18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigdy nie rób tego w domu...

matik12345 • 2013-04-09, 01:57
Najnowsza propozycja od Discovery. Panowie będą robić to, czego w domu robić teoretycznie nie wolno :lol:

eb

2013-04-09, 03:16
oczywiscie palaczki zerżneli wszystko jota w jote

jednoręki-ujeżdżacz

2013-04-09, 04:52
Chciałbym pracować przy czymś co daje dużo radochy i jeszcze się człowiek z tego utrzyma :) Tak samo jak goście z TopGear. W czepku urodzeni :)

fr...........07

2013-04-09, 04:56
@up
albo z ZUSu

PrezesTegoBurdelu

2013-04-09, 05:45
eb napisał/a:

oczywiscie palaczki zerżneli wszystko jota w jote



kręcili to w tamtym roku za Sokołowem pod Warszawą.

kufel01

2013-04-09, 08:19
Eb

Ty chyba masz jakiś problem egzystencjonalny, jeżeli Polska telewizja wykupiła licencje na program to k***A musi być taki sam bo takie są założenia programu i warunki licencji. Rozumiesz?? A polaczków to ty masz w ławce szkolnej...

petera88

2013-04-09, 12:32
Oni rozpie**alaja chate i mase sprzętu a ja czekam az k***y z ZUSU wypłaca mi to co moje;/

sp0on

2013-04-09, 13:07
Ludzie zapie**alają cale życie i nie dorabiają się tego, co tacy debile rozpie**alają podczas jednego odcinka i jeszcze płacić takim żydom podatek radiowo telewizyjny, tylko po to, żeby oglądać w tv jak rozpie**alają dom, na który mnie raczej nigdy nie będzie stać. Już bym wolał co miesiąc te kasę na PCK oddawać, chociaż i tutaj nie ma pewności do kogo i na co ona trafia, ale przynajmniej nie pójdzie na wypłatę do naszych "gwiazd" za kolejne gówna typu m jak ch*j ci w dupe puszczane w tv

Lordzik92

2013-04-09, 13:18
A potem chalupa przechodzi lekki remot i juz gotowa do wystawienia jako okazja!

Kaszakisza

2013-04-09, 13:24
Z roku na rok poziom programów na Dc jest coraz niższy. Naprawdę podpalanie butli z gazem czy jazda motorem po schodach jest kształcąca?

miodek_1

2013-04-09, 13:29
Ja chciałbym bardzo, żeby wróciły czasy, w których na Discovery puszczali filmy naukowe ( popularnonaukowe ) , a nie jakieś pseudo reality-show i filmiki z youtube'a dla ciemnoty ....

Uechtacz

2013-04-09, 13:39
sp0on napisał/a:

... i jeszcze płacić takim żydom podatek radiowo telewizyjny, tylko po to, żeby oglądać w tv jak rozpie**alają dom, na który mnie raczej nigdy nie będzie stać. Już bym wolał co miesiąc te kasę na PCK oddawać...


Jaki k***a abonament? Discovery to prywatna stacja.
Jeśli nie chcesz, żeby dostawali pieniądze, to namów rodziców na rozwiązanie umowy z telewizją kablową.

Inna sprawa, że Discovery faktycznie się zj***ło.

oksi89

2013-04-09, 13:56
To jeszcze Discovery, czy już współczesna Viva/MTV?






PS ja bym nie narzekał mając ich pracę o.

sp0on

2013-04-09, 14:21
Uechtacz

W dupie byleś gówno widziałeś, rozwiązanie umowy z telewizja kablowa nie zwalnia z płacenia abonamentu rtv, co lepsze opłata za telewizję kablową nie zwalnia bowiem z obowiązku zapłaty abonamentu za używanie odbiorników RTV. Sam myślałem że jak wezmę pakiet bez tvp i innych tego pokroju gówien, to nie będę musiał dawać na wypłaty z własnych ciężko zarobionych pieniędzy dla jakiś braci wymoczków, za to ze nie patrze na ich krzywe ryje, ale widać się myliłem. Może to troszkę źle porównałem, co nie zmienia faktu ze jest dużo ciekawszych produkcji, które by mogli nakręcić w Polsce, niż jakieś bezcelowe rozpie**alanie domów, samochodów, bo jakie to przecież jest śmieszne i pouczające, szczególnie w kraju miodem i mlekiem płynącym jakim jest Polska :facepalm:

baddave

2013-04-09, 14:36
Towarzysze jak się nazywa ten program ?