18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezbędne rzeczy do protestu w Chinach to..

Carti • 2021-10-16, 23:26
..maska gazowa, kask, okulary do pływania i w ch*j parasoli



spoiler

Kriski

2021-10-17, 00:33
tfujdiler napisał/a:

Nie no zbijać pionki to ja umiem, #bla bla bla



Chciałbyś

Kriski

2021-10-17, 00:41
Nie podpie**alaj tylko zawiadamiaj a to różnica. Jessie i Halman podpie**alają, ja zawiadamiam.

tfujdiler

2021-10-17, 00:47
Kriski napisał/a:

Nie podpie**alaj tylko zawiadamiaj a to różnica. Jessie i Halman podpie**alają, ja zawiadamiam.



prtzyjemnego zawiadamiania sygnałowcu bo to w sumie chyba słabiej w hierarchii sp***olenia umysłowego niż konfident, no ale tak czy siak miłego powrotu do zdrowia # bla bla bla, pozdrów starą :)

Usior

2021-10-17, 00:48
tfujdiler napisał/a:

prtzyjemnego zawiadamiania sygnałowcu bo to w sumie chyba słabiej w hierarchii sp***olenia umysłowego niż konfident, no ale tak czy siak miłego powrotu do zdrowia # bla bla bla, pozdrów starą



Wydaje mi się że on ma chyba starego xd

Kriski

2021-10-17, 00:53
Usior napisał/a:

Wydaje mi się że on ma chyba starego xd



Od mojej rodziny się małpi wnuczku odpiórkuj to raz
Dwa, tfujdown pozwolił Ci paszczę otwierać do obcych?
Czy to multikonto?

sothis

2021-10-17, 00:53
Kriski napisał/a:

Nie podpie**alaj tylko zawiadamiaj a to różnica. Jessie i Halman podpie**alają, ja zawiadamiam.



Po co z nim dyskutujesz? Opowiada jakies swoje wymysły, ale po reszcie wypowiedzi widać przecież, że wiedzy w tym nie ma a tylko radosna twórczość.

A wracając do Chin i Hongkongu... Szkoda ich. Żyjesz w normalnym kraju jak człowiek, a tu nagle jeb, cały kraj za międzynarodowym przyzwoleniem przerabiają na armię niewolników bez ludzkich praw. Bronią się, ale przecież wiadomo że już po nich, tak? Chyba jedna z bardziej przykrych akcji ostatnich lat.
Ciekawe jak to wygląda od strony USA, bo pewnie chętnie by im pomogli żeby kitajcom utrudnić życie. Może komuś siedzącemu w temacie będzie się chciało rozrysować jak to wygląda.

Kriski

2021-10-17, 00:57
Droczę się tymi małpimi wnuczkami tylko, a co piszą to mnie nie rusza.

USA do polityki Chin w sprawie Hongkongu się nie będzie mieszać co najwyżej zbombardują ich tweetami i złą prasa i spokojnie poczekają aż Chińczycy dostaną ekonomicznej zadyszki.

tfujdiler

2021-10-17, 01:03
Kriski napisał/a:

Od mojej rodziny się małpi wnuczku odpiórkuj to raz
Dwa, tfujdown pozwolił Ci paszczę otwierać do obcych?



j***na melepeto nad swoją starą nie masz władzy #bla bla bla
a ustawiać pionki możesz na swoim kwadracie, ale miło że Ci nerwy puszczają :)
czekamy na to :)
ten portal opiera się na Twojej niewiedzy, no i głównie na Twoich słabościach :)
# bla bla bla hahha tak Ciebie zapamiętam :) nie oczekuję od Ciebie zbyt wiele
po poziomie wypowiedzi stwierdzam, że nie zaskoczysz nas sztuczką na motorze,
gdyż z takim intelektem przy obecnym stanie złotówki, nie dorobił byś się nawet piaggio
bardziej obstawiam nieudany manewr samochodem taty, lub jakiś manewr na rowerze.
Odpiórkuj hehehehh
przej***ne mieć 15 lat i odkryć sadistic.pl
to nie miejsce dla ciebie #spadaj

Kriski

2021-10-17, 01:05
tfujdiler napisał/a:

j***na melepeto nad swoją starą nie masz władzy #bla bla bla
a ustawiać pionki możesz na swoim kwadracie, ale miło że Ci nerwy puszczają
czekamy na to
ten portal opiera się na Twojej niewiedzy, no i głównie na Twoich słabościach
# bla bla bla hahha tak Ciebie zapamiętam nie oczekuję od Ciebie zbyt wiele
po poziomie wypowiedzi stwierdzam, że nie zaskoczysz nas sztuczką na motorze,
gdyż z takim intelektem przy obecnym stanie złotówki, nie dorobił byś się nawet piaggio
bardziej obstawiam nieudany manewr samochodem taty, lub jakiś manewr na rowerze.
Odpiórkuj hehehehh
przej***ne mieć 15 lat i odkryć sadistic.pl
to nie miejsce dla ciebie #spadaj



Powiedział dzieciak z biedaszybu.

Usior

2021-10-17, 01:06
sothis napisał/a:

Po co z nim dyskutujesz? Opowiada jakies swoje wymysły, ale po reszcie wypowiedzi widać przecież, że wiedzy w tym nie ma a tylko radosna twórczość.
A wracając do Chin i Hongkongu... Szkoda ich. Żyjesz w normalnym kraju jak człowiek, a tu nagle jeb, cały kraj za międzynarodowym przyzwoleniem przerabiają na armię niewolników bez ludzkich praw. Bronią się, ale przecież wiadomo że już po nich, tak? Chyba jedna z bardziej przykrych akcji ostatnich lat.
Ciekawe jak to wygląda od strony USA, bo pewnie chętnie by im pomogli żeby kitajcom utrudnić życie. Może komuś siedzącemu w temacie będzie się chciało rozrysować jak to wygląda.



No argumentacja trzynasto latka gtatulujemy :) poklep starą Kriski po plecach #bla bla bla. j***ne towarzystwo wzajemnej adoracji z wiedzą zbudowaną na bredniach z tvp .

Kriski

2021-10-17, 01:25
Usior napisał/a:

No argumentacja trzynasto latka gtatulujemy poklep starą Kriski po plecach #bla bla bla. j***ne towarzystwo wzajemnej adoracji z wiedzą zbudowaną na bredniach z tvp .



Raz już pytałem czy Ci pan pozwolił paszczę otwierać?

tfujdiler napisał/a:

j***na melepeto nad swoją starą nie masz władzy #bla bla bla
a ustawiać pionki możesz na swoim kwadracie, ale miło że Ci nerwy puszczają
czekamy na to
ten portal opiera się na Twojej niewiedzy, no i głównie na Twoich słabościach
# bla bla bla hahha tak Ciebie zapamiętam nie oczekuję od Ciebie zbyt wiele
po poziomie wypowiedzi stwierdzam, że nie zaskoczysz nas sztuczką na motorze,
gdyż z takim intelektem przy obecnym stanie złotówki, nie dorobił byś się nawet piaggio
bardziej obstawiam nieudany manewr samochodem taty, lub jakiś manewr na rowerze.
Odpiórkuj hehehehh
przej***ne mieć 15 lat i odkryć sadistic.pl
to nie miejsce dla ciebie #spadaj



Z tego co widzę to portal ten (a mam tu konto długo, dużo dłużej od ciebie i twojego drugiego konta) opiera się na takich burakach jak ty i tobie podobnych, myśli takie to to że jest śmieszny bo po czyjeś starej pojedzie (no ubaw po pachy, jakieś pięć lat temu) Dorośnij.
Popisywali się tu intelektem więksi od ciebie bajkopisarze i koniec końców musieli do szkoły wrócić.
A, nie pasuje ci pociloku odpiórkuj to Ciś stond.

CoJaTamKurwaWiem

2021-10-17, 02:41
tfujdiler napisał/a:

Gdybyś był zorganizowany na poziomie bezdomnego z chin to wiedział byś że w ludziach siła. Wielki szacun dla skośnookich, Chiny są już po 4 postępie technologicznym tzn miej więcej tyle, że to z czym zmagają się najściślejsze umysły w pozostałych krajach Chiny trakuja jako chorobę wieku dziecięcego. Wystarczy ogarnąć trochę geopolityki by zobaczyć jak frajernia z uSA się płaszczy, błaźni i upada Truje się nam głowy od dziesięcioleci pustymi sloganami że musimy dogonić zachód, póżniej że go doganiamy, finalnie z zachodem mamy wspólny tylko taryfikator karny pie**oleni zdrajcy ojczyzny zwani dalej politykami upie**olili nas na maxa zauważ co dzieje się w kraju nauczono nas krzyczeć, każda grupa zawodowa krzyczy że jest im źle górnicy, lekarze (ci to mają naprawdę źle haa tfuuu), pielęgniarze, milicjanci, strajkuje wszystko co jedzie na państwówce i nie tylko. Jak krzyczą to im dają ochłapy ale dają, problem polega na tym, że żeby dawać trzeba mieć co, więc drukują banknot dopie**ala nas inflacja jakiej jeszcze nie było śmieją się nam w ryj nakręcając kolejne afery byle tylko odwrócić uwagę od połozeniu w którym znajduje się nasz kraj Chinole mają taki system że dwa lata temu zawijali smarfony, dowody osobiste w folie alu. żeby incognito uczestniczyć w zamieszkach i Ty się z nich napie**alasz, w momencie kiedy to zwykła chińska kórwa jest na wyższym poziomie i posiada większy zakres informacji niż Ty Przej***ne, niektórym to powinni odpie**alać internety razem z łapami



Stary... dawno nie widziałem takiej sraczki.... :shock:

tfujdiler

2021-10-17, 07:25
Kriski napisał/a:

Z tego co widzę to portal ten (a mam tu konto długo, dużo dłużej od ciebie i twojego drugiego konta) opiera się na takich burakach jak ty i tobie podobnych



No to to zdecydowanie nie jest miejsce dla ciebie :) moje drugie konto ? portal opiera się na takich burakach jak ja, rozumiem że nerwy puszczają ale nie obrażaj wszystkich userów gdy masz problem do mnie.


CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Stary... dawno nie widziałem takiej sraczki....



Specjalnie dla Ciebie ur*chamiam zbiórkę na zrzutce, gdy zamontujesz w swojej norze zafundowane lustro będziesz mógł oglądać sraczkę codziennie :)

serenity

2021-10-17, 11:23
A w tym "naszym" j***nym pie**olniku niedługo dobrowolnie będziemy oddawać wypłaty bezpośrednio do urzędu skarbowego i ustawiali się w kolejce do miski ryżu!

kaiwaciol1

2021-10-17, 13:18
Carti napisał/a:


Niezbędne rzeczy do protestu w Chinach to.. ..maska gazowa, kask, okulary do pływania i w ch*j parasoli



Maska gazowa, serio?