18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezniszczalny samochód

phrontch • 2020-12-22, 22:16
W podobnej akcji chętnie bym obejrzał jakąkolwiek terenówkę rocznik 2020




ququa

2020-12-23, 17:35
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Większość terenówek to zmoty z SUV'a tak że teges , poj***ło ci się z crossover'ami ( auto miejskie z napędem na jedną oś, bądź opcjonalnie na dwie , przypomina SUV'a ale składane na płycie podłogowej a nie na ramie) Tylko w Polsce w reklamach usłyszysz ,że crossover to SUV i później ludzie chrzanią głupoty. Charakterystyka prawdziwego SUV- dołączany napęd na obie osie, rama, reduktor, sztywny most ( nowsze na niezależnym ), w lepszych blokady : centralna/dyfra lub obie naraz .
Nie wiem czego ,ale domyślam się że ten film nie robi na mnie wrażenia ( łącznie z opisem)dlatego ,że u nas co 4 samochód to SUV na 33" oponach ( donut) ze snorkelem...





wszystko to szajs maluchem jeździłem przez zaspy gdzie nissan patrol czy łada niva nie dały rady, to były maszyny nawet 14 ludzów na pokład dało rade zabrac

eh piekne czasy

GranDzisław

2020-12-24, 05:34
ziu napisał/a:

@Justynka99
Po co się wypowiadasz jak nie masz pojęcia. W suvach jest dużo miejsca? Większego debilizmu nie słyszałem,, to że samochód ma sporą bryłę nie znaczy, że jest k***a dużo miejsca.
Teraz jest moda na te wynalazki i wszystkie karyny włącznie z Tobą się będą brandzlować o suva.
Mają te wozy swoje plusy, ale ni to terenówka ni osobówka - takie ch*j wie co. Jak z oponą całosezonową, niby wszechstronne, ale w sumie to do niczego się nie nadaje



Ale chłopcze pie**olisz