18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezbędne rzeczy do protestu w Chinach to..

Carti • 2021-10-16, 23:26
..maska gazowa, kask, okulary do pływania i w ch*j parasoli



spoiler

Su...........wn

2021-10-16, 23:38


Piwko za muzę.

tfujdiler

2021-10-16, 23:48
Gdybyś był zorganizowany na poziomie bezdomnego z chin to wiedział byś że w ludziach siła. Wielki szacun dla skośnookich, Chiny są już po 4 postępie technologicznym tzn miej więcej tyle, że to z czym zmagają się najściślejsze umysły w pozostałych krajach Chiny trakuja jako chorobę wieku dziecięcego. Wystarczy ogarnąć trochę geopolityki by zobaczyć jak frajernia z uSA się płaszczy, błaźni i upada :) Truje się nam głowy od dziesięcioleci pustymi sloganami że musimy dogonić zachód, póżniej że go doganiamy, finalnie z zachodem mamy wspólny tylko taryfikator karny :) pie**oleni zdrajcy ojczyzny zwani dalej politykami upie**olili nas na maxa zauważ co dzieje się w kraju nauczono nas krzyczeć, każda grupa zawodowa krzyczy że jest im źle górnicy, lekarze (ci to mają naprawdę źle haa tfuuu), pielęgniarze, milicjanci, strajkuje wszystko co jedzie na państwówce i nie tylko. Jak krzyczą to im dają ochłapy ale dają, problem polega na tym, że żeby dawać trzeba mieć co, więc drukują banknot dopie**ala nas inflacja jakiej jeszcze nie było śmieją się nam w ryj nakręcając kolejne afery byle tylko odwrócić uwagę od połozeniu w którym znajduje się nasz kraj :) Chinole mają taki system że dwa lata temu zawijali smarfony, dowody osobiste w folie alu. żeby incognito uczestniczyć w zamieszkach i Ty się z nich napie**alasz, w momencie kiedy to zwykła chińska kórwa jest na wyższym poziomie i posiada większy zakres informacji niż Ty :) Przej***ne, niektórym to powinni odpie**alać internety razem z łapami :)

Kriski

2021-10-17, 00:00
tfujdiler napisał/a:

Gdybyś był zorganizowany na poziomie bezdomnego bla,bla,bla



A to wszystko wydedukowałeś oglądając telewizję czy to przemyślenia między kolegami przy grillu?


tfujdiler

2021-10-17, 00:03
Kriski napisał/a:

A to wszystko wydedukowałeś oglądając telewizję czy to przemyślenia między kolegami przy grillu?



Doszłem do tego gdy r*chałem twoją starą, dokładnie po całej nocy ostrego j***nia zaczęła płakac i powtarzać cyt. tylko nie mów tego staremu "Kriski" ble ble ble. Więc śmiało muszę przyznać że zajebiście się dobraliście z tym ble ble ble

Musashi_Miyamoto

2021-10-17, 00:04
W Chinach nie wolno protestować. Protesty odbywają się jedynie w Hong Kongu który jeszcze do 1997 roku należał do GB a do 2047 roku może zachować swobody i wolności jakie cech*ją kraje Cywilizacji Łacińskiej.

W pozostałych częściach Chin jakiekolwiek protesty są po prostu dewastowane i eksterminowane a kogo nie rozjadą wozy bojowe to go na organy w więzieniu rozdrobnią.

...To wszystko za wolność słowa i samostanowienia. Nie ma tam miejsca dla innych poglądów niż reżim.

STĄD w rzeczywistości społeczeństwo w Chinach to dzbany które mają potężne problemy z innowacyjnością za to co zrozumiałem umieją rewelacyjnie kopiować... W przeciwieństwie do społeczeństw wyzwolonych jak np. Hong Kong którego sukces nie bazuje na kopiowaniu i jest on bardzo innowacyjny. Bardzo też nie lubi Chińskiego rządu bo to pie**oleni sztywniacy, służbiści i przegrywy bazujące na posiadaniu 1,4 miliarda niewolników i mordujący wszystko co się rusza i ma inne zdanie niż oni.

Manolito666

2021-10-17, 00:09
Musashi_Miyamoto napisał/a:

W Chinach nie wolno protestować. Protesty odbywają się jedynie w Hong Kongu który jeszcze do 1997 roku należał do GB a do 2047 roku może zachować swobody i wolności jakie cech*ją kraje Cywilizacji Łacińskiej.
W pozostałych częściach Chin jakiekolwiek protesty są po prostu dewastowane i eksterminowane a kogo nie rozjadą wozy bojowe to go na organy w więzieniu rozdrobnią.
...To wszystko za wolność słowa i samostanowienia. Nie ma tam miejsca dla innych poglądów niż reżim.
STĄD w rzeczywistości społeczeństwo w Chinach to dzbany które mają potężne problemy z innowacyjnością za to co zrozumiałem umieją rewelacyjnie kopiować... W przeciwieństwie do społeczeństw wyzwolonych jak np. Hong Kong którego sukces nie bazuje na kopiowaniu i jest on bardzo innowacyjny. Bardzo też nie lubi Chińskiego rządu bo to pie**oleni sztywniacy, służbiści i przegrywy bazujące na posiadaniu 1,4 miliarda niewolników i mordujący wszystko co się rusza i ma inne zdanie niż oni.



Kilka razy byłem w Hong Kongu i Chinach kontynentalnych. Mogę jedynie chylic czoło przed tą wypowiedzią i podpisać się pod nią oboma rękami. Pozdrawiam.

tfujdiler

2021-10-17, 00:11
Musashi_Miyamoto napisał/a:

...To wszystko za wolność słowa i samostanowienia. Nie ma tam miejsca dla innych poglądów niż reżim.



masz rację Chiny to pie**olona komuna i to taka wersja pro jednak, moim wpisem nie gloryfikuję ich ustroju tylko to iż mają o wiele bardziej przej***ne i się jednoczą jako naród jako ludzie. U nas im bardziej otworzysz ryj tym więcej dostaniesz ochłapów drukowanej łapówki, najgorsze jest jednak to iż rozwarcie ryja jest odwrotnie proporcjonalne do tego co ma się w głowie. Zwróć uwagę na to że Chińczycy to pracowity naród oni po prostu sumiennie zapie**alają na to zło które daje im reżim. To wszystko pie**olnie ale na taką skalę że o ryż będziemy się modlić

Kriski

2021-10-17, 00:14
tfujdiler napisał/a:

Doszłem do tego gdy r*chałem twoją starą, dokładnie po całej nocy ostrego j***nia zaczęła płakac i powtarzać cyt. tylko nie mów tego staremu "Kriski" ble ble ble. Więc śmiało muszę przyznać że zajebiście się dobraliście z tym ble ble ble




No to mi doj***łeś, nie przeczę. Psi ojciec cię tego nauczył?

tfujdiler

2021-10-17, 00:19
Tak zdecydowanie zapomniałem o psim ojcu wspomnieć, ale widzę że wyczytałeś to z moich wcześniejszych wpisów. Pamiętasz jak to szłosam siebie zacyt. "gdyby pies nie wyprzedził żula na schodach żul byłby twoim starym"... na przyszłość radzę oryginalniej takiej trochę samoistnej twórczości wróż psi synu :)

Kriski

2021-10-17, 00:23
tfujdiler napisał/a:

Tak zdecydowanie zapomniałem o psim ojcu wspomnieć, ale widzę że wyczytałeś to z moich wcześniejszych wpisów. Pamiętasz jak to szłosam siebie zacyt. "gdyby pies nie wyprzedził żula na schodach żul byłby twoim starym"... na przyszłość radzę oryginalniej takiej trochę samoistnej twórczości wróż psi synu



O widzę tfurczość ze zmywaka.



tfujdiler

2021-10-17, 00:28
Kriski napisał/a:

O widzę tfurczość ze zmywaka.



No w przeciwieństwie do Ciebie i Twojej starej na zmywaku nie musiałem zapie**alać, ale pozdrów starą bla, bla, bla hehehehe

Usior

2021-10-17, 00:30
tfujdiler napisał/a:

Doszłem do tego gdy r*chałem twoją starą, dokładnie po całej nocy ostrego j***nia zaczęła płakac i powtarzać cyt. tylko nie mów tego staremu "Kriski" ble ble ble. Więc śmiało muszę przyznać że zajebiście się dobraliście z tym ble ble ble



Rozj***łeś Xd bla bla bla

:mrgreen:



:mrgreen:

Kriski

2021-10-17, 00:30
Wzajemnie, pozdrów stado małpi wnuczku.

tfujdiler

2021-10-17, 00:31



Usior napisał/a:


Rozj***łeś Xd bla bla bla



Nie no zbijać pionki to ja umiem, #bla bla bla