18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigdy nie rób tego w domu...

matik12345 • 2013-04-09, 01:57
Najnowsza propozycja od Discovery. Panowie będą robić to, czego w domu robić teoretycznie nie wolno :lol:

Polemon

2013-04-09, 14:52
Pokazali w trailerze wszystko co będzie, tak że oglądanie reklam i zbędnej reszty programu można sobie odpuścić.

maciak

2013-04-09, 14:54
Sp0on, tyle ze ten twój abonament rtv nie idzie na Discovery. Nie udowadniaj innym że są deilami, bo ci Jezus pociśnie po odbycie!

lith

2013-04-09, 15:03
@sp0on
Nie potrafisz czytać, czy tylko udajesz analfabetę? Nikt tego nie kreci za kasę z abonamentu twoich starych.

paktofonikarz

2013-04-09, 15:17
Kałamaga i jakiś koleś nagrywają taki sam program, ale w wersji amerykańskiej są lepsze wybuchy i ogólnie milej się ogląda

JA...........or

2013-04-09, 15:41
Discovery to jest totalne gowno, dokladnie ta sama przemiana nastapila co z MTV.
Programy na discovery trwaja 60 min, w tym 20 min reklam. Po reklamach nastepuje powtorka ok. 5min z materialu ktory byl przed reklamami.
Robia ludzi w ch*ja a z mozgow papke puszczajac tylko jakies ustawione- niby dokumentalne filmy.
Filmy sa tak samo dokumentle jak rozmowy w Toku.
Pakiet Dicovery kosztuje chyba z 15 zl.
Kanalem ktory jeszcze jako tako trzyma poziom jest Planete+

sp0on

2013-04-09, 16:03
lith udany hejt, aż mi się przykro zrobiło, maciak

Nawet nie wiem po co się dalej wdaje w ta dyskusje, ale co mi tam.

Czytajcie do końca co napisałem a nie tylko pierwsze 3 zdania, domyslam się ze wasz mózg nie jest w stanie przyjąć tyle literek na raz, ale poskładajcie je w zdania i przeczytajcie jeszcze raz a może uda wam się zrozumieć o co mi chodzi. Odchodząc już od tematu abonamentu.
ch*j mnie to obchodzi ze to jest discovery czy comedy central gdzie teraz leci polska wersja tego gówna (bo o ta właśnie wersje mi chodzi), gdzie banda debili bezcelowo rozpie**ala sobie co popadnie za pieniądze które spadły z nieba, a wy im jeszcze bijecie brawa osiągając przy tym poziom sk***ienia umysłowego: expert, gdzie za ta sama kasę można by było nakręcić choćby równie ch*jowy program jakim jest dom nie do poznania, przynajmniej jakaś polska rodzina by na tym skorzystała, ale co ja tam wiem przecież Polska to 2 hameryka, szkoda tylko ze oprócz liczby ludzi otylych, tepych, leniwych itd. nie możemy ich dogonić pod względem dobrobytu, gdzie zwykły debil na zmywaku jest w stanie utrzymać dom samochód i 4 osobowa rodzinę, ale co ja tam wiem.

Przepraszam was bardzo że napisałem post w tym temacie


a tak na poważnie to baaaardzo duże coś w wasza obesrana dziurę ;-)

greesha

2013-04-09, 18:09
jednak analfabeta

opo5

2013-04-09, 19:07
Co się do cholery dzieje z tą telewizją.
Na wszystkich Discovery ,animal planet itp, same " największe wybuchy najgroźniejszych krwiożerczych bestii na najwyższych budowlach wzniesionych przez tajemniczych architektów" z lektorem co aż zadyszki z wrażenia dostaje i gdzie jak JADoktor napisał 1/4 programu to streszczenia tego co było przed reklamami.
Jakieś demolki, szukanie wraków po garażach, łowienie zabójczych surykatek i reszta tego chłamu.

tęsknię za legendarną Sondą, która mimo iż bez wodotrysków i efektów specjalnych potrafiła mnie przykuć do telewizora, tak samo tęsknię za podróżniczymi programami pokroju Pieprz i wanilia i nieocenionym Sekretnym życiem maszyn.
Z tych programów dowiedziałem się wiele , z tych obecnych wiem tylko że jest wieeeelka koparka gdzieś i że można rozj***ć
odkurzacz petardą.

Wszystkim tym baranom co produkują ten współczesny chlam Śp. Tony Halik powinien rozj***ć łeb swoim sztucerem

D4dwa1

2013-04-09, 20:12
to na pewno dom teściowej jednego z nich:D
3.10 nieźle koleś dostaje w dupsko xD

bolszewik

2013-04-09, 20:36
MAm nadzieje, że wybuch toyoty to jest tylko fake:x

K-...........an

2013-04-09, 21:48
a ja mając 7 lat odpaliłem petardę w pokoju i myślałem, że jestem hardcore :P

bary110

2013-04-09, 21:49
z discovery takie gówno sie zrobiło :idzwch*j:

Uechtacz

2013-04-10, 18:20
sp0on napisał/a:

W dupie byleś gówno widziałeś,


Zasadniczo mogę się zgodzić z powyższym.
Co nie zmienia faktu, że chyba nie zrozumiałeś moje wypowiedzi. Nieważne.

Cytat:

rozwiązanie umowy z telewizja kablowa nie zwalnia z płacenia abonamentu rtv


Tak, to również zdanie prawdziwe.

Cytat:

Sam myślałem że jak wezmę pakiet bez tvp i innych tego pokroju gówien, to nie będę musiał dawać na wypłaty z własnych ciężko zarobionych pieniędzy dla jakiś braci wymoczków



Czekaj...

yyy... zaraz...

ty... ty naprawdę płacisz abonament???

:samoboj: