18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezniszczalny samochód

phrontch • 2020-12-22, 22:16
W podobnej akcji chętnie bym obejrzał jakąkolwiek terenówkę rocznik 2020




joeblacktwo

2020-12-22, 22:21
Ladę nive ciągle produkcją (chyba 4x4 się teraz nazywa)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-22, 22:35
Sąsiad ma Dustera. Może da się podpuścić. Jakby co, potrzymam mu piwo :mrgreen:

wertuqq

2020-12-22, 23:04
"W podobnej akcji chętnie bym obejrzał jakąkolwiek terenówkę rocznik 2020"

- Toyota Land Cruiser
- Landrover Defender
- Mercedes G-klasse
- Jeep Wrangler
- Suzuki Jimny

bartekmmm

2020-12-22, 23:22
wertuqq napisał/a:

"W podobnej akcji chętnie bym obejrzał jakąkolwiek terenówkę rocznik 2020"
- Toyota Land Cruiser
- Landrover Defender
- Mercedes G-klasse
- Jeep Wrangler



Defendera wsadź między bajki, to się już do niczego nie nadaje, zapomniałeś o najważniejszym, Uaz Hunter.

shoe5maker

2020-12-22, 23:39
Pewnie w morzu znalazł zatopioną od x lat i zapalił na dotyk. Eh nie to co dziś.

GrubyKleks

2020-12-23, 01:00
kto zamawiał taksóweczkę ?

Liton

2020-12-23, 01:02
Chciałem napisać (Zlot płaczków "Kiedyś to robili auta, nie to co dziś" za...), ale jak widzę - już tu są.

wertuqq napisał/a:

"W podobnej akcji chętnie bym obejrzał jakąkolwiek terenówkę rocznik 2020"
- Toyota Land Cruiser
- Landrover Defender
- Mercedes G-klasse
- Jeep Wrangler
- Suzuki Jimny



Akurat wymienione to w koło klepanie tego samego od dekad + liftingi wyposażenia. Oprócz Defendera - tutaj jak już wspomnieli spadek formy.

agent237

2020-12-23, 01:07
jaka z tego terenówka? to zwykły pickup z napedem na tył. Każda prawdziwa terenówka, a i niektóre suv by sobie poradziły

impressa88

2020-12-23, 08:45
Przecież on kiedyś Też był nowy wiec nie wiem do czego nawiązuje komentarz 2020r. Od tego czy auto przejedzie jego świetlaną przyszłość zaczyna się w dziale produkcji a kończy dziale księgowych. Mam dalej ci tłumaczyć że tak naprawdę Kowalskiemu jest potrzebny SUV żeby pokazać sie sąsiadowi? Ma być ładne a nie praktyczne.

Justynka99

2020-12-23, 09:59
impressa88 napisał/a:

Mam dalej ci tłumaczyć że tak naprawdę Kowalskiemu jest potrzebny SUV żeby pokazać sie sąsiadowi? Ma być ładne a nie praktyczne.



Przecież SUV-y właśnie są praktyczne na dzisiejsze potrzeby. Dużo miejsca, 5 osobowa rodzinka wejdzie nawet jak dzieci nie są już kilkulatkami, zakupy wejdą, progi przejedzie bez większych wstrząsów, nawet jakieś mebelki z IKEI da się przewieźć bez zamawiania transportu, nie pali 40 litrów/ 100km. Raczej nikt dzisiaj nie jeździ do roboty przez plaże, bagna i pustynie, więc prawdziwe terenówki to się przydadzą tylko pasjonatom. Dla normalnych użytkowników to SUV jest bardziej praktyczny.

St...........on

2020-12-23, 16:08
agent237 napisał/a:

jaka z tego terenówka? to zwykły pickup z napedem na tył. Każda prawdziwa terenówka, a i niektóre suv by sobie poradziły



Większość terenówek to zmoty z SUV'a ;) tak że teges , poj***ło ci się z crossover'ami ( auto miejskie z napędem na jedną oś, bądź opcjonalnie na dwie , przypomina SUV'a ale składane na płycie podłogowej a nie na ramie) Tylko w Polsce w reklamach usłyszysz ,że crossover to SUV i później ludzie chrzanią głupoty. Charakterystyka prawdziwego SUV- dołączany napęd na obie osie, rama, reduktor, sztywny most ( nowsze na niezależnym ), w lepszych blokady : centralna/dyfra lub obie naraz .

Nie wiem czego ,ale domyślam się że ten film nie robi na mnie wrażenia ( łącznie z opisem)dlatego ,że u nas co 4 samochód to SUV na 33" oponach ( donut) ze snorkelem...


ziu

2020-12-23, 16:48
@Justynka99

Po co się wypowiadasz jak nie masz pojęcia. W suvach jest dużo miejsca? Większego debilizmu nie słyszałem,, to że samochód ma sporą bryłę nie znaczy, że jest k***a dużo miejsca.
Teraz jest moda na te wynalazki i wszystkie karyny włącznie z Tobą się będą brandzlować o suva.
Mają te wozy swoje plusy, ale ni to terenówka ni osobówka - takie ch*j wie co. Jak z oponą całosezonową, niby wszechstronne, ale w sumie to do niczego się nie nadaje