18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezdecydowany / samobójstwo. - Polska

cizi • 2021-10-07, 12:20
Witam,

wrzucam film miasta centrum Polski. Pan niezdecydowany.

Poniżej również informacje z prasy które porównując do filmu raczej ni jak się mają do ustaleń niebieskich.


Cytat:

Jak informuje asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu ciężarowego – betoniarki potrącił 31-letniego pieszego, który przechodził przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Pomimo podjętej reanimacji pieszy zmarł.

Od 39-letniego kierowcy pobrano krew do dalszych badań.




johnnyy

2021-10-07, 12:36
Nie mógł się powiesić... Teraz tylko auto zniszczone, kierowca będzie miał traumę... j***ny egoista z tego samobójcy :-/

Jokerd

2021-10-07, 12:43
Traumę? k***a gdyby nie ten monitoring to by facetowi za wszelka cene chcieli dojebac mimo braku przejscia dla pieszycb..

NIKT by mu nie uwierzyl w relacje „facet przeszedl
i wskoczyl mi z chodnika pod kola”… Fart jak ch*j.

cz...........ek

2021-10-07, 12:45
Mam nadzieję, że kierowca nie był dziabnięty, bo jeszcze mu coś za to przybiją. Z drugiej strony jakby był dziabnięty to miałby mniejszy stres, że mu debil wbiegł pod koła :lol:

nowynick

2021-10-07, 12:45
Jak trup to prokurator z marszu kieruje sprawę do sądu mimo tego nagrania. Będzie robota dla sędziego, oskarżyciela, biegłych, być może adwokata jak facet spanikuje. Ze 2 lata minimum bujania się po sądach (mój znajomy był ciągany 8 j***nych lat przed uniewinnieniem gdzie sprawa była równie oczywista). Poza adwokatem za wszystko zapłacimy z naszych kieszeni....

W tym kraju nie potrzebna jest reforma sądownictwa tylko hekatomba do gołej ziemi. Tylko poczekajmy z tym aż do władzy dojdą normalniejsi ludzie...

Jokerd

2021-10-07, 12:52
nowynick napisał/a:

Jak trup to prokurator z marszu kieruje sprawę do sądu mimo tego nagrania. Będzie robota dla sędziego, oskarżyciela, biegłych, być może adwokata jak facet spanikuje. Ze 2 lata minimum bujania się po sądach (mój znajomy był ciągany 8 j***nych lat przed uniewinnieniem gdzie sprawa była równie oczywista). Poza adwokatem za wszystko zapłacimy z naszych kieszeni....
W tym kraju nie potrzebna jest reforma sądownictwa tylko hekatomba do gołej ziemi. Tylko poczekajmy z tym aż do władzy dojdą normalniejsi ludzie...


Oczywiscie Panu na dzien dobry leci prawko do momentu skonczenia j***niny w sadzie, gdzie prokurator po obejrzenih bedzie powolywal bieglrgo do oceny predkosci pojazdu, czy aby betonoara nieprzeladowana, a jak sie nie uda to sie zacznie powolywanie bieglewo bo Pan sie przeciez zachwial i zaslabl
;-)

;-)

andrzejrobert75

2021-10-07, 12:54
I tak w sądzie będą udowadniać że jechał 5 /h za szybko,bo mògłby wtedy ominąć desperata,Jakiś czas temu w sąsiedniej gminie małolaty wsiadły do paserati i chciały przejechać w poprzek drogę wojewòdzką ,spakowały się pod samochòd jadący z pierwszeństwem,chyba jedno dziewczę zginęło,pozostali ciężko ranni bo boczne uderzenie.Sprawa w sądzie - winny kierowca jadący droga z pierwszeństwem,bo biegły ustalił że jechał o 15 km/ za szybko.

johnnyy

2021-10-07, 13:08
Sami prokuratorzy ja pie**ole ... sp***alam z tego sadistica. :shock:

Jokerd

2021-10-07, 13:29
johnnyy napisał/a:

Sami prokuratorzy ja pie**ole ... sp***alam z tego sadistica.



A Ty oderwany od rzeczywistosci czy niewidomy jestes? Nie trzeba byc prokuratorem, wystarczy blizej poznac podobna sprawe, najlepiej z kregu znajomucb zeby wiedziec jakie sk***ysynstwo panuje w srodowisku sadowniczo-prokuratorskim

Dostalem kiedys tzw „sasiedzki wpie**ol” bedacy winimiem wieloletni zatargiem. Mialem swiadkow, mialem obdukcje, sprawca mial swiadka z rodzinu ktorego nie bylo na miejscu, i jak zeznal - nie widzial zdarzenia, nawet stwierdzil ze na interwencje przyjechala SM a nie policja - postkomunistyczna swinia sedziowska mimo jasnych kretactw w zeznaniach - otwarcie powiedziala ze gdyby nie zeznania policjanta i obszerna notatka z zajscia (z ktorej policjant sie gesto musial tlumaczyc dlaczego byla tak szczegolowa - a prosilem o to na miejscu bo wiedzialem ze bede sprawe na sąd prowadzilł)nt mojego wygladu po zajsciu - umorzylaby sprawe bo „kazdy swoj swiadek zeznaje na korzysc osoby przez ktora zostala powolana na swiadka”. A tak glina zeznal i bylo po temacie…

Adam_WKLADAM

2021-10-07, 14:11
Co za gnoj i nieudacznik z tego samobojcy.
Sam sobie w zyciu nie radzi z problemami to na dowidzenia jeszcze komus przez wlasne tchorzostwo chce zycie sp***olic.

Oby go w piekle przez cala wiecznosc w dupsko r*chali czarni

Mzimu

2021-10-07, 14:31
Gr*cha miała zajebiste hamulce! Prawie w miejscu się zatrzymał, a waży ze 40 ton.

lakeroll

2021-10-07, 15:31
Dlaczego pobrano krew do badań?

cz...........ek

2021-10-07, 16:12
lakeroll napisał/a:

Dlaczego pobrano krew do badań?


No bo w polskim prawie jest tak, że jak jechałeś pod wpływem czegokolwiek to możesz mieć przej***ne nawet w sytuacji kompletnie nie zawinionej.

No chyba, że jesteś kimś sławnym i bogatym, to wtedy możesz nawet pie**olnąć babę na pasach i nie poniesiesz za to żadnej odpowiedzialności :D .

Mocz

2021-10-07, 16:31
a niech mu wykryją te 3 piwka to zrzucą winę na niego!

to jest chore

johnnyy

2021-10-07, 18:13
Jokerd napisał/a:

Traumę? k***a gdyby nie ten monitoring to by facetowi za wszelka cene chcieli dojebac mimo braku przejscia dla pieszycb..
NIKT by mu nie uwierzyl w relacje „facet przeszedl
i wskoczyl mi z chodnika pod kola”… Fart jak ch*j.



A to jakby mu "doj***li" to traumy by uniknął ?

:roll:

Jokerd napisał/a:

A Ty oderwany od rzeczywistosci czy niewidomy jestes? Nie trzeba byc prokuratorem, wystarczy blizej poznac podobna sprawe, najlepiej z kregu znajomucb zeby wiedziec jakie sk***ysynstwo panuje w srodowisku sadowniczo-prokuratorskim
Dostalem kiedys tzw „sasiedzki wpie**ol” bedacy winimiem wieloletni zatargiem. Mialem swiadkow, mialem obdukcje, sprawca mial swiadka z rodzinu ktorego nie bylo na miejscu, i jak zeznal - nie widzial zdarzenia, nawet stwierdzil ze na interwencje przyjechala SM a nie policja - postkomunistyczna swinia sedziowska mimo jasnych kretactw w zeznaniach - otwarcie powiedziala ze gdyby nie zeznania policjanta i obszerna notatka z zajscia (z ktorej policjant sie gesto musial tlumaczyc dlaczego byla tak szczegolowa - a prosilem o to na miejscu bo wiedzialem ze bede sprawe na sąd prowadzilł)nt mojego wygladu po zajsciu - umorzylaby sprawe bo „kazdy swoj swiadek zeznaje na korzysc osoby przez ktora zostala powolana na swiadka”. A tak glina zeznal i bylo po temacie…



Może po prostu moje życie i moich znajomych nie toczy się po prokuraturach i sądach(tacy ludzie też istnieją) no ale dla Ciebie oznacza to że jestem oderwany od rzeczywistości bo nie mam "doświadczenia" z kryminałem