mu palec na co murzyn mówi z zdziwieniem "Co ty?? Ręki nie umiesz podać?" i kontynuuje "Dajcie cos Mariuszowi.na piweczko przednie". na to Chłopak owej Damy z rozbawieniem mówi "Ach Mariusz Mariusz .Prawda co o was mówia na świecie-Dasz palec a chce ręke".Jebłem.

PartizantPń

2013-05-10, 18:28
Dokładnie , można go często spotkać pod kościołem św. Wojciecha , kiedyś wracając ze starej rzeźni widziałem jak o mało nie doszło do solówki między Mariuszem a jakimś duchownym. Duchowny go wyprosił z kościoła bo Mario był pijany , przez co został wyzwany od sk***ysynów , matkojebców i ch*jów. Skończyło sie lekką szarpaniną.

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-18, 20:49
rusofil napisał/a:

ch*jowe i napisane czymś, co stara się być polszczyzną, ale nią nie jest. Założę się, że ten Murzyn lepiej znał polski niż ten, co wstawił tę wyciągniętą z dupy historyjkę.



Sama zostałaś wyciągnięta z dupy, a nie urodzona jak każdy normalny człowiek. Znajdź sobie kogoś kto cię wreszcie wyr*cha. Historia prawdopodobnie całkiem prawdziwa, Mariusz to rzeczywiście nasz poznański czarny menel.

kaktuz napisał/a:

pięknego miasta Poznań tiaa.....



Pewnie mieszkaniec Sosnowca albo innej zapomnianej przez świat pipidówy z bólem dupy.