18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezdecydowany / samobójstwo. - Polska

cizi • 2021-10-07, 12:20
Witam,

wrzucam film miasta centrum Polski. Pan niezdecydowany.

Poniżej również informacje z prasy które porównując do filmu raczej ni jak się mają do ustaleń niebieskich.


Cytat:

Jak informuje asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu ciężarowego – betoniarki potrącił 31-letniego pieszego, który przechodził przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Pomimo podjętej reanimacji pieszy zmarł.

Od 39-letniego kierowcy pobrano krew do dalszych badań.




kosajanusz

2021-10-07, 19:16
Miejsce zdarzenia : Kalisz ul. warszawska naprzeciw dealera Classa.

radek225

2021-10-07, 19:32
Jokerd napisał/a:

Traumę? k***a gdyby nie ten monitoring to by facetowi za wszelka cene chcieli dojebac mimo braku przejscia dla pieszycb..
NIKT by mu nie uwierzyl w relacje „facet przeszedl
i wskoczyl mi z chodnika pod kola”… Fart jak ch*j.



Dlatego uważam, że posiadanie kamerki w samochodzie powinno być tak oczywiste jak to, że po sraniu podciera się tyłek, spuszcza wodę i myje ręce. Dzięki temu nagraniu, które jakimś cudem się uchowało facet uniknie odsiadki i wielu nieprzyjemności. Niestety, w tym kraju tylko cYlYbrYci i rodzinki posłów, osłów, sędzinów i prokuratorków mogą jeździć naj***ni oraz zabijać ludzi na pasach bez większych konsekwencji. Mimo 30 lat od upadku komuny Polska na ulicach to dalej dziki zachód i róbta co chceta. Trzeba być głupi, by jeździć bez wideorejestratora.

notak

2021-10-07, 19:49
jakość filmu jak z chin,
nagrywane zdechłym nietoperzem

robo72

2021-10-07, 20:07
gr*cha się kręciła,więc jakieś 9-12 m3 poszło się j***ć.

Lexter

2021-10-07, 20:19
johnnyy napisał/a:

Sami prokuratorzy ja pie**ole ... sp***alam z tego sadistica.



To sp***alaj w podskokach i żebym Cie tu więcej nie widział

:-x

Jokerd

2021-10-07, 22:10
Cytat:



Może po prostu moje życie i moich znajomych nie toczy się po prokuraturach i sądach(tacy ludzie też istnieją) no ale dla Ciebie oznacza to że jestem oderwany od rzeczywistości bo nie mam "doświadczenia" z kryminałem


To po ch*j sie w takim tonie wypowiadasz jak nie masz „doswiadczenia z kryminalem?

johnnyy

2021-10-08, 12:37
Jokerd napisał/a:

To po ch*j sie w takim tonie wypowiadasz jak nie masz „doswiadczenia z kryminalem?



W jakim tonie?

grudzin7

2021-10-08, 13:57
nowynick napisał/a:

W tym kraju nie potrzebna jest reforma sądownictwa tylko hekatomba do gołej ziemi. Tylko poczekajmy z tym aż do władzy dojdą normalniejsi ludzie...



Na pisiorów nigdy nie głosowałem, ale szczerze mówiąc jak za pierwszym razem usłyszałem, że chcą wykorzystać większość w sejmie i ruszyć sądownictwo to się ucieszyłem. Oczywiście bardzo szybko się okazało, że owszem chcą ruszyć ale nie po to aby naprawić tylko po to aby sobie kawałeczek torciku ugryźć, ale to już inna historia... :roll:

Strielok1

2021-10-09, 17:33
W pl jest tak że będąc kierowcą zawodowym nawet jeżeli na prostej drodze ktoś wyjedzie Ci na czołówkę a tacho pokaże że jechałeś chociaż o 5 km za szybko ( a na drodze jednojezdniowej o pasach ruchu w przeciwnym kierunku prędkość dopuszczalna dla pojazdów powyżej 3.5 tony to 70 km\h) to masz po prawie jazdy ( wartym od 8 do kilkunastu tysięcy, zależy od dodatkowych uprawnień) i co najmniej wyrok jako współwinny spowodowania wypadku.